گوتنبرگ, سوئد — مونیخ-جهانی بر اساس صفحه نمایش به دست آورد تا توزیع بین المللی حقوق فنلاندی رویه سری “سریع” در “پرستاران” تولید کننده زرد Film & TV مارک اولین همکاری بین Telepool فروش بخش و فنلاند نیروگاه.

10-بخشی از سری “سریع” مراکز ویژه نیروی کار در اداره پلیس است که آهنگ فراری. C اصلی تر این است که بر اساس یک ایده از exec تولید Olli Haikka. تاتیانا جن برنده فنلاند محلی 2019 امی و گلدن Venla – برای “پادشاه دروغگو” (“Keisari Aarnio”) است که خالق/نویسنده.
برخی از فنلاند داغترین noel sullivan باید هیئت مدیره این مجموعه: Jalmari Helander شناخته شده برای دستیابی به موفقیت خود ژانر فیلم “نادر صادرات” بازیگران Samuel L. Jackson; Hamy رمضان که پیش بینی اولین ویژگی “هر روز در حال حاضر” یک buzzy کار در حال پیشرفت در این هفته گوتنبرگ را نوردیک بازار فیلم و تاسیس مدیر Saara Cantell (“عروس شیطان”).
Helander گفت: “برای من به عنوان یک پلیس سری فن این یک فرصت هیجان انگیز, بنابراین من شروع به پریدن کرد و در آن حق دور. جالب است برای انجام یک پروژه است که کمتر کمدی عناصر نسبت به آثار قبلی من.”

فنلاندی-Iranian رمضان یک ترایبکا داوران برنده جایزه در سال 2015 برای فیلم کوتاه “گوش” گفت که او “کشیده عمیق” به سری روایت به دلیل “خود را محکم و در عین حال شاد و خرم سرایی توانایی.” او در ادامه: “داستان آن تم و زندگی در اطراف شخصیت های اصلی آن هستند مانند یک سوار بر یک قایق است که آماده است برای نزول در هر لحظه است.”

Cantell که کشف جرم سناریو برای اولین بار پس از یک قایق از خانواده قصه درام و تاریخی ویژگی ها و سری گفت: او دوست داشت “ترکیبی از تعلیق و علاقه انسان” همراه با طنز است.
به طور مشابه به زرد Film & TV آمار بیمارستان سریال “پرستاران” “سریع “توسعه داده شده است به کار هر دو به عنوان یک فرمت و آماده ساخته شده است.

سریع مخفف “فراری فعال تیم جستجو” توضیح زرد فیلم و تلویزیون سر از فروش به Riku Riihilahti به تنوع در گوتنبرگ. “اساسا تمام قسمت های شروع با صحنه عمل یک زندانی فرار بازداشت و به پایان می رسد با فرد یا گرفتار شدن و یا در حال اجرا به دور برای خوب است.”

جهانی, صفحه نمایش تلویزیون, کسب, مدیر, Ulrike Schröder افزود: “برای جهانی نمایش ‘سریع’ در دیدار با تقاضا از بازارهای بین المللی را برای برجسته, هیجان, سری جرم خود را با بالا ء روایت تعجب آور تاب طرح و پررنگ شخصیت های.

او افزود: “به عنوان “سریع” در حال حاضر معاملات با موضوعات جهانی مانند تروریسم, مهاجرت غیر قانونی, رسانه های اجتماعی, جرایم اینترنتی و بسیاری از آن است که یک سری به صورت گسترده مخاطبان و طرفداران هوشمند جنایت فرمت – است که می گویند برای تمام مناطق. علاوه بر این, اپیزودیک ساختار باعث می شود مجموعه ای بسیار جالب برای بازار جهانی است. “
جهانی, صفحه نمایش برنامه ای برای راه اندازی “سریع” در اکتبر Mipcom نمایشگاه در جشنواره کن.
در ضمن زرد فیلم & تلویزیون پدیده جهانی “پرستاران” است که تعمیرشده در نیم دوجین سرزمین است اکران Feb. 3 در آن نسخه فرانسوی تولید شده توسط فدراسیون سرگرمی برای TF1 با عنوان “H24” Toplining نشان می دهد که چهار پرستاران جوراب, Frédérique ادم باربارا Cabrita و فلورانس Coste.

در فنلاند اصلی “پرستاران” تولید شد به عنوان 40 قسمت 50 دقیقه ای سری برای فنلاندی پخش عمومی Yle. پخش تجاری Nelonen پس گرفت و آن را تبدیل به روزانه یک سری.

(تصویر: (L-R) خالق تاتیانا وروجک, مدیران, Hamy رمضان, سارا Cantell و Jalmari Helander)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im