طلا صعود به 7 سال به بالا به عنوان coronavirus دیده می شود تأثیر رشد جهانی

قیمت طلا با صعود به بالاترین سطح خود در هفت سال روز پنج شنبه به عنوان یک چشم انداز مثبت در تعدادی از coronavirus موارد در کره جنوبی موجب نگرانی بیش از این گسترده تر اقتصادی از شیوع بیماری است. نقطه طلا افزایش یافت 0.44 درصد به $1,618.38 در هر اونس 1:41 p. m. EST (1841 به وقت تهران) پس از ضربه زدن به بالاترین سطح خود از مارس 2013 در $1,623.45. ما قیمت آتی طلا تا 0.5 درصد در $1,620.50 در هر اونس رسید.

“حالا که طلا پیشی گرفته 1600 دلار سطح بیشتر سرمایه گذاران و معامله گران خواهد شد و موقعیت خود را در حال حاضر” گفت: Michael Matousek, سر معامله گر در ما سرمایه گذاران جهانی.

“کروناویروس است که قطعا یک عامل اما ما یک دسته از دلایل دیگر مانند … بانک مرکزی نگه داشتن (بهره) نرخ منفی تعرفه-مسائل مرتبط با چین و اروپا,” او اضافه شده است.

این بیماری همه گیر را مختل رشد اقتصادی چین و بیشتر به کشورهای دیگر گسترش می تواند از خط خارج شدن یک “بسیار شکننده” پیش بینی بهبود در اقتصاد جهانی در سال 2020 صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه هشدار داد.

حتی به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد در چین کاهش, تحقیقات جدید نشان می دهد این ویروس بیشتر مسری از آنچه قبلا فکر می کردم اضافه شده به زنگ.

دائگو شهرستان از 2.5 میلیون نفر در کره جنوبی تبدیل شده است و آخرین قربانی coronavirus در خارج از چین است. کره جنوبی در حال حاضر 104 تایید آنفولانزا مانند ویروس و گزارش اول خود را به مرگ.

پکن قطع معیار نرخ وام است و به احتمال زیاد به رول کردن بیشتر اقدامات برای حمایت از اقتصاد در حال تکان توسط ویروس بحران است.

ما سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا همچنین اذعان کرد خطرات جدید ناشی از این بیماری همه گیر شد اما با احتیاط خوش بینانه در مورد توانایی خود را به نگه داشتن نرخ بهره ثابت در سال جاری دقیقه از بانک مرکزی آخرین نشست نشان داد در روز چهارشنبه.

“تا زمانی که coronavirus مشکل در سرفصل قیمت طلا خواهد بود به خوبی پشتیبانی در سطح فعلی. اگر وضعیت رو به وخامت قیمت می تواند حتی بالاتر رفتن” سعید SP فرشته تحلیلگر سرگئی رأوسکی.

داده ها نشان داد منابع از بزرگترین طلا-حمایت صندوق ارز داد و ستد SPDR Gold Trust 0.2 درصد به 931.60 تن در چهارشنبه خود به بالاترین سطح خود از نوامبر سال 2016.

“طلا رانده می شود عمدتا توسط قوی تقاضای سرمایه گذاری طلا ETFs در جریان ثبت نام برای 21 روز معاملاتی در یک ردیف دیروز و سفته بازی مالی سرمایه گذاران به احتمال زیاد به بیشتر گسترش خود را در موقعیت خالص به عنوان” تسلیت گفته تحلیلگران در یک توجه داشته باشید.

در جای دیگر پالادیوم پایین بود 0.7 درصد در $2,694.08 اونس داشتن لمس یک رکورد $2,841.54 در جلسه قبلی در تامین کسری بودجه نگرانی.

نقره با 0.3 درصد افزایش به $18.34 در حالی که پلاتین تضعیف 3 درصد به $975.36.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>