‘به آنها فرصت’: Ninkovic می خواهد بیشتر جوانان در یک لیگ نه بالابر خارجی


آن می تواند در هزینه های خود را بازی اما سیدنی FC ستاره Milos Ninkovic می خواهد جوانان داده می شود بیشتر از یک فرصت است و به نام برای یک لیگ نه به افزایش تعداد بازیکنان خارجی مجاز در رقابت است.

سیدنی FC به حال جوانان خود را به خاطر آب بندی خود را 3-0 برنده بیش Central Coast Mariners روز یکشنبه پس از 20 سال, Harry van der Saag گل خیره کننده فردی هدف دقیقه بعد از تنظیم کردن نوجوان مارکو Tilio برای یک هدف در اولین.

Marco Tilio celebrates the late goal that put Sydney 2-0 up over the Mariners.

مارکو Tilio جشن اواخر هدف قرار داده است که سیدنی 2-0 تا بیش از مارینرز.اعتبار:AAP

عملکرد این دو جوانان زمین همراه با 90 دقیقه دفاعی تغییر از 19 سال fullback Joel پادشاه نقاب در غیر این صورت خارج از ضرب و شتم عملکرد از سیدنی FC.

آسمان بلوز مربی استیو Corica می گوید: بازیکنان تیم جوانان در حال حاضر به چالش کشیدن ارشد بازیکنان برای شروع مواضع اما گارد قدیمی تر نیست حداقل کمی نگران از تهدید بلندی برای مکان. Ninkovic خیلی خوشحال شد بعد از نمایش Tilio van der Saag و پادشاه است و اصرار باشگاه در سراسر به لیگ بیشتری از خود نشان دهد ایمان در محلی جوانان است.

تبلیغات

“من خیلی خوشحال هستم برای آنها” Ninkovic گفت. “من می گویند آن را در همه زمان ما بسیار خوب بازیکنان جوان نه فقط سیدنی FC اما من فکر می کنم همه یک-تیم های لیگ اما آنها فقط نیاز به آنها را به شانس. ما را سوق دادن آنها به نگه داشتن بازی به خوبی و با نگاه به آنچه اتفاق می افتد آنها به ثمر رساند دو باور نکردنی اهداف و امیدوارم آنها در حال رفتن به آوردن چیزی جدید در تیم ما است.”

Bimbi به آنها شانس و نگاه آنها را در حال حاضر. شما باید به آنها زمان.

سیدنی FC هافبک Milos Ninkovic.

چندین A-لیگ باشگاه های فشار برای افزایش محدودیت ویزا-بازیکنان از پنج به شش یا بیشتر اما Ninkovic معتقد است این حرکت خواهد بود کوته بینانه و مخل به گسترده تر در بازی. صربی بین المللی باقی می ماند ویزا-بازیکن پس از ورود به استرالیا در سال 2016

“به من بگویید در حال حاضر چگونه بسیاری از بازیکنان جوان آیا شما در یک لیگ ؟ که در حال رفتن به یک مشکل بزرگ برای Socceroos و استرالیا فوتبال,” او گفت:.

“من درک می کنم هر کس می خواهد نتایج اما نگاهی Joel شاه, نگاهی Tilio Jordi Swibel هری ون der Saag لوقا ایوانوویچ به عنوان به خوبی. ‘Bimbi’ [Corica] به آنها شانس و نگاه آنها را در حال حاضر. شما باید به آنها زمان و شما نمی توانید انتظار آنها در حال رفتن به بازی هر بازی هست.

“من جوان نیز هست و البته من تا به حال برخی از بد بازی اما من همیشه بازی بعدی بازی. شما باید به آنها شانس شما برای حمایت از آنها را اگر آنها بازی بد و سپس شما باید به آنها فرصت دیگری.”

Milos Ninkovic wants kids to be given a chance in the A-League.

میلوس Ninkovic می خواهد بچه ها به فرصت داده شده در یک لیگ.اعتبار:AAP

سیدنی باید نگاه خود را نسبت به تیم جوانان برای بازیکنان بیشتر در این فصل نسبت به گذشته و کشف یکی دیگر از جم روز یکشنبه در قالب 18 ساله مهاجم Tilio. در عرض چند ثانیه ساخت A-League اولین Tilio در حال حاضر تبدیل به یک گلزن. او نشان داد که بلوغ به پایان با خونسردی داخل جعبه با یکی از اولین لمس در یک لیگ و پس از مسابقه شد تلاش برای آمدن به شرایط با رویای خود شروع به فوتبال حرفه ای.

“همه چیز اتفاق افتاده است تا به سرعت پس از من بود … این یک احساس غیر واقعی,” او گفت:. “این فقط به من آمد و من ظهور در گوشه ای از آن آمد به من از هری [van der Saag] – یکی از خوب جفت بنابراین من خیلی شاد برای جشن گرفتن با او.”

Tilio صرف پنج سال پیشرفت از طریق این آکادمی در سیدنی FC قبل از گرفتن شانس خود را در روز یکشنبه.

“این باور نکردنی بود من بسیار خوشحال بود. بسیاری از کار سخت قرار داده شده است به به من A-League اولین و امشب من به فرصت” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>