شهروند جهانی را هیو ایوانز در جنیفر هادسون کروز رودخانه های جمع آوری کمک های مالی سیل $6.9 میلیارد دلار و دیگر بزرگ و کوچک ‘اهداف’

در صبح روز دوشنبه نه که خیلی بیشتر از 24 ساعت پس از “جهانی هدف: متحد برای آینده ما” پیچیده شنبه شب رئیس نیروی است که در سراسر جهان پخش/جریان رویداد شهروند جهانی مدیر عامل هیو ایوانز هنوز هم در حال حرکت مانند یک جک-خرگوش.

قبل از آن حتی به هوا “هدف جهانی” کمک کرده بود منظور بالا بردن $6.9 میلیارد دلار از دولت و کارآفرینان و پایه برای COVID-19 واکسن و نژادی/جنسی/بی عدالتی اجتماعی باعث می شود. زمانی که انواع با او دوشنبه ایوانز در حال حاضر در حال حرکت به دیگر بشردوستانه تلاش از جمله سقوط حوادث با هدف قبل از انتخابات لحظه (“این است که باید برای دموکراسی به هر کس به رای”) و امروز صبح اعلام راه اندازی “این Juneteenth تعهد” با Pharrell Williams, Kenya Barris و ون جونز با هدف محوری بخش خصوصی در اطراف ساخت ژوئن 19 تعطیلات پرداخت در ایالات متحده است. “این یک مشغول صبح” گفت: به عنوان او بر روی گوشی به بحث در مورد چند ماه گذشته از جهانی شهروندان.

انواع: شهروند جهانی را در رابطه به کریس مارتین پیدا کرده است او در خدمت به عنوان یک سرپرست به مدت 15 سال. زمانی که شما وارد یک رویداد مانند “هدف جهانی” آیا شما می خواهید یک لیست از ایده ها و اعمال شما به اشتراک گذاشتن با او ؟ شما در حال هل دادن برای گرفتن جاستین بیبر و مایلی سایرس در هیئت مدیره دوباره به عنوان او با “یک جهان: با هم در خانه” در آوریل ؟

ایوانز: ما یک تیم از تولید کنندگان است که کار در هر پروژه. آخرین بار با “یک جهان” لیدی گاگا بود که بخش بزرگی از آن با خودم مردم از جهانی و از جمله. در این زمان است که استخر گسترش شامل مایکل Rapino از زندگی ملت, Scooter Braun, Amanda سیلورمن از لود و این تیم در Maverick مدیریت. هر روز در 6 p. m., ما را ملاقات و بیان ایده ها در مورد ماموریت ما است. بهترین چیز در مورد این بود که هنگامی که کریس, مایلی, Dwayne Johnson (مجری تلویزیونی, بخش), Hugh Jackman, کری واشنگتن و فارست ویتاکر امضا در شرکت است که به این کمپین حرکت است.

شد شما به دنبال برای هنرمندان به بیان جنبه های خاصی از “اهداف”?

بله. ما می خواستیم تا مطمئن شوید که موسیقی هنری جزء دستگیر واقعا مهم تم و حالت های خلاق بیان به خصوص در مورد چگونه به مبارزه با COVID-19 چگونه به مبارزه نژادی و بی عدالتی چگونه به مبارزه با بی عدالتی جنسی. همچنین ما نمی خواهید آن را به مانند بسیاری از در خانه ویژه که جای گرفته اند. ما می خواستیم به خلاق تمایز. آشر در خیابان. باید بیبر و Quavo با هم در یک استودیو. خوشبختانه همه گفتند: “بله”.

حس عینک در برابر “جهانی اهداف” متفاوت از “یک جهان”: مشاهده مایلی بخوان از پایین نقطه از یک نقطه علامت تعجب در رز باول یا Jennifer Hudson به آرامی شناور پایین رودخانه شیکاگو یا کریستین و ملکه گزاف گویی در اطراف پاریس’ Grand Palais. وجود بیش از یک حس چوب بست.

که دقیقا همان چیزی است که ما در تلاش برای انجام. در حال حاضر جهان نیاز به امید و وحدت است. اما همچنین به عنوان جهان هایش با آنچه باز به نظر می رسد این نگاه ساخته شده حس. همین دلیل است که ما تا به حال Grand Palais. و من فکر کریستین عملکرد شگفت انگیز بود — او بسیار با استعداد است. ما همچنین می خواستم به هنرمندان در ایجاد خود دید. چیزی که با جنیفر هادسون در رودخانه ایده او. گفت: ما نمی خواهیم برای دیدن اجرای همان است که ما را دیده اند برای آخرین 3-4 ماه از این بیماری همه گیر و هر هنرمند به ما چیزی منحصر به فرد است. ما می خواهیم به مخاطب فرصتی برای رویای متفاوت از آنچه آنها استفاده می شود به در این لحظه. یکی از اولین چیزهایی که ما فکر می کردیم در مورد مخلوط شد تا بیان خلاق از “اهداف جهانی” در کنار سیاست. به عنوان مهم به عنوان سیاست است که شما نیاز به بیان خلاق به این همه کار.

هنگامی که شما می دانید که Coldplay آهنگ, “بهشت” خواهد بود اختصاص داده شده به الیاس McClain (یک جوان سیاه که مرگ در دست پلیس است فقط در حال حاضر آمدن به نور)? دیدن نام خود را بر روی صفحه نمایش نفس گیر بود.

با تشکر برای singling که از. کریس به ما قبل خود را پخش و به ما گفت که یک نفر او می خواست به اختصاص تصویری به الیاس. اگر همه می دانستند الیاس داستان — که به همین دلیل او در راه رفتن به خانه با پوشیدن بسیاری از لباس ها به علت کم خونی — همه از آن همه از آن است که چنین ویرانگر داستان. من در اشک خواندن آن. من باور دارم که هر ملت برای گفتگو در مورد صلح و آشتی است. آفریقای جنوبی آن را پس از آپارتاید. آلمان آن را پس از جنگ جهانی دوم است. امریکا هرگز واقعا تا به حال یک ملی گفتگو در مورد آنچه در آن به معنی برای پایان دادن به تبعیض نژادی آنچه در آن به معنی برای ما به عنوان یک ملت برای آمدن به شرایط با آن تاریخ است. من خودم بخشی از این که من در اینجا زندگی می کردند برای 12 سال است. ما می دانیم که هیچ چیز در حال رفتن به ایلیا, پشت, اما ما باید به آن گفتگو به دست و پنجه نرم کردن با عواقب بسیار زیاد نژادی و بی عدالتی و خودمان را در تبدیل شدن به ایالات دوباره در ایالات متحده آمریکا است.

شهروند جهانی شروع در سال 2010 در اروپا و در سال 2012 در امریکا است. چگونه است آن را فراتر از پیشرفت اولیه آن اهداف است ؟

بزرگترین پیشرفت تکامل دیجیتال فعالیت — چگونه آن را شکوفا در 10 سال گذشته با توجه به قدرت اتصال از طریق Twitter, Instagram و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که ما به شدت به عنوان به خوبی به عنوان یوتیوب. آن را ممکن است بیشتر به جهان را هم سریع تر است. من نمی توانستم تصور کنید که 10 سال پیش که ما می تواند پخش به 180 کشور به عنوان “اهداف جهانی” این آخر هفته. وقتی مایلی سایرس و Coldplay در توییتی نخست وزیر سوئد و او پاسخ که کشور خود گام خواهد شد تا سرمایه گذاری خود را در توسعه و توزیع واکسن این شگفت انگیز است برای دیدن تلاقی پاپ و سیاست های عمومی همه در یک بار.

به چه معنی است به دریافت تعهد از $6.9 میلیارد و تنها چند هفته پس از بالا بردن $127 میلیون دلار برای COVID-19 فقط هفته قبلا ؟

ما wracking مغز ما تفکر است که ما خواهد بود و اگر خوش شانس ما ساخته شده 250 میلیون دلار در این مبارزه است. سپس به دیدن 41 دولتها از جمله همه کشورهای G7 — این اولین بار در طول شهروندان جهانی وجود که ما موفق به گرفتن همه آنها را به ارتکاب همه در یک بار — و آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی و بومی کشور استرالیا… این اولین بار در زندگی حرفه ای من این اتفاق افتاده است. به 1.5 میلیارد دلار کمک های مالی نقدی و دلار بیشتر 5.4 میلیارد دلار وام و تضمین از بانک های سرمایه گذاری آن است که چیزی که ما از خواب. چگونه از آن فوق العاده خواهد بود اگر برخی از بانک های سرمایه گذاری در واقع سرمایه گذاری در اهداف توسعه پایدار برای کشورهای فقیر به طور منظم. این ذهن دمیدن اما آن را نشانی از آن را به چشم انداز زمانی که شما قدم به عقب و متوجه است که در واقع دستیابی به اهداف توسعه پایدار و پایان دادن به فقر شدید است که هنوز یکی دیگر از $350 میلیارد دلار در سال گزاره بیش از 10 سال آینده. این باعث می شود ما سهم نسبتا کوچک است. ما باید نگه داشتن چشم ما در این جایزه و اهداف بزرگتر در پیش است.

چگونه است که بسیاری از کشورهای شما در برخورد با برخورد با نابسامانی از COVID-19 همه گیر و هنوز هم آمدند تا با پول به علاوه بر مقابله با نژادی و جنسی و اجتماعی و بی عدالتی ؟

شما به سادگی دیدن بیش از حد امواج سخاوت در حال حاضر. دولت انگلستان دو هفته پیش طی Gavi اجلاس (جهانی واکسن اجلاس 2020) مطرح دلار 8,8 میلیارد دلار. کمیسیون اروپا در مارس 4 مطرح شده یکی دیگر از 8 میلیارد دلار است. این است که قبل از “جهانی اهداف.” در یک مقدار کوتاه از فضا که بی سابقه است.

تعدادی از رهبران جهانی ساخته شده حضور خود را شناخته شده در “اهداف جهانی”: آنگلا مرکل امانوئل پاکسازی بوریس جانسون, Cyril Ramaphosa جاستین ترودو. شاید شما نیاز به اقامت غیر سیاسی اما آنچه می تواند به شما می گویند در مورد هر گونه تعامل است که شما تا به حال با دولت آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? ایالات متحده را متعهد $545 میلیون دلار به سمت خود COVID-19 امداد تلاش بیش از آخر هفته.

ما در تعامل با وزارت امور خارجه ایالات متحده در ابتدا و با کاخ سفید است. من مؤمن بزرگ در این واقعیت است که وجود دارد برخی از مسائل است که باید فراتر از سیاست است. به این دلیل است که ما به این است که با توجه به حرمت زندگی انسان است. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد اینکه آیا شما می توانید پیدا کردن یک واکسن برای همه در این سیاره وجود دارد هیچ جایی برای واکسن ناسیونالیسم.

که برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که باید بر روی یک تی شرت.

این واقعیت که ایالات متحده ساخته شده است بزرگترین سهم به طور کلی بیش از یک و نیم میلیارد دلار — می گوید زیادی. این اولین بار است که تمام کشورهای G7 گرد هم آمده اند در اطراف این ایده که یک واکسن هنگامی که توسعه باید در دسترس همه است. که ایالات متحده قرار دادن پول پشت که نه فقط شعارهای یک نتیجه است. این نشان می دهد که ایالات متحده خواهد شد قرار دادن پول در یک ایده که زمان آن فرا رسیده است. آخرین بار چیزی بود که اتفاق افتاده بود در پاسخ به شیوع بیماری فلج اطفال و جوناس سالک یک واکسن. هنگامی که او پرسید: “چگونه می خواهید به پرداخت برای که؟,” او گفت: “آیا شما برای پرداخت خورشید؟,” بنحوی که این برای عموم خوب است. این هم یک لحظه از درون گرایی برای صنعت داروسازی به عنوان شرکت در حال بیرون آمدن و بیان کرد که آنها قصد ندارند به سود اگر و زمانی که آنها برای اولین بار به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن. ما را بهتر از هر شرکت دارویی به پایبندی به این اصل است. جهان در حال حاضر 99 درصد عاری از فلج اطفال. همان باید درست COVID-19.

آیا شما عصبی است که برگ برنده اعلام کرد تا پایان ایالات متحده در رابطه با سازمان بهداشت جهانی با آنها شما پس از نزدیک تراز وسط قرار دارد ؟

این هیچ جای تعجب است که کسی که یک شریک از شهروند جهانی. من آوازی است در مورد پشتیبانی من برای دکتر Tedros (Adhanom Ghebreyesus بازرس کل WHO) و سازمان ملل متحد. در این محیط شما باید به در نظر گرفتن چگونه شما همه را به جدول. شعار ما در شهروند جهانی است که در مورد قرار دادن این ماموریت برای اولین بار. روز ما موفق به انجام این کار است که روز ما قادر به موفقیت. ما همگان را به جدول به نحوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>