دفاع جهانی هزینه می بیند بزرگترین افزایش در یک دهه گزارش می گوید

صادر شده در: اصلاح شده:

جهانی دفاع صرف دیدم بزرگترین آن در پرش از یک دهه در سال 2019 رانده شده توسط آمریکا و چین در یک مطالعه در روز جمعه گفت که رقابت و درگیری های استوک نظامی سرمایه گذاری.

تبلیغات

موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک (IISS) گفت: چهار درصد افزایش نسبت به سال قبل از آن بود سوخت توسط رقابت بین قدرت های بزرگ جدید و فن آوری های نظامی و غرش جنگ های از اوکراین به لیبی.

پکن نظامی نوسازی برنامه — که شامل توسعه جدید سخت به تشخیص hypersonic موشک — نگران کننده است واشنگتن و کمک به درایو دفاع آمریکا هزینه های IISS گفت.

سالانه خود را “موازنه نظامی” گزارش گفت: این افزایش تنها در ایالات متحده صرف از سال 2018 2019 — 53.4 میلیارد — تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان بریتانیا دفاع از کل بودجه است.

“هزینه های رز به عنوان اقتصاد بهبود از اثرات بحران مالی بلکه افزایش نیز رانده شده توسط جوش تهدید برداشت” IISS رئیس جان Chipman گفت: راه اندازی این گزارش در کنفرانس امنیتی مونیخ.

هر دو ایالات متحده آمریکا و چین افزایش هزینه توسط 6.6 درصد در این گزارش گفت: به $684.6 میلیارد دلار و 181.1 میلیارد دلار بود.

اروپا — رانده ادامه نگرانی ها در مورد روسیه — شدت با 4.2 درصد اما این تنها آورده قاره دفاع صرف بازگشت به سطح 2008 قبل از بحران مالی جهانی شاهد کاهش بودجه.

اروپایی و اعضای ناتو شده اند و به دنبال افزایش هزینه های برای جلب رضایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها متهم آنها را از freeloading در ما.

‘مخرب حرکت’

مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در متحدان اروپایی به خصوص آلمان برای زندگی نمی کند تا به یک 2014 ناتو تعهد به صرف دو درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع.

چالاک جمهور خشم بیش از هزینه های دارای سوخت نگرانی در مورد تعهد خود را به اقیانوس اطلس داد, منجر انفجاری 2018 اجلاس که در آن او راه اندازی یک تاول عمومی حمله آلمان در یک سخنرانی تلویزیونی دیدار با آنگلا مرکل صدر اعظم.

دادن در سخنرانی افتتاحیه نشست سالانه امنیتی جمع آوری رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” استراتژی زده شده بود تا نظم بین المللی و سوخت ناامنی.

“ما امروز شاهد به طور فزاینده ای مخرب حرکت در جهانی سیاست” اشتاین مایر گفت.

“هر سال ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر دور از هدف ما از ایجاد صلح جهانی از طریق همکاری های بین المللی.”

عناصر کلیدی از نظم بین المللی توسعه یافته است که پس از جنگ جهانی دوم آمده اند تحت افزایش چالش.

سقوط در سال گذشته از جنگ سرد دوران Intermediate-Range Nuclear Forces (INF) پیمان و شک و تردید در اطراف تجدید شروع جدید کاهش سلاح پیمان که منقضی می شود در سال 2021 را کمک به خلق و خوی از بی ثباتی های IISS گزارش گفت:.

صحبت کردن در مونیخ, آمریکا مجلس نانسی پلوسی هشدار داده بود که “نگران کننده فرسایش” کنترل تسلیحات محدودیت بود که “نگهداری امن جهان برای چندین دهه”.

“غیر مسئولانه دولت در حال شتاب تعقیب خود را از انرژی هسته ای و موشک قابلیت. جهان بیمار می توانیم یک مسابقه تسلیحاتی” او گفت:.

فن آوری های جدید

چین برنامه های نظامی نوسازی — شرح داده شده توسط IISS به عنوان “قابل توجه برای آن مقیاس و سرعت و جاه طلبی” — نیز بی قراری واشنگتن و متحدان آن در اقیانوس آرام.

در ماه اکتبر در پکن نشان داد فن آوری های جدید از جمله آن DF-17 hypersonic سر خوردن خودرو-طراحی شده برای ارائه کلاهک در سرعت بنابراین به عنوان برای جلوگیری از رهگیری.

روسیه به دنبال خود نوسازی پروژه در حال حاضر اعلام کرد ورود به خدمات خود hypersonic سیستم موشکی.

دوبله Avangard, سیستم تست شده با سرعت ماخ 27 یا 33000 کیلومتر (20,500 مایل) در ساعت با توجه به مسکو است.

Hypersonic موشک هستند, نگرانی مقامات غربی, چرا که آنها خیلی سریع و پس مانورپذیر که آنها را موجود سیستم های دفاع بی فایده و تقریبا بدون هشدار حمله.

یک مقام ارشد ناتو رسمی هشدار داد که در یک hypersonic حمله موشکی آن حتی ممکن است روشن شود آنچه هدف است “تا زمانی که وجود دارد یک بوم و بر روی زمین”.

در جای دیگر صرف در آسیا رشد کرده است بیش از 50 درصد در یک دهه افزایش از رقم 275 میلیارد دلار در سال 2010 به $423bn در سال 2019 در شرایط واقعی به عنوان قاره موفقیت اقتصادی اجازه داده است کشورهای بیشتری به سرمایه گذاری در جهان ،

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>