‘گلدی’: فیلم نقد و بررسی

شهر نیویورک نوجوان دعوا به ارائه برای او دو خواهر با تحقق موزیک ویدیو رویاهای در سام de Jong شدید coming-of-age درام.

نرم و صاف کردن جنگل با پخش عنوانی خیابانی 18 ساله نیویورکر در “گلدی” یک شخصیت است که به طور مداوم در حال اجرا به سمت یا به دور از همه چیز — زندگی حرکت دائمی که نیست در واقع در هر نقطه. در اعتماد به نفس دست نویسنده هلندی-مدیر سام د جونگ گلدی داستان یکی از رویاهای بزرگ و خشن واقعیت و مشکل در یادگیری یک محدودیت. با vibrantly رسا زیبایی شناسی است که انرژی خود را مبارز و مضطرب قهرمان این چشمگیر, آمدن از سن indie در, همزمان با اکران در انتخاب تئاتری بازار و عرضه و تقاضا در فوریه. 21, نوید ورود دو متمایز جدید فیلمسازی صدا و پیشرو با جاذبه برای سوزاندن.

کاندوم فاصله دندانه دار خسیسانه چادری گلدی بزرگ موزیک ویدیو جاه طلبی. اما همانگونه که در اوایل اجرای رقص در مرکز جامعه که در آن او زندگی می کند با نوجوان خواهر عالی (سکس C Dorsey) و Sherri (Alanna رنه تایلر-Tompkins) و همچنین مادرش کارول (مارشا استفانی بلیک) و مادر او را دوست پسر فرانک (دنی Hoch) او شور و شوق دور جلبک واقعی او استعداد. با نزدیک بریدن مو رنگ رنگ از او نام گلدی یک دختر کوچک در رشد بدن. مدیر de Jong تقویت این تصور که از طریق پررنگ بصری سکته مغزی: نقاشی متحرک رنگ چرخش در اطراف و ترسیم شخصیت خود و شخصیت-معرفی عنوان کارت است که در آن یک بچه صدای yells از هر فردی به نام, در یک شیوه ای یادآور “Sesame Street.”

های یک اتاق با تمام clan گلدی زندگی در حاشیه است که به سختی اما آن را به سقوط به طور کامل زمانی که کارول بازداشت برای فروش مواد مخدر و سه نفر از بچه ها مجبور به فرار از مرکز جامعه قبل از اینکه کودک خدمات می توانید آنها را بازداشت. در نتیجه شروع یک ادیسه از کوره در رفته و نومیدی به عنوان گلدی تلاش برای امن کردن مقداری پول و یک مکان ثابت به پایین با عالی و Sherri. او اولیه طرح شامل انجام در آینده تصویری برای هیپ هاپ ستاره (A$AP Ferg) که به نوبه خود مستلزم در ذهن او خرید پر زرق و برق زرد کت خز برای مطابقت با یک نحیف قناری-رنگی لباس او به سرقت از یک فروشگاه محلی. این همه مصرف هدف به طوری که چشم انداز خود را با پوشیدن این کت — همراه با عینک آفتابی و کلاه گیس او را پس از آن کش رفتن از رقیب شاهزاده خانم (آنجلا Griszell) — غالبا تحقق بر روی صفحه نمایش در ناگهانی گل می ترکد.

محبوب ترین ها در انواع

برای تهیه آرزو پوشاک نیاز به پول نقد هر چند که گلدی با هدف کسب درآمد از طریق فروش مادر او را مصداق از تجویز قرص. این منجر آنها را به بازدید از معلم سابق جانت (Edwina Findley Dickerson); به تازگی paroled اچ الی (جورج نمونه سوم); ازدواج مجدد پدر ریچارد (Gbenga Akinnagbe); و گاهی اوقات دوست پسر جثه (Jose Rodriguez) بسیاری از آنها — همراه با فرانک (که تهدید به فریب او را از او مواد مخدر) — ارائه مشاوره: به نوبه خود به کودک خدمات برای کمک به, چرا که آن را در بهترین منافع عالی و Sherri. معتقدم او می تواند فشار راه خود را از این جم و افراد مشهور-درجه با آینده او فرفره گلدی حاضر خود را هدایت و در نتیجه جلو راندن او بیشتر پایین یک سر راه.

رو توسط ناتان Halpern نمره که melds لاتین و جامائیکا هیپ هاپ آهنگ با بیشتر تغزلی کتاب داستان ملودی و شاون پیترز camerawork که به تناوب بین whooshing دستی تابه و gauzy slow-motion جونگ را نظارت است که در یک بار و کنترل است که می توان گفت از جنگل عملکرد. او را برهنه اضطراب پنهان اغلب ناشیانه پشت غول او درخشنده لبخند گلدی یک مهره سخت با بهترین نیات اما subpar ایده های در مورد چگونه به آنها را به یک واقعیت. آن را فریبنده و یکی بالا توسط یک حس است که جنگل’ قهرمان می داند, در اعماق, که او را در بالای سر خود را. باهوش و بی پروا در برابر اندازه گیری گلدی دارای یک سخت خارجی برای مطابقت با رنگی آسفالت-جنگل محیط — تمام لبه های تیز و عرق, کثیف, خشن سطوح — همراه با یک حساسیت است که باعث می شود او بیشتر یابم underdog.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>