صادر شده در: Modified:

آلمان کشیده شده است تا یک لیست از مراحل از جمله اجباری ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی, محدودیت در تجمعات و سریع ردیابی عفونت زنجیر برای کمک به فعال کردن مرحله به مرحله بازگشت به زندگی عادی پس از آن coronavirus مستند مجموعه ای است برای پایان دادن به در مارس 19.

تبلیغات

آلمان در جمعه شیراز به لغو برخی از محدودیت های اعمال شده به دلیل coronavirus همه گیر تبدیل شدن به اولین عمده کشور اروپایی به ظریف وظیفه بازگشایی بدون تحریک موج جدیدی از عفونت.

به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد تحت افزایش آتش برای سفارش یخ در آمریکا بودجه ای را برای سازمان بهداشت جهانی, گروه 20 (G20) اعلام کرد یک سال بدهی مهلت قانونی برای جهان فقیرترین کشورها است.

تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان افزایش یافت گذشته دو میلیون در ضمن با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش و مرگ و میر در صدر 131,000.

آلمان بزرگترین چندین کشور اروپایی اعلام مراحل آزمایشی روز چهارشنبه به بازگشایی اقتصاد و جوامع.

دانمارک شروع بازگشایی مدارس برای کودکان بعد از یک ماه بسته و فنلاند برداشته دو هفته راه آهن و جاده محاصره در منطقه و حومه هلسینکی.

لیتوانی گفت: این امر اجازه می دهد کوچکتر مغازه ها برای بازگشایی, از شنبه.

کشورهای دیگر نیز افزایش سرعت سلول قوانین با ایران مجموعه, اجازه دهید به برخی از کسب و کارهای کوچک بازگشایی و هند اجازه می دهد میلیون ها نفر از مردم روستایی برای بازگشت به کار.

در کره جنوبی, مردم رفت و به پای صندوق های رای در روز چهارشنبه و تحویل قوی نشان از حمایت رئیس جمهور مون جائه-در ستایش خود را از دست زدن به این بیماری همه گیر.

هنگامی که خانه را به جهان دومین شیوع کره جنوبی تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل گسترده از طریق تست, تماس, ردیابی و اجتماعی فاصله.

در عین حال تمام عیار بازگشت به حالت عادی هنوز هم به نظر می رسد یک راه طولانی در بسیاری از کشورهای دیگر.

دانشمندان دانشگاه هاروارد هشدار داده اند که تکرار دوره های اجتماعی فاصله می تواند مورد نیاز به عنوان دور به عنوان 2022 برای جلوگیری از خسته کننده به بیمارستان.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز که اجازه کار به راه اندازی مجدد در برخی از کارخانه ها و سایت های ساختمانی هشدار داد که “هیچ چیز همان خواهد بود تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.”

بلژیک تمدید اقامت خود را در خانه سفارش حداقل تا آوریل 3 و ممنوع تجمع جمعی تا پایان ماه اوت.

‘احتیاط’

در آلمان, آنگلا مرکل اعلام کرد که اولین گام در لغو coronavirus محدودیت های که سقوط اقتصاد به رکود اقتصادی است.

اکثر مغازه ها اجازه خواهد داشت برای باز کردن یک بار آنها را “برنامه ای برای حفظ بهداشت” اگر چه مدارس باید بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 4 و ممنوعیت بزرگ از رویدادهای عمومی در محل باقی می ماند تا زمانی که در اوت 31.

“ما باید ادامه با احتیاط شدید,” مرکل به خبرنگاران در برلین.

مدارس به تدریج بازگشایی با اولویت داده شده به دانش آموزان در مورد به ترک امتحانات.

و دولت خواست مردم را به پوشیدن ماسک در هنگام خرید و یا حمل و نقل عمومی اما متوقف ساخت آن را یک نیاز در کشور همسایه اتریش.

ارائه یک تاسیسات برای جهان فقیرترین کشورهای G20 — یک گروه از بزرگترین اقتصادهای جهان — گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق بازپرداخت بدهی از فقیر ترین کشورها است.

این مهلت را تا بیش از 20 میلیارد دلار برای این کشورها به تمرکز بر روی بیماری همه گیر خواهد شد و حداقل یک سال با توجه به عربستان وزیر دارایی محمد Jadaan.

اما چشم انداز اقتصاد جهانی باقی مانده است غم انگیز با آلمان در حال حاضر در رکود اقتصادی و تولید صنعتی ایالات متحده کاهش 6.3 درصد-بزرگترین سقوط در هفت دهه است.

بیش از یک سوم از کارگران موقت بیکاری دولت گفت.

ویروس مرگ و میر در صدر 17,000 در فرانسه اما در یک ارزیابی فرصتها بستری شدن در بیمارستان رفت و برای اولین بار.

در افق بافندگی بدترین رکود اقتصادی در یک قرن است که صندوق بین المللی پول گفته است می توانید ببینید $9 تریلیون پاک از اقتصاد جهانی است.

‘درس’

به عنوان جهان تلاش می کند به نمودار یک راه برای خروج از بحران مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد برای انتقاد خود را برای توقف در پرداخت به این که سازمان ملل از سلامت سازمان است.

“بدون شک زمینه را برای بهبود مشخص خواهد شد وجود خواهد داشت و درس برای همه ما به یاد بگیرند که” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را محکوم کرد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند در حالی که میلیاردر بیل گیتس عمده ای که نویسندگان توییتی که برش بودجه بود “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.”

متحدان اروپایی بودند به طور مشابه مخالف و واشنگتن رقبا نیز در زمان هدف — روسیه محکومیت “خودخواه رویکرد” از آمریکا و چین و ایران, انفجار در تصمیم گیری است.

تهمت متهم کرد که در روز سه شنبه از “شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus” و گفت: این می تواند موجود بوده اند اگر این سازمان تا به حال با دقت به ارزیابی وضعیت در چین در اواخر سال گذشته.

به عنوان کشورهای اروپایی ساخته شده آزمایشی حرکت می کند به باز کردن در فقیر تر و پر جمعیت کشورها دولت ها هنوز در تلاش برای اعمال محدودیت در حرکت هستند که ستون بدبختی در نیازمند است.

ترس بیش از گرسنگی و ممکن است ناآرامی های اجتماعی به خصوص حاد در بخش هایی از آفریقا و آمریکای لاتین است.

در کیپ تاون درگیری های خشونت بار روز شنبه به عنوان گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در ساکنان معترض دسترسی به کمک های غذایی.

مشابه بحران در راه است در اکوادور که در آن گرسنگی trumps ترس از ویروس برای ساکنان مختصر و مفید از مناطق به شدت آسیب دیده شهر گوایاکیول.

“پلیس بیا با شلاق به ارسال به مردم در حال اجرا, اما چگونه می توانم به شما می گویند به یک فرد فقیر ‘ماندن در خانه’ اگر شما به اندازه کافی به غذا خوردن ؟ ” گفت: کارلوس والنسیا 35 ساله و معلم است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im