Gold Coast, رئیس می گوید خورشید کلید AFL تجدید حیات پست-virus


گسترش باشگاه های حیاتی خواهد بود به AFL را بازیابی از آن وخیم بحران مالی و نمی خواهد تلفات از coronavirus shutdown با توجه به Gold Coast خورشید جمهور تونی کوکران.

Cochrane گفت: هیچ فرد منطقی و با درک درستی از اقتصاد خواهد نگاهی به کاهش رشد مناطق از این بازی به عنوان وسیله ای برای صرفه جویی در پول.

Suns chairman Tony Cochrane.

خورشید رئیس تونی کوکران.اعتبار:AAP

AFL است در مواجهه با یک بحران مالی است که چالش های وجود خود را و ساخته شده است savage کاهش در این هفته به نیروی انسانی و حقوق و دستمزد در سراسر رقابت است.

AFL است که پرچم کاهش برای فوتبال هزینه و دولت نمی خواهد جدا شود به این فصل به تنهایی که عمده ارزیابی مجدد از ساختار آن و هزینه های مورد نیاز است.

تبلیغات

تمام قطعات از AFL تحت بررسی برای پیدا کردن مناطق که در آن هزینه ها را می توان برش و تغییرات ساخته شده و سوالات خواسته شده در مورد این که آیا ساختارهای موجود و راه های عملیاتی به عنوان یک رقابت هنوز هم مناسب و قابل دوام.

این سوالات گسترش به استخدام وزارت امور خارجه و توسعه لیگ مقررات بین المللی مسابقات و هر جنبه از بازی.

Cochrane راه اندازی یک روحیه دفاع از این بازی را در بازارهای جدید در ساحل طلا و در غرب سیدنی است.

“هیچ کسب و کار و کاهش زمینه های رشد,” او گفت:. “شما را به جایی که شما لازم نیست که رشد و هر آنچه که شما سعی می کنید هیچ چیز به نظر می رسد به کار و شما فکر می کنم که برش. شما لازم نیست برش تنها در منطقه از رشد AFL است که در گسترش بازار و AFLW.

“این یک بحث بی معنی. آن را نگه ندارد تا در اقتصاد و یا به هر بحث منطقی و خوشبختانه از آن جایی که مسائل در AFL کمیسیون با AFL اجرایی با روسای باشگاه و باشگاه مدیران ارشد وجود دارد و نه بحث.

“من هرگز دیده می شود همه از آن مردم همگام مانند آنها در حال حاضر در برخورد با این. هجده باشگاه را به این و 18 باشگاه خواهد آمد از این است.”

او گفت: در حال حاضر زمان برای تحکیم صرف اما این به آن معنی نیست پیمانکاری در مهم رشد مناطقی که افزایش درآمد.

خورشید پرداخت شد بالاتر مجموع توزیع از AFL بیش از هر باشگاه دیگری در سال گذشته – $27.5 میلیون. آنها همچنین مسئول پرداخت برای مدیریت Metricon ورزشگاه.

این GWS غول در سال گذشته داده شد 23 میلیون دلار در توزیع و ثبت یک عامل از دست دادن $866,000. ویکتوریا باشگاه, St Kilda پرداخت شد $20.6 میلیون 4 میلیون دلار بیش از هر ویکتوریا باشگاه.

پنج AFL باشگاه در سال گذشته ارسال شده عامل زیان بزرگترین بود که ملبورن که ثبت از دست دادن بیش از 1.5 میلیون دلار. تنها سه باشگاه در سال گذشته افزایش درآمد خود و دو نفر از کسانی بودند GWS و خورشید. دیگر شمال ملبورن.

Cochrane گفت وجود دارد نیاز به یک تجدید دستمزد و حقوق و همچنین سطح نیروی انسانی مناسب در سراسر لیگ گفت: بدهی های متحمل شده برای نگه داشتن باشگاه های شناور را سال به بازپرداخت.

“من بسیار خوشحال در برخی از این تفسیر – خارج از آن گروه از AFL و کمیسیون و باشگاه رئیس جمهور و مدیران اجرائی – که بحث در مورد AFL در انزوا به عنوان اینکه همه چیز فقط به حالت عادی بازگشت,” او گفت:.

“ما نه در انزوا. ما در این کار را به عنوان کسب و کار و افراد در سراسر جهان شده اند و آن را به مدت دو سال [به] پنج سال به کار را از طریق.

“دو باشگاه گسترش اضافه شده یک بازی نهم به هر دور و نهم بازی می افزاید: درآمد حاصل از پخش پول که نهم بازی بیشتر از هزینه 17 و 18 تیم بنابراین آن را می سازد هیچ حس های اقتصادی است.

“در بالای که چرا شما در نظر بگیرند که در دو تا از پرجمعیت ترین ایالت در استرالیا و در سریع رشد مناطق این کشورها که در آن ما در نهایت بعد از چند سال از کار ساخته شده املاک پیشرفت کنید ؟

“ما 300,000 ثبت نام کنندگان بازی در کوئینزلند به عنوان بسیاری از دختران بازی بازی در کوئینزلند به عنوان یک دولت در خارج از ویکتوریا.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>