افزایش کمپین برای کمک به شهر نیویورک فیلم تئاتر کارگران می رسد هدف

برو صندوق من, کمپین برای جمع آوری پول برای شهر نیویورک, سینما کارگران که گذاشته شده یا furloughed با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به هدف خود رسیده است. سینما کارگران صندوق همبستگی متصلب است تا $74,587 در کمک های مالی بیش از $74,000 این مجموعه به منظور بالا بردن. ابتکار راه اندازی شد یک هفته و نیم پیش توسط صنعت نور صفحه نمایش تخته سنگ و دیگر شرکای اجتماعی.

“سینما کارگران در حال پیدا کردن خود را در یک وضعیت که میلیون ها نفر از کارگران از همه نوع در حال رفتن را از طریق گفت:” توماس ریش بنیانگذار و مدیر صنعت نور و یک برنامه نویس در بزرگ در فیلم در مرکز لینکلن. “امرار معاش خود تبخیر شده یک شبه…ما امیدواریم که که این می تواند به عنوان یک stop-اندازه گیری فاصله به کمک مواد غذایی و دیگر ملزومات است.”

صندوق کمک خواهد کرد که 350 افرادی که اعمال می شود برای کمک به آنها را با دادن 200 دلار در هر کدام. آن را به خود جلب 1,400 فرد کمک های مالی بسیاری از آنها در 50 دلار در محدوده.

“به شما یک حس مقیاس اگر ما به عرضه هر کس با یک هفته چک ما را نیاز به جمع آوری حداقل $180,000 گفت:” ریش.

صنعت نور است که یک محل برای فیلم و الکترونیکی هنر در بروکلین در حالی که صفحه نمایش تخته سنگ است که یک نشریه است که متصل به مخاطبان گسترده زد از تجربه سینمایی. حدود 150,000 سینما کارگران شده اند اجازه رفتن به تئاتر در سراسر کشور بسته اند برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

ریش گفت: این گروه قصد ندارد به ادامه جمع آوری کمک های مردمی پس از امشب. به جای آن او می خواهم به تغییر تمرکز خود را به مهیج برای دیگر عمل سیاسی مانند اجاره بخشش و عادلانه تر بسته محرک.

“این بود که یک جامعه کوچک, اقدام, اما ما نیاز به حمایت عمومی در یک مقیاس گسترده را به طور کامل آدرس این وضعیت گفت:” ریش. “ما امیدواریم که هر چه نجات ظهور است که کمک می کند تا کارگران نیست و اولویت بندی شرکت ها با دوغاب پر کردن بودجه است.”

در علاوه بر این به ریش این صندوق شد نظارت اد افسار از صنعت نور; نلی Killian فیلم نظر و صنعت نور; و سیرا Pettengill یک فیلمساز و صفحه نمایش تخته عضو هیئت مدیره.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>