دریافت Duked!’ نقد و بررسی: یک Unhinged ادی ایزارد شکار چهار آموزان بالا در این تنگ فرقه کمدی

آنچه قطعا ساخته اند خوب reality-TV series — سه کودک متخلفان از شهرستان های بزرگ به علاوه یک بچه بی دست و پا با دوستان در حال کاهش یافته و در ارتفاعات اسکاتلند و از چپ به پیدا کردن راه خود را بازگشت به تمدن — با این نسخهها کار حتی بهتر است به عنوان یک کمدی تاریک خیط و پیت کردن هنگامی که یک زن و شوهر از دیوانه شروع به تیراندازی به آنها از راه دور. مخاطرات بالا هستند اما تا نصف شخصیت ها در Ninian در اوردن را هتاک مانده طنز که باعث می شود این آشفته سفر کمپینگ همه بیشتر فراموش نشدنی با آن phallocentric هیپ هاپ مربا بداهه فشفشه و توهم زا خرگوش مدفوع.

به عنوان اولین ویژگی به “دریافت Duked!” — و یا “Boyz در چوب” به عنوان آینده این فرقه کلاسیک نامیده می شد که آن را برنده یک جایزه تماشاگران در 2019 SXSW Film Festival — به عنوان یک نمونه کارت ویزیت برای یک استعداد و در عین حال پیچیده کمدین یکی بدون کوچکترین تردیدی در مورد تبدیل یک روستایی حومه شهر گردش به خونین “تپه ها چشم دارند”سبک شکار ، موسیقی-تصویری مدیر اوردن به ماهواره به عنوان Ben Wheatley و به عنوان حواس پرت به عنوان گای ریچی در سبک اداره آوردن شهری با نگرش به این کاملا غیر منتظره تنظیم.

زبان-در-گونه VHS فیلم تبلیغاتی فورا ایجاد فیلم نامتعارف تن ساخت dorky زمین برای چیزی به نام “دوک ادینبورگ جایزه” که برای تلفن های موبایل مانند یک سلطنتی اتلاف وقت برای درد و گریه پالس (pals) دین (Rian Gordon) دانکن (Lewis Gribben) و ویلیام (Viraj Juneja). دومی اصرار بر بودن مراجعه کننده به توسط او (son), hip-hop, رسیدگی, DJ Beatroot و به خوبی می تواند این ستاره برک آوت از دسته راه John Boyega به سرقت برده نه حقانیت “حمله به بلوک” نزدیک به یک دهه قبل است.

با سختگیری و سنگسار عبارات این سه نشان دهنده بی ضرر کاریکاتور از به اصطلاح “تلف جوانان” — این نوع از تنبلها که مخالف عادی اقدامات انضباطی. چیزی وجود دارد بلافاصله جذاب در مورد تابنده چنین شخصیت های خیابانی در وسط هیچ جا نامناسب لباس پوشیدن و در یک نقطه-در کمد لباس از طراح گرمکن و ابلق مانتو بدون همراه دریافت, علف های هرز و یا خود را mommies. هک برخی مخاطبان ممکن است از تصویب این ایده را به “کشتن” جامعه از جمله مشکل — شوم انگیزه به زودی نشان داد پشت زمینه سفر خود را.

زودتر فراموش پسران پیاده مدرسه در ون از DJ Beatroot برچسب-بمب نزدیکترین تخته سنگ. در ضمن دوستان خود را بیش از حد بی توجه به اطلاع همه از دست رفته-افراد آگهی بر روی علامت در پشت آنها — یا چهارم مسافری که سفر با آنها ناامیدانه مربع صفحه اصلی-تحصیل مورد نام ایان (ساموئل Bottomley) که پدر و مادر داوطلب او را برای سفر به امید آن خواهد معاشرت خود را درونگرا ،

سفر chaperone آقای کارلایل (Jonathan Aris) به بیابان یک نقشه کاغذی و چند جهت اساسی و تبدیل آنها سست در “وحشی” (در واقع فقط یک نورد بسیاری از تپه ها و مزارع). “به صداقت همه چیز مملو از خطر است,” او می گوید. “واقعا من شگفت زده هستم آنها اجازه نوجوانان آن را انجام دهد.” رک و پوست کنده این بچه ها بیشتر اذیت از مرعوب چالش و به طوری که آنها راهوار بودن برای چند ساعت برش به عنوان جوانان معتاد به انجام در حالی که کسی ominously مشاهده آنها از راه دور مطالعه این اهداف آسان از طریق یک تفنگ دامنه.

قبل از اینکه طولانی, “دوک” باعث حضور او شناخته شده (آن را exec تولید ادی ایزارد چادری در یک poncy tartan بالا زدن و پاره پوست ماسک) و او را مانند یک شپشو هدف که او به سختی به نظر می رسد هر تهدید از یوسیمیتی سام در کلاسیک دیزنی کارتون. این کلاس جنگ در آن بیشتر تحت اللفظی به عنوان دوک و doddering همسر (Georgie گلن) اسپوت برخی از مزخرف در مورد حفظ “یکپارچگی گونه است.” آنها به سختی تهدید آمیز اما مانند سفید خانواده در “خارج” وضعیت انباشته شده است را به نفع خود: آنها هر دو مسلح در حالی که بچه ها را تنها یک “چاه تیز چنگال” در اختیار خود دارد.

“Ged Duked” به نظر نمی رسد کوچکترین کمی شرمنده می تواند احمقانه و اوردن نشانی از یک کار فوق العاده دستکاری این فیلم منحصر به فرد ترکیب گسترده و طنز و ترسناک-فیلم نشانه ها. او به وضوح درک طنز زمان که در مورد هر دو به بازی بازیگران را به طور مداوم سرگرم کننده antics (چند ناامید کننده ای احمق جوک که هنوز موفق به نمره به خنده به عنوان تحویل) و در محدوده زمانی معین شوخی که هیچ کسب و کار به عنوان خنده دار به عنوان آنها در اولین زمان بسیار کمتر بر تکرار (مانند کمی در مورد “نان دزد” که مخدوش مقامات محلی). در اوردن به خصوص هوشمندانه در بازی با بخش های مختلف از قاب بارها و بارها کاشت حواس او را پرت در پیش زمینه به منظور ارائه برخی از نوع خنده دار تعجب پشت کاراکتر’ پشت.

از یک کمدی دیدگاه این کمک می کند که تمام شخصیت ها خیلی بی اعتنا. آنها احمقها نفسه اگر چه در خالص Darwinistic نظر یک مظنون است که نیمی از آنها را خواهد شکست این ماجرا خاص حتی اگر وجود ندارد یک ادمکش قاتل در پرسه زدن. این نوع از تمام اطراف نادانی قرار می دهد “دریافت Duked” گروه در این شرکت از جمله کلاسیک Zucker و Abrahams فیلم به عنوان “هواپیما” و “برهنه گان” و باید درخواست تجدید نظر به دوستداران قدیمی lowbrow نمایش مسخره و ارائه آنها حاضر به قبول چند لنگ هیپ هاپ مراجع است. صحبت که اجازه ندهید کسانی که ناله القا عناوین (یا آنها) جلوگیری از شما. مطمئن باشید آنها حداقل سرگرم کننده ترین چیزی که در این مورد در غیر این صورت پاداش جست و خیز کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>