GIC به دنبال تنظیم مقررات تسهیلات از IRDAI با توجه به Covid-19 اختلال

با Covid-19 به شدت تحت تأثیر عملیات غیر بیمه زندگی بیمه عمومی شورای (GIC) از نماینده شرکت در این فضا به خواست بیمه های نظارتی و سازمان توسعه هند (IRDAI) به آرامش خاصی الزامات قانونی به ویژه کسانی که مربوط به پرداخت بدهی نسبت.

در نامه ای به بیمه تنظیم کننده GIC گفته است که با توجه به بزرگ خوانده شده را علامت به بازار ریزش در سهام سرمایه گذاری در زمان ماه IRDAI باید اجازه می دهد تا شرکت ها به حساب برای کاهش در ارزش سهام سرمایه گذاری در حالی که در حال تهیه این حساب برای سال پایان مارس 31 سال 2020 است.

در حالی که شرکت های بیمه نادیده گرفتن علامت گذاری به-بازار-سود آنها نیاز به تشخیص علامت-به-بازار ضرر و زیان به عنوان هزینه های خود را در سود و زیان حساب.

“اگر این ویروس ساخته شده نسبتا تاخیر در ورود به هند ترساندن پیشگیرانه خاموش شدن ناگهانی و اقتصادی در حال سقوط بی سابقه و تاثیر نامطلوب بر بازارهای مالی بسیار گفتن. بدون استثنا غیر زندگی بیمه بخش است که به شدت بر دوش ما می ترسند ما مشکل دارند در جلسه خاص نظارتی نیاز” M N سرما, عمومی, منشی, GIC نوشت: در این نامه است.

همچنین بخوانید: ادامه مرحله دوم آپی برای سرمایه گذاران خرده فروشی تا اطلاع ثانوی: Sebi

GIC همچنین گفت که شرکت ممکن است مجاز به در نظر گرفتن علامت به بازار موقعیت خود را به عنوان در فوریه 29, 2020 به عنوان اساس محاسبات پرداخت بدهی.

“متناوبا IRDAI ممکن است استراحت حداقل پرداخت بدهی نیاز 1.5 برابر بودن زمان در همان خط به عنوان تنظیم کننده تا به حال آرام و در زمان پیاده سازی موتور شخص ثالث, استخر” در این نامه گفت.

بسیاری از شرکت ها را ببینید ممکن است پرداخت بدهی نسبت سقوط به زیر 1.5 با توجه به بحران جاری.

آژانس رتبه Icra در آن توجه داشته باشید در مورد تاثیر Covid-19 در بخش بیمه گفته بود غیر زندگی بیمه با سهم زیادی از بهداشت را پوشش می دهد در نمونه کارها خود را ببینید بستری شدن در بیمارستان ادعا می کند افزایش قابل ملاحظه ای اگر نرخ که در آن عفونت در حال گسترش است شتاب. “اگر ادعا نسبت به سلامت بخش را افزایش می دهد در حدود 30-40 درصد در این رویداد به از دست دادن خالص نسبت 130-140 درصد (خالص نسبت به از دست دادن در 97 درصد از FY19) کل افزایش در ادعا می کند می تواند 6000 تومان-8,000 کرور بالاتر ادعا می کند در مقایسه با ماه مارس 2019 در سلامت بخش”, Icra گفت.

جدای از آن, شرکت های بیمه غیر زندگی نیز نهفته توسط mark-to-market (MTM) ضرر و زیان در آن سهام پرتفوی سرمایه گذاری و ممکن است نیاز به منعکس کننده که در پرداخت بدهی پارامترهای مورد MTM منفی است. چهار دولتی غیر زندگی بیمه را ببینید تاثیر بیشتری بر خود capitalisation, به عنوان آنها با استفاده از بخشی از ارزش منصفانه دست آوردن در نمونه کارها سهام برای پرداخت بدهی الزامات گفت که این آژانس رتبه.

در حالی که سهام سرمایه گذاری عمومی بیمه گرفته اند آمار کسب و کار خود را nosedived به عنوان عملیات در بخش هایی مانند محموله های دریایی حمل و نقل هوایی و سفر و گردشگری آمده اند را متوقف کند. به گفته یک مقام ارشد یکی یکی از این شرکت بسیاری از شرکت ها به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی خود حق بیمه تعهد در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. همچنین کارخانه ها و موسسات دیگر بعید به تجدید غیر اجباری و پوشش بیمه.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: دولت می گوید مستند کار هیچ جامعه شیوع

GIC خواسته است تنظیم به استراحت دوره تعیین پرداخت بدهی disallowance به مدت 90 روز برای تعادل برجسته از عوامل و واسطه میان دیگران در برابر حال حاضر 30 روز.

همچنین در این سال در حال حاضر این صنعت نیاز به ارائه برای تاکید بدهی سرمایه گذاری به عنوان همان مجاز نیست برای مالیات بر درآمد ارزیابی تا حساب نوشته شده است.

“با در نظر گرفتن این مقررات ساخته شده توسط صنعت و همان غیرمجاز و هدف از مالیات بر درآمد, هدف, DTA (معوق مالیاتی دارایی) برای ایجاد چنین تفاوت نیاز به اجازه برای پرداخت بدهی محاسبات” GIC گفته است.

در 23 مارس سال 2020 IRDAI تمدید مهلت در پر کردن ماهانه و سه ماهه بازده 15 روز و یک ماه بود. بیمه خواسته اند برای آرامش یکی دیگر از 60 روز از مربوطه خرما به علت و 90 روز از نیاز سالانه.

بیشتر GIC نیز به دنبال تحمل در انطباق با نیاز محدودیت روستایی و اجتماعی بخش تعهدات.

شرکت های بیمه نیز خواسته اند برای تنظیم راحت تر خرید و فروش اتاق دستورالعمل و اجازه می دهد شرکت های بیمه برای ادامه کار از خانه تا ظاهر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>