گلدمن ساکس نکند ما پیش بینی رشد برای Q1, Q2 با توجه به کروناویروس

Goldman Sachs Group Inc اتحاد خود را کاهش داد ما پیش بینی رشد برای اول و دوم و چهارم در پی اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس.

در توجه داشته باشید ارسال شده در یکشنبه, ایالات متحده بانک گفت: در حال حاضر آن را می بیند واقعی تولید ناخالص داخلی رشد از 0 ٪ در سه ماه اول سال از اصلی آن برآورد 0.7% گسترش است. برای سه ماهه دوم آن را می بیند ما رشد پیمانکاری به -0.5% از پیش بینی های اولیه: 0%.

گلدمن مطرح شده آن در سه ماهه سوم تولید ناخالص داخلی ایالات متحده تخمین می زنند تا 3% از 1% اصل.

“ما انتظار داریم که ما فعالیت های اقتصادی به قرارداد به شدت در مانده از ماه مارس و در طول ماه آوریل به عنوان ویروس ترس منجر شود مصرف کنندگان و کسب و کار برای ادامه به کاهش در هزینه های چنین به عنوان, سفر, سرگرمی و رستوران غذا” گلدمن گفت: در آخرین تحقیقات توجه داشته باشید.

به غیر از تاثیر بر مخارج مصرف کننده گلدمن گفت: همچنین تجدید نظر در آن رشد اقتصادی به عنوان مهم زنجیره تامین اختلالات رشد کرده اند.

که گفت:, ما, بانک انتظار دارد که فعالیت های اقتصادی به بهبود پس از ماه آوریل با رشد قوی در نیمه دوم.

اما این انتظار گلدمن اشاره بستگی به عوامل خاصی مانند که تا چه حد اجتماعی فاصله و یا اجتناب از جمعیت و یا تجمعات و همچنین فصلی دماهای بالاتر را کاهش عفونت و همچنین این که آیا خوب درمان پدیدار خواهد شد.

گلدمن بنابراین انتظار رشد بالاتر برای سه ماهه چهارم 4 درصد از برآورد اولیه از 2.25% و می بیند بیشتر منافع قوی در اوایل 2021.

به طور کلی آن را پیش بینی تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 میلادی به 0.4% کاهش از 1.2% اصل.

“عدم اطمینان در اطراف تمام این اعداد بسیار بیشتر از حالت عادی” بانک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>