بازارهای جهانی سهام و قیمت نفت سقوط در میان coronavirus نگرانی

بازارهای سهام جهانی و قیمت های نفت در روز دوشنبه پس از داد و بیداد در میان خام تولید کنندگان در حال تکان سرمایه گذاران که در حال حاضر بر روی لبه در مورد افزایش هزینه ها از شیوع ویروس.

تبلیغات

اصلی شاخص سهام در لندن و فرانکفورت کاهش بیشتر از 8 درصد در باز کردن. توکیو تعطیل 5.1 درصد در حالی که سیدنی از دست رفته 7.3 درصد و شانگهای خاموش بود 3 درصد است.

معیار ما قیمت نفت خام کاهش یافت تا آنجا که 30 درصد تعمیق تار و مار که زمانی شروع شد که عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان مهم موفق به توافق چقدر برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

سرمایه گذاران معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی برای کسب و کار و مصرف کنندگان است. اما سقوط ناگهانی میان اضطراب بیش از coronavirus لرزاند بازار.

“سرمایه گذاران باید بریس برای نوسان” جیمز Trafford وفاداری بین المللی گفت: در یک گزارش.

بهبود در نفت و قیمت سهام “نیاز به برخی از ثبات در coronavirus نقاط داده ها” و یا نشانه هایی از توافق میان خام تولید Trafford گفت.

در عربستان سعودی Riyadh بورس به حالت تعلیق در معاملات دولتی غول نفتی آرامکو عربستان پس از آن قیمت سهم غرق روزانه 10 درصد حد در باز کردن.

سرمایه گذاران در حال حاضر در لبه مورد هزینه های نصب این coronavirus شیوع آغاز شد که در چین و مختل جهانی سفر و تجارت است.

اضطراب افزایش یافت و پس از ایتالیا اعلام کرد که جداسازی شهرستانها و شهرهای کوچک با برخی از 16 میلیون نفر یا بیش از یک چهارم از جمعیت آن است.

در اروپا در لندن FTSE 100 سقوط 8.6 درصد به 5,910.87 در اوایل معاملات و فرانکفورت را داخ ریختن 8 درصد به 10,616.42. شاخص CAC 40 در فرانسه از دست 2.7 درصد به 5,001.53.

Ursula von der Leyen رئیس کمیسیون اروپا در یک کنفرانس خبری گفت در بروکسل در روز دوشنبه که: “ما به دنبال همه چیز را که ما می توانید انجام دهید برای کمک به نشانی تاثیر بر اقتصاد” اما افزود که اتحادیه اروپا به فوریت نیاز به یک توافق بر سر بودجه جدید برای 2021-2027 دوره اگر آن را می خواهد به آدرس فعلی و آینده چالش های مربوط به شیوع کروناویروس.

سرمایه گذاران به دنبال به جلو به یک جلسه پنج شنبه بانک مرکزی اروپا است که به طور گسترده ای انتظار می رود به اعلام جدید محرک اقتصادی.

در وال استریت آینده برای میانگین صنعتی داو جونز از دست 1,255.00 امتیاز یا 4.9 درصد در حالی که S&P 500 آینده قرارداد نیز از دست 4.9 درصد است.

سفر و گردشگری بخش های ضربه سخت

شرکت ها شده است آمار سفر و کنترل های دیگر که در حال گسترش در سراسر جهان به عنوان جهانی تعداد coronavirus عفونت های گذشته افزایش یافت 110,000 در سراسر جهان است.

در آسیا توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت و به 19,698.76 پس از دولت گزارش داد اقتصاد 7 درصد در ماه اکتبر-دسامبر سه ماهه بدتر از تخمین اولیه از 6.3 درصد کاهش است. بود که قبل از شیوع ویروسی ناودان گردشگری و سفر, اما پس از افزایش مالیات بر فروش دندانه دار مصرف کنندگان اشتها برای صرف.

هانگ سنگ در هنگ کنگ غرق 4.2 درصد به 25,047.42. شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است به 2,943.29. S&P-ASX 200 در سیدنی عقب نشینی به 5,760.60. این Kospi در سئول از دست داد 4.2% به 1,954 دفاع کرد گرفته شد.77.

هند Sensex عقب نشینی 6.2 درصد به 35,255.73. بازار در تایوان نیوزیلند و جنوب شرقی آسیا نیز کاهش یافته است.

معیار ما نفت خام کاهش یافت و 22.9 درصد و یا $9.40 به $29.88 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد از دست 21.5 درصد و یا $9.39 به $35.88 در هر بشکه در لندن است.

دلار غرق به 102.57 ین از روز جمعه 105.29 ین. یورو پیشرفته به $1.1399 از $1.1289.

‘رکود جهانی خطرات افزایش’

کارخانه های چینی است که در جهان گوشی های هوشمند و دیگر کالاهای مصرفی به تدریج بازگشایی اما انتظار نمی رود به بازگشت به حالت عادی تولید حداقل تا آوریل است. که وزن آن در تقاضا برای واردات قطعات و مواد اولیه از چین در آسیا ،

Apple Inc. می گوید slowdowns در تولید اپل در چین صدمه دیده خواهد شد و فروش آن بالغ. یک صنعت هواپیمایی گروه می گوید حامل می تواند به اندازه از دست دادن $113 میلیارد دلار در پتانسیل فروش بلیط.

اضافه کردن به بدبینی چین گزارش روز شنبه که صادرات آن کاهش یافت 17 درصد و واردات شد و 4 درصد از سال قبل در ژانویه و فوریه پس از پکن تعطیل کارخانه ها و ادارات و مغازه ها در شدید ترین ضد بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

بانک های مرکزی در سراسر جهان به کاهش نرخ بهره. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که ممکن است کمک به تشویق مصرف کننده و شرکت های بزرگ هزینه های آن را نمی بازگشایی کارخانه ها هستند که با توجه به قرنطينه و یا عدم کارگران و مواد اولیه.

در حال حاضر در هفته گذشته, بورس های جهانی شد, غرق شدن را به عنوان گسترش ویروس باعث شد دولت به دنبال چین منجر اعمال کنترل و سفر لغو رویدادهای عمومی.

فدرال رزرو آمریکا اضطراری 0.5 درصد کاهش در کلید آن نرخ وام موفق به معکوس رکود و عملکرد 10 ساله خزانه داری در حال حاضر در پایین ترین سطح خود کاهش یافته است به 0.47 درصد از 0.7 درصد در اواخر جمعه.

عملکرد – تفاوت بین یک پیوند را به قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها آن را نگه دارید به بلوغ – شاخص بازار چشم انداز در اقتصاد است. افزایش قیمت ها در بازار است که باعث عملکرد برای باریک نشان می دهد سرمایه گذاران در حال انتقال پول به اوراق قرضه به عنوان یک پناهگاه امن است.

“رکود جهانی خطرات افزایش یافته است” مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: در یک گزارش. “پایدار قلاب در مصرف همراه با تمدید تعطیلی کسب و کار خواهد صدمه دیده است درآمد درایو اخراج و فشار وارد کرد.”

(FRANCE 24 با AP, REUTERS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>