جهانی Covid-19 مرگ و میر بالای 200000 نفر به عنوان کشور آماده شدن برای سهولت مستندات

صادر شده در: Modified:

کودکان اسپانیایی اجازه داده شد در خارج از روز یکشنبه برای اولین بار در شش هفته به عنوان کشور آماده به سهولت مستند اقدامات و بازگشایی اقتصاد سوخته توسط coronavirus با وجود این در سراسر جهان مرگ و میر بیش از 200,000.

تبلیغات

دولت از بلژیک به ایالات متحده در حال آماده سازی خود برای یک بخشی از بازگشایی در تلاش برای بازگرداندن نرمال نزدیک به نیمی از بشریت مجبور به نوعی از سلول با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافت به 2.86 میلیون و مرگ و میر دو برابر شده اند پس از 10 آوریل با بیش از نیمی از آنها در اروپا و با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

روزانه تلفات در کشورهای غربی به نظر می رسد درست کردن و حتی سقوط اما ترس افزون گردید در بسیاری از مکان های دوم پس از افزایش محدودیت در حرکت هستند برداشته.

رد مشاوره از برترین کارشناسان بیماری های امور خارجه ایالات متحده از گرجستان اجازه داد هزاران نفر از کسب و کار برای از سرگیری عملیات از آرایشگاه به کوچه بولینگ.

“چگونه ما قرار است خودمان را زندانی گفت:” 30 ساله مکنزی Scharf, یکی از بسیاری از در گرجستان استقبال از بازگشت به چیزی شبیه به حالت عادی.

“این است که بسیار امن تر از رفتن به خرید مواد غذایی,” او گفت: AFP در ساحل در Tybee Island, که در آن او پنج سال پرواز یک بادبادک در زیر یک آسمان روشن.

ایالات متحده باقی می ماند بدترین آمار تنها کشور با بیش از 53,000 مرگ و میر. آن است که به دنبال آن ایتالیا با حدود 26,000 فرانسه و اسپانیا با بیش از 22,000 هر, و انگلستان که گذشت از 20 ، 000 مرگ و میر.

اسپانیا تا به حال یکی از دقیقترین مستندات پس از 14 مارس با افراد سالم تنها مجاز به ترک خانه برای خرید مواد غذایی یا دارو یا به طور خلاصه راه رفتن یک سگ و کودکان مجاز نیست تحت هیچ شرایطی تا به حال.

اما از روز شنبه افراد زیر سن قانونی می تواند راه رفتن, دویدن و یا برای یک ساعت در روز به همراه یکی از والدین در یک منطقه بیشتر از یک کیلومتر از خانه خود را.

تازه شیوع ترس

صدها میلیون نفر از مسلمانان در سراسر جهان ماند از مساجد در دومین روز از ماه مبارک رمضان و اجتناب سنتی بزرگ وعده های غذایی خانواده به شکستن بعد زمان روزه تحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

و استرالیا و زلاند نو مشخص شده Anzac Day without طبیعی رژه و مراسم عمومی به مناسبت گرامیداشت روز سربازان کاهش یافته است.

اما همانطور که زندگی تحت مستند خطر فشار از شکسته اقتصاد و شهروندان نا امید stay-at-home سفارشات اتحاد مردم و مسئولان در بسیاری از کشورها هل دادن به باز کردن.

پلیس آلمان بازداشت ده ها تن از معترضان در برلین در روز شنبه برای نقض coronavirus مستند اقدامات آنها نشان دادن در برابر.

“”هنگامی که ما بازگشت به کار ؟’ یک سوال در ذهن بسیاری از مردم این روزها” جین گفت: Fraser شماره دو مقام در سیستم بانکی سیتی گروپ به نیویورک کمرویی آماده برای بازگشت به کسب و کار پس از بیش از یک ماه از ویروس خاموش شدن است.

فرانسه تنظیم شده است به طرح گسترده مستند خروج از برنامه در روز سه شنبه و از آخر هفته آینده همه اسپانیایی ها اجازه خواهد داشت برای ورزش و پیاده روی.

ایتالیا نزدیک شدن پایان جهان طولانی ترین فعال مستند در محل پس از 9 مارس شهروندان در انتظار یک تصمیم آخر این هفته که در مورد محدودیت برداشته خواهد شد. آنها احتمالا مجاز به ترک خانه های خود را آزادانه در اوایل ممکن است.

سخت آمار ایران به طور پیوسته اجازه راه اندازی مجدد کسب و کار اما مقامات بهداشت شنبه مطرح ترس از رابطه جنسی “شیوع” با 76 مرگ و میر اعلام شده, آوردن رسمی این کشور شمار کشته شدگان به بیش از 5600.

علیرضا زالی یک هماهنگ کننده بهداشت برای پایتخت, انتقاد “شتابزده reopenings” است که می تواند “ایجاد موج جدید بیماری در تهران”.

ایمنی هشدار دهنده

جدید در حالی که موارد گزارش شده را به نظر می رسد plateaued در حدود 80,000 یک روز از دنیا باقی مانده است در انتظار به شرکت ها و دولت ها مسابقه به توسعه درمان و در نهایت یک واکسن برای ویروس.

برخی از دولت ها در حال مطالعه اقدامات مانند “ایمنی گذرنامه” به عنوان یکی از راه های به مردم بازگشت به کار پس از چند هفته از خاموش شدن ناگهانی که roiled اقتصاد جهانی است.

“اگر من در حال حاضر تاج پس از آن من نمی عفونی گفت:” برلین ساکن Lothar Kopp امید به مثبت تست برای آنتی بادی به عنوان آن می تواند اجازه می دهد او را به دیدار مادر سالمند خود را.

اما این که هشدار داده است که افرادی که زنده ماندن عفونت نمی توان برخی از آنها را نمی خواهد دوباره ضربه توسط بیماری تنفسی که برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

“در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود #COVID19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت” سازمان ملل متحد در سلامت بدن در بیانیه ای گفت.

کاخ سفید را بالا همه گیر مشاور Anthony Fauci گفت: در این هفته که ما قطعا باید یک coronavirus مشکل در پاییز که می تواند پیچیده بازگشت آنفولانزای فصلی نسبت به پایان سال.

در ضمن در پکن مجموعه ای جدید از قوانین و مقررات معرفی شدند برای مبارزه با این بیماری همه گیر ممنوعیت “uncivilised” رفتار مانند پوشش دهان و بینی در هنگام سرفه یا عطسه.

ویروس اعداد در چین کاهش یافته اند به عنوان آن شروع می شود به احتیاط آسانسور کنترل اقدامات اگر چه ترس باقی می ماند بیش از یک پتانسیل تجدید حیات و وارداتی عفونت از خارج از کشور.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>