جهانی coronavirus موارد بالا 100,000 که به عنوان رئیس خواستار همبستگی

عبور از مرز جدید کروناویروس آمار یک نقطه عطف آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان آن را به عنوان موج خود را عمیق تر به زندگی روزانه میلیون ها نفر آلوده قدرتمند محافظت نشده فقیر و گسترده توده های مردم در میان است.

تبلیغات

این ویروس که به کشته شدن بیش از 3400 نفر و ظهور در بیش از 90 کشور به لبه بیشتر آمریکا در روز جمعه و حتی نقض سالن از واتیکان است. آن را مجبور مساجد در ایران و فراتر از آن برای متوقف کردن هفتگی مسلمان نماز مسدود شده و زائران از عیسی در بیت لحم زادگاه و طرح میتوانست ژاپن قصد دارد برای مشعل المپیک رژه.

به عنوان بازارهای مالی شیرجه دوباره از پیامدهای این ویروس نیز لرزاند معیشت در اقتصاد واقعی است.

“که در حال رفتن برای تغذیه خانواده خود را پرسید:” الیاس al-Arja سر از صاحبان هتل’ اتحادیه در بیت لحم در اسرائیل و کرانه, که در آن گردشگران ممنوع شده است و طبقه کلیسای توقیف شد.

در کاخ سفید با رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس یک روز پس از ایتالیا گفت: آن را دو برابر هزینه های خود را €7.5 میلیارد دلار ($8.5 میلیارد دلار).

در ژنو به آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: آن را تا به حال دریافت برنامه های کاربردی برای 40 ویروس ممکن است آزمایش تا به حال 20 واکسن نامزدها در توسعه و گزارش شده که تعداد زیادی از مطالعات بالینی و تجربی داروهای جدید کروناویروس شد.

“ما همه در این با هم. همه ما باید نقش بازی گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus, رئیس سازمان بهداشت جهانی, اصرار بیشتر همکاری جهانی از دنیای کسب و کار و همبستگی خود را با فقیرترین.

موارد جدید در چین

خبری نیست همه بد: بیش از نیمی از کسانی که قرارداد این ویروس در حال حاضر بهبود. این عقب نشینی در چین که در آن برای اولین بار پدید آمده و در نزدیکی کره جنوبی.

چین در صبح روز شنبه گزارش داد فقط 99 موارد جدید اولین بار آن را تا به حال تنها دو رقمی افزایش از ژانویه 20. همچنین به گزارش دیگری از 28 مرگ و میر. به طور کلی چین در حال حاضر تعداد 22,177 بیماران در حال حاضر در درمان, در حالی که آن را منتشر کرده است 55,404. کره جنوبی صبح روز شنبه گزارش 174 موارد جدید.

این ویروس همچنان ظاهر در مکان های جدید با کشورهایی مانند کلمبیا و توگو گزارش اول خود را تایید موارد است.

سوال در مورد اینکه آیا ایران می تواند به کنترل شیوع آن به عنوان تعدادی از عفونت های گزارش شده شروع به پریدن کرد و فراتر از 4,700 روز جمعه با 124 مرگ و میر. دولت خبرگزاری ایرنا گزارش روز شنبه از مرگ یک دوم مجلس, فاطمه راهبر از ویروس. این نماینده محافظه کار مجلس است و یکی از هفت سیاستمداران و مقامات دولتی به مرگ از رمان coronavirus از ایران گزارش اولین موارد در اواسط فوریه. کشور راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن سفر کرده بود و آتش نشانان اسپری ضد عفونی کننده در 18 کیلومتر (11 مایل) کشش از تهران معروف ترین خیابان.

“این امر می تواند بزرگ اگر آنها این کار را هر روز” فروشگاه مواد غذایی صاحب رضا Razaienejad گفت. “نباید فقط یک چیز یک بار.”

100,000 شکل جهانی عفونت تا حد زیادی نمادین اما کوتوله های دیگر عمده شیوع بیماری در دهه های اخیر مانند سارس MERS و ابولا. این ویروس هنوز هم بسیار کمتر گسترده از سالانه آنفولانزا شیوع آن در نتیجه تا 5 میلیون سالانه موارد شدید در سراسر جهان و از 290,000 به 650,000 مرگ و میر سالانه با توجه به این که.

تاثیر اقتصادی برفی

اما این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر snowballed با جهانی سهام و قیمت نفت حذف به شدت دوباره جمعه است.

سفر کاهش و گسترده تر رکود اقتصادی مرتبط با شیوع تهدید به آمار در حال حاضر جوامع تلاش برای ماه می باشد. در پاسخ به کاهش تقاضا شرکت آلمانی لوفت هانزا اعلام کرد کاهش ظرفیت آن در هفته های آینده به 50 درصد کاهش قبل از شیوع کروناویروس سطوح. اسلواکی ممنوع تمام پروازها به مقصد و از ایتالیا.

رئیس سازمان غذا آژانس برنامه جهانی غذا هشدار داد از پتانسیل برای “ویرانی مطلق” به عنوان شیوع اثرات موج دار شدن از طریق آفریقا و خاورمیانه است. هند درهم برای دفع یک بیماری همه گیر است که می تواند پایمال کردن آن کمبود بودجه روبرو understaffed سیستم مراقبت های بهداشتی که فاقد کافی آزمایشگاه یا بیمارستان برای آن 1.3 میلیارد نفر است.

“ما در حال دیدن بیشتر کشورها با درآمد پایین با ضعف سیستم های سلامت و این که بیشتر در مورد” چه کسی رئیس Ghebreyesus گفت.

متناقض بیمه بهداشت و درمان و مرخصی استعلاجی سیاست قرار دادن درآمد میلیون ها نفر از کارگران که نمی توانید از خانه کار می کنند – خدمت رانندگان تحویل کارگران و بیشتر در معرض خطر است. در ایالات متحده, AFL-CIO کار فدراسیون از دولت خواست به موضوع اضطراری مقررات ترسیم کارفرمایان مسئولیت برای محافظت از کارگران از بیماری های عفونی.

‘زیر برخی از چین راهکار’

ترس و سرکوب که از طریق چین در حال تغییر به سوی غرب به عنوان کارگران در اروپا و آمریکا اقامت خانه, مقامات شور و نشاط پاکسازی اماکن عمومی و مصرف کنندگان گله به فروشگاه برای خانواده استیپلز.

ملت ملت پس از قرار دادن برخی محدودیت های مسافرتی به جای مسدود کردن بازدید کنندگان از مناطق ضربه مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران. سازمان ملل متحد را بالا تغییر آب و هوا رسمی خود گفت: آژانس نمی خواهد نگه دارید و هر جسمی جلسات در دفتر مرکزی آن در آلمان و یا در جای دیگر تا پایان مارس.

فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: کودکان خواهد بود ممنوع از بازدید از بیماران در بیمارستان ها و دیگر امکانات بهداشتی در سراسر کشور و بیماران خواهد بود محدود به یک فرد بالغ بازدید در یک زمان. اسپانیایی, مقامات اعلام کرد از یک ماه بسته شدن 200 مراکز در داخل و اطراف مادرید که در آن افراد مسن برای روز مراقبت و فعالیت های.

“جهان غرب است که در حال حاضر زیر برخی از چین راهکار,” کریس Beauchamp, یک تحلیلگر بازار در شرکت مالی IG گفت: واکنش به آنفولانزا مانند بیماری است که برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه اما می توانید آمار افراد مسن و یا افراد بیمار بسیار سخت تر است.

خاموش کالیفرنیا ساحل بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی باقی مانده در دریا با مسافران محدود به کابین خود به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 21 نفر در کشتی – تقریبا همه اعضای خدمه – تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. پنس گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای آوردن کشتی کروز به “غیر بندر تجاری” که در آن همه مسافران و خدمه تست خواهد شد.

تایلند روز جمعه مسدود جداگانه کشتی کروز از docking, نگران, چرا که آن را به انجام ده ها تن از مسافران از ایتالیا که با 197 ویروس مرگ و میر در است مرکز اروپا بیماری همه گیر.

موارد ظهور در ما

در ایالات متحده تعداد موارد پیشی 230 پراکنده در سراسر 18 متحده است. دانشگاه واشنگتن جمعه اعلام کرد این امر جلوگیری از برگزاری کلاس ها و دانش آموزان آموزش آنلاین یک تصمیم موثر بر برخی از 57,000 دانش آموزان است. واشنگتن حداقل 70 تایید COVID-19 موارد بسیاری در منطقه سیاتل و دارای بالاترین خارجه ایالات مرگ و میر در 13.

به عنوان شماره نگه داشته و در حال رشد در اروپا و صربستان را تهدید به استقرار ارتش برای حفظ این ویروس در خلیج و مجارستان با استفاده از ویروس ترس برای سفت کردن درهای خود را در برابر مهاجران.

در سوئیس مقامات گزارش 210 جدید ویروس موارد در روز جمعه از 90 روز زودتر و نظامی بود که آماده ارائه خدمات پشتیبانی در بیمارستان.

“این موج خواهد آمد, آن, افزایش, اما از آن خواهد شد بیش از, در برخی از نقطه” گفت: Daniel کخ رئیس بخش بیماری های مسری در این کشور اداره فدرال بهداشت.

هلند گزارش داد که اولین ویروس مرگ جمعه در حالی که صربستان اسلواکی پرو و کامرون اعلام کرد خود را برای اولین بار عفونت. حتی واتیکان برخورد کرد و با کوچک شهر-دولت تایید اولین مورد جمعه. واتیکان اصرار دارد که 83 سال سن فرانسیس که بیمار شده است تنها سرد است.

که مقامات هشدار داد در برابر داشتن “امید کاذب” که این ویروس می تواند محو هنگامی که درجه حرارت در تابستان گرمتر می آیند به شمال کشور است.

“هر روز ما کم کردن این بیماری همه گیر است که یک روز دیگر دولت ها می توانند خود را آماده سلامت کارگران تشخیص, تست, درمان و مراقبت از بیماران مبتلا به” Ghebreyesus به خبرنگاران گفت:.

(FRANCE 24 با AP, AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>