طلا و نقره و ممکن است در ادامه به اسلاید در کوتاه مدت 2-3 ٪ کاهش احتمال زیاد

قیمت طلا به احتمال زیاد باقی می ماند تحت فشار در کوتاه مدت با یک حرکت نزولی از حداقل 2-3 درصد برای پوشش حاشیه در سایر دارایی ها نظیر سهام, فلزات, انرژی و ارز است که باعث شده پس از در سراسر جهان فروش در هفته گذشته است.

بازارهای سهام جهانی به شدت کاهش یافت و در روز جمعه تاثیر هندی سهام به عنوان به خوبی. S&P BSE Sensex ریخته و حدود 3 درصد در روز جمعه باعث حاشیه تماس از دارایی های دیگر از جمله شمش. نفت خام و گاز طبیعی قیمت ها نیز کاهش یافته است.

بازارهای جهانی سهام در راس بودند برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008 به عنوان سرمایه گذاران آماده برای تاثیر coronavirus در رشد اقتصادی است. کشور در سه قاره گزارش اولین موارد ابتلا به کروناویروس در جمعه حتی به عنوان سازمان بهداشت جهانی گفت: همه ملت نیاز به آماده شدن برای مبارزه با ویروس.

Navneet دامنی معاون رئیس جمهور Motilal Oswal خدمات مالی می بیند قیمت طلا کاهش 1.000 تومان به تجارت در Rs 40,400 در هر 10 گرم در هفته آینده. مارس طلا بسته شده در روز جمعه در Rs 41,300 هر 10g پایین 2.56 درصد از روز قبل. نقره عمده بازنده در جمعه ضبط 5.65 درصد شیرجه رفتن به Rs 44,066 یک کیلوگرم در ماه مه قرارداد. هر دو فلزات گرانبها به دنبال کاهش قیمت های خود را در بازارهای بین المللی است.

طلا تمدید آن رکود در بازار فیزیکی در بمبئی روز پس جهانی به عنوان نشانه در سراسر جهان فروش سهام و دارایی های دیگر کلاس ها باعث حاشیه در تماس شمش.

استاندارد طلا در معیار Zaveri بازار ریخته حاشیه 0.2 درصد در روز جمعه به هفته در Rs 42,354 در هر 10 گرم پس از یک افزایش شدید در بیش از 10 درصد از شیوع کروناویروس در چین برای اولین بار آمد به اخبار اوایل ژانویه.

در بمبئی معیار Zaveri بازار, استاندارد طلا معامله شد در Rs 41,450 در هر 10 گرم کردن بیش از 2 درصد از روز قبلی نزدیک است. با پرهیز از مصرف کنندگان تازه خرید میان قیمت نوسانات جواهرات در انتظار سفارشات جدید. “مصرف کنندگان در صبر و تماشای حالت برای خرید آنها به عنوان انتظار می رود قیمت طلا به کاهش بیشتر از سطح کنونی” گفت: Kumar Jain, مدیر Umedmal Tilokchand Zaveri یک فروشنده شمش و جواهرات خرده فروش در Zaveri بازار.

قیمت طلا باید کاهش یافته و نزدیک به 3.5 درصد پس از آن بالا اخیر که مطرح شده امید برای مشتریان در انتظار کاهش بیشتر سود رزرو توسط سرمایه گذاران و معامله گران است.

Vishal Wagh پژوهش سر در اورده نمونه کارها Ltd معتقد است که طلا ممکن است باز رام در دوشنبه اما تاثیر آن در هند خواهد بود کمتر از جهان با توجه به استهلاک در روپیه در برابر دلار.

در ضمن طولانی مدت اصول باقی می ماند صعودی برای طلا به عنوان رکود اقتصادی جهانی مطرح شمش پناهگاه امن تجدید نظر شود.

کشورهایی مانند چین و ژاپن اعلام کرد در حال حاضر خود محرک اقتصادی است که برای شروع دور تازه ای از کاهش نرخ بهره در سراسر جهان است. هند همچنین در حال برنامه ریزی برای اعلام یک محرک اقتصادی.

جالب است که انتخابات عمومی در آمریکا در این سال همراه با بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا (Brexit) نیز موجب انتظارات بیش از اقتصادی جهانی و عدم قطعیت است.

“در حال حاضر قیمت طلا ممکن است $1525-40 یک اونس هفته آینده برای دریافت تازه آن پشتیبانی می کند. پس از coronavirus مسائل موجود تقاضای طلا خواهد گزاف گویی یک بار دیگر. ما را از رفتن به جلو و قیمت آن به دوباره ضربه $1680 یک اونس و عبور از این سطح به $1,730 یک اونس در میان مدت. در روپیه مدت طلا برای اولین بار ممکن است لغزش به تومان 40,400 در هر 10 گرم قبل از تندرست به 44,000 تومان در هر 10g در میان مدت” گفت: Wagh.

تحلیلگران شرط می بندم که فدرال رزرو آمریکا خواهد کاهش نرخ بهره به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده به کوسن اقتصاد از ویروس’ تاثیر است. کاهش نرخ بهره کاهش هزینه فرصت از برگزاری غیر بازده شمش.

گسترده نقره به شرح زیر طلا با قیمت آن ممکن است به کاهش به آزمون 42,500 تومان یک کیلوگرم لانه هفته قبل از دوره نقاهت به تومان 46,000 یک کیلوگرم قوی در اصول گفته تحلیلگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>