آلمان Tobis فیلم تخته Roland Emmerich را “فلوت سحر و جادو’ (منحصر به فرد)

برلین-بر اساس Tobis فیلم سوار Roland Emmerich-تولید “فلوت سحر” به زبان انگلیسی, live-action فیلم سینمایی بر اساس ولفگانگ آمادئوس موتزارت محبوب اپرا.

Tobis رسیدگی خواهد شد توزیع در آلمانی زبان سرزمین و همچنین شرکت های تولید این پروژه با Emmerich و Centropolis سرگرمی, کریستوفر Zwickler از رابطه جنسی با, فیلم و Fabian Wolfart.

به کارگردانی فلوریان Sigl, “فلوت سحر و جادو” است که در مجموعه ای مدرن روز اروپا و زیر 17 ساله تیم واکر او به عنوان سفر از لندن به رشته کوه های آلپ اتریش برای حضور در افسانه ای موتزارت مدرسه شبانه روزی. او کشف یک صد ساله فراموش, گذرگاه به جهان فوق العاده از موتزارت “فلوت سحر و جادو.”

“Tobis فیلم یکی از موفق ترین و تاسیس توزیع و تولید خانه در آلمان و ما هیجان زده به استقبال آنها را به عنوان شریک ما در “فلوت سحر'” امریش آن در راین گفت. “به لطف بزرگ خود را بازاریابی تخصص و یک تیم بسیار با انگیزه من بسیار با اعتماد به نفس این فیلم را پیدا خواهد کرد مخاطبان گسترده ای در آلمانی زبان سرزمین.”

منطقه ای حامی مالی Hessenfilm به تازگی تایید €350,000 ($385,000) در حمایت از تولید برای این فیلم خواهد بود که به طور عمده مورد استفاده برای این فیلم جلوه های بصری. بین المللی VFX نیروگاه Pixomondo خواهد بود دست زدن به جلوه های بصری و انیمیشن شخصیت برای تولید از طریق خود فرانکفورت را بدست آورد.

محبوب ترین ها در انواع

Pixomondo کار کرده است در برخی از امریش آن در راین بزرگترین فیلم از جمله اخیر خود در جنگ جهانی دوم actioner “میدوی” و همچنین “2012” و “روز استقلال: تجدید حیات.”

“من تا به حال یک رابطه قوی با Pixomondo برای بیش از یک دهه” امریش آن در راین اضافه شده است. “در حال حاضر به لطف پشتیبانی از Hessenfilm این فیلمسازان در فیلم می تواند با هم کار کنند با یکی از جهان پیشرو VFX شرکت است.”

این پروژه در حال حاضر در حال پیش تولید قرار است به ساقه بعد از این سال در بایرن و مراکش با یک در سراسر جهان انتشار برنامه ریزی شده برای سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>