جهانی در صنعت هوا فضا بازدید تلاطم بیش از coronavirus همه گیر

Coronavirus همه گیر است ایجاد موج در سراسر جهانی هوافضا قطعات صنعت با چراغ قرمز چشمک زن بیش از آن دو از اساسی ترین ویژگی های — جهانی زنجیره تامین که حرکت مواد و قطعات به سرعت در سراسر مرزهای; و ساخت امکانات با تعداد زیادی از کارکنان مشغول به کار در نزدیکی.

هند در حال رشد بازیکن جهانی در صنعت هوا و فضا است که به طور مستقیم نهفته است. چند صد کوچک و متوسط و بزرگ شرکت هندی تولید یا مونتاژ برخی از 10 ، 000 تومان کرور روپیه ارزش هوافضا اجزای سالانه برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) مانند بوئینگ, ایرباس, لاکهید مارتین و بل هلیکوپتر.

بوئینگ به تنهایی منابع بیش از 7,000 تومان کرور روپیه ارزش قطعات و خدمات در سال گذشته از بیش از 200 شرکت های هندی. ایرباس در منابع بیش از 4,500 تومان کرور روپیه ارزش قطعات و خدمات از بیش از 45 شرکت های هندی.

هند تامین کنندگان زیادی از شرکت ها مانند تاتا و ماهیندرا به اندازه متوسط با تکنولوژی بالا تولید کنندگان مانند Dynamatic فن تهیه یک مشترک ضروری است: عرضه با کیفیت بالا و قطعات مربوطه می باشند oem ها در یک سفت و سخت برنامه زمان.

تداخل با این در حال حاضر اختلالات مربوط به Covid-19. این شامل تاخیر و یا عدم ورود مواد اولیه و ورودی مختل جریان های مالی و رشد غیبت در میان خط تولید کارگران است.

شرکت هندی در حال جستجو برای پاسخ در سه سطح: کمک دولت در مدیریت این وضعیت; کمک و وضوح از oem ها عرضه آنها; و داخلی اقدامات لازم برای مهار این بیماری همه گیر.

از دولت وجود دارد کمی حمایت و یا وضوح. آن امیدوار است که نخست وزیر نارندرا مودی اعلام حمایت مالی از قبیل وام های کم بهره moratoria در بازپرداخت وام شرکت کاهش مالیات و مستقیم نقل و انتقالات پول نقد به کارگران راه دولت آمریکا envisaging. اما در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه مودی سکوت کرده بود در مورد این مسائل و صرفا خواست شهروندان را به ماندن در خانه برای هفته آینده.

و نه هندی هوافضا تامین کننده شده است به وضوح توصیه شده توسط oem ها در مورد آنچه انتظار می رود. پرسشی که بدون پاسخ مانده است: آیا oem ها انتظار تحویل با توجه به قرارداد برنامه و یا تاخیر در حال حاضر قابل قبول ؟

در صورت عدم وجود شفافیت شرکت هندی در حال خواندن جهانی برگ چای. ایرباس تعطیل تولید این هفته به مدت چهار روز به دستور دولت فرانسه. این می تواند همچنان ادامه با کارگران اتحادیه های کارگری خواستار این شرکت برای از سرگیری تولید در مارس 23, زمانی که مهلت منقضی می شود.

اما ایرباس اصرار دارد که “هر گونه اختلال در زنجیره تامین است که تنها به طور موقت.

“با گسترش جهانی Covid-19 ما به طور مداوم در حال گسترش ما زنجیره تامین جهانی نظارت به منظور گسترش و تقویت اولیه ما دید پیش بینی و کاهش قابلیت های. از امروز ما قادر به کاهش و شامل اثرات Covid-19 داخل ما صنعتی سیستم و بدون تأثیر هواپیما تحویل” اظهار داشت آناند استنلی جمهور ایرباس هند است.

بوئینگ به همان اندازه خوش مشرب. “ما با داشتن بسیار مکرر ارتباطات با تامین کنندگان ما چندین بار در روز. ما این کار را با داشتن افراد از بوئینگ واقع شده منطقه ای و حتی در این سایت و امکانات تولید از تامین کنندگان ما برای کمک به حرکت از چالش هایی که ممکن است باعث اختلال در حمل و نقل گفت:” سلیل Harding, رئيس جمهور از بوئینگ هند است.

هند تامین کنندگان oem ها می گویند نمی شد های چه وضعیت خود و امکانات خارج از کشور و یا با تامین کنندگان در کشورهای دیگر.

“ما نمی خواسته آنها را برای هر گونه کمک و یا حمایت مالی نشده است. اما ما هشدار داده و آنها را به امکان به تاخیر می اندازد. تا کنون آنها فقط ما را شنیده ام اما آنها را متوقف کرده اند و بازدید از امکانات ما” گفت: یک تامین کننده که خواسته نمی شود شناخته شده است. پرسید که آیا وجود خواهد داشت خط تولید خاموش شدن ناگهانی در ما Harding بوئینگ گفت: “ما واقعا نمی دانم. ما به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط دولت آمریکا و سازمان بهداشت جهانی است. برای ما بسیار مهم است که سلامت ما و همکاران ما در زنجیره تامین است. بوئینگ ارشاد این است که هر کسی که از خانه کار می کنند باید. اما در کارخانه ما می دانیم وجود دارد افراد مشغول به کار در سایت.” “در دراز مدت ما فکر می کنیم هوافضا در حال رفتن به بسیار قوی میباشد. ما می دانیم وجود خواهد داشت اختلال در کوتاه مدت و میان مدت. ما را به ماندن در تماس نزدیک با تامین کنندگان ما” گفت: Harding.

هندی ترین هوافضا شرکت در حال حاضر اجرا احتیاطی کوتاه از بسته شدن خط تولید و یا برش شیفت. بیومتریک حضور و غیاب بوده و اوراق و درجه حرارت از کارگران در آینده تغییر هستند بررسی می شود با متوسط اسلحه. طبقه فروشگاه و دفاتر عفونی و بیمارستانی درجه دست پاک در نقاط ورود و سهام ماسک و تجهیزات پزشکی.

برخی مانند Dynamatic Technologies شده اند ابتکاری در برگزاری یک “Townhall جلسه” که در آن مدیران ارشد باید با تعامل کارکنان به محل کار تقویت آگاهی از Covid-19. این شرکت همچنین حمایت از کارکنان خیابان بازی می کند که انتشار “بایدها و نبایدها” برای مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>