Google و Facebook به صورت پرسش جدید با قدرت وادار


آنلاین غول مانند Google و Facebook اهداف فدرال تحقیقات به 10 میلیارد دلار تبلیغات اینترنتی کسب و کار در یک حرکت با هدف حمایت از مصرف کنندگان و ممانعت از سوء استفاده از قدرت بازار.

خزانه دار جاش Frydenberg حمایت کرده است که “نیاز به اصلاحات” در سراسر بخش بر اساس یافته های حاصل از پرس و جو جدید که به رقابت تنظیم کننده قدرت برای وادار کردن شرکت های بزرگ برای پاسخ به سوالات.

Facebook and Google will face increasing scrutiny over their dominance in the $10 billion online advertising market.

Facebook و گوگل خواهد شد در صورت افزایش نظارت بر تسلط خود را در این 10 میلیارد دلار تبلیغات آنلاین بازار است.اعتبار:ایسنا

با کوچکتر رقبا به طور فزاینده ای نگران مقیاس و قدرت دو غول پرس و جو را تشدید فشار بر گوگل و Facebook به شفاف تر در مورد راز الگوریتم به این شکل در بازار است.

این تصمیم در عمل یک درخواست از استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون برای گسترش پرس و جو عمومی به فن آوری های تبلیغاتی با یک گزارش اولیه در پایان این سال است.

تبلیغات

یک نگرانی کلیدی در راه است فن آوری های جمع آوری اطلاعات در مورد مصرف کنندگان و استفاده از آن برای هدف قرار دادن آنها را با شخصی, تبلیغات, بالا بردن سوال در مورد چه کسی می تواند دست آوردن دسترسی به اطلاعات و چطور آن را امن است.

این تلاش جدید به شرح زیر انتشار ACCC دیجیتال سیستم عامل پرس و جو در ماه ژوئیه گذشته و دولت پاسخ در دسامبر که منجر به ایجاد یک شعبه جدید در تنظیم به آدرس نگرانی های حریم خصوصی, رسانه های قوانین و مقررات و آنلاین قدرت بازار.

Treasurer Josh Frydenberg says regulations are needed online to ensure the market operates properly.

خزانه دار جاش Frydenberg می گوید مقررات مورد نیاز آنلاین به اطمینان بازار به درستی عمل.اعتبار:AAP

آقای Frydenberg گفت: دیجیتال, سیستم عامل, تا به حال “اساسا” کسب و کار رسانه ها و مقررات مورد نیاز به نگه داشتن سرعت با تغییرات.

“دولت به رسمیت می شناسد که وجود دارد نیاز به اصلاحات بهتر است برای محافظت از مصرف کنندگان بهبود شفافیت و آدرس و قدرت تعادل و اطمینان حاصل شود که قابل توجه قدرت بازار است استفاده می شود برای کاهش رقابت در رسانه ها و تبلیغات, خدمات, بازار,” او گفت:.

“نقش دولت این است که به محافظت از کسب و کار داخلی از رقابت های دیجیتال, بلکه برای اطمینان از عملکرد مناسب بازارها و نمایشگاه رویکرد به قوانین و مقررات است که تضمین کند قوانین جهان فیزیکی اعمال می شود به همان اندازه به دنیای دیجیتال.”

یک گزارش موقت را به خزانه دار در پایان این سال و گزارش نهایی انجام خواهد شد در ماه اوت 31 سال آینده تحت یک جدول زمانی است که مجموعه بحث بر سر آینده مقررات قبل از انتخابات فدرال به دلیل در نیمه اول سال 2022.

آخرین حرکت نشان می دهد آقای Frydenberg قرار دادن یک اولویت اصلاحات در اقتصاد دیجیتال در زمانی که استرالیا شرکت در حال تقلا برای مقابله با گسترده تغییرات است که می تواند به تضعیف سود و نیروی کار ضرر و زیان است.

این ACCC در بر داشت که 98 درصد از جستجوهای آنلاین در دستگاه های تلفن همراه با استفاده از Google و Facebook تا به حال حدود 17 میلیون کاربران در استرالیا هزینه های به طور متوسط از 30 دقیقه در هر روز در سایت خود.

“با توجه به این سطح از بازار غلظت بحرانی است که این شرکت همچنان از نزدیک تحت نظارت” آقای Frydenberg گفت.

جدید استعلام خواهد شد که این حوزه به بررسی و نظارت بر شرکت های این قدرت را وادار به تولید اسناد و مدارک و اطلاعات و توانایی به توصیه دولت در بیشتر تصمیم گیری های سیاست.

شرکت مشاوره PwC استرالیا برآورد هزینه های تبلیغات اینترنتی در سراسر کشور بیش از دو برابر شد و به $9.5 میلیارد دلار در طول پنج سال 2019 خواهد شد و رسیدن به $10.8 میلیارد دلار در این سال است.

“در حالی که رسانه های دیجیتال اکوسیستم ساخته شده است صدها نفر از بازیکنان وجود دارد تنها یک حیاتی چند بازیکن اصلی که تبلیغ نیاز به استفاده از برای رسیدن به هر استرالیایی: Google, Facebook, یوتیوب و آمازون” شرکت مشاوره گفت: در آخرین گزارش بازار.

“با وجود رشد قوی از تبلیغات اینترنتی به عنوان یک دسته فراتر از Google و Facebook بقیه تبلیغات آنلاین بازار به کاهش است.”

این اقدام دولت در ماه دسامبر گذشته مورد نیاز ACCC برای کار با این صنعت به توسعه داوطلبانه کدهای به آدرس بازار قدرت نگرانی با گزارش پیشرفت مقرر ممکن است.

کد بررسی می تواند قدرت گوگل و Facebook بیش از شرکت های رسانه ای از جمله روپرت مرداک اخبار پارسیان, کری استوکس هفت رسانه های غرب و نه سرگرمی, صاحب این روزنامه است.

اگر داوطلبانه کد توافق در ماه نوامبر دولت محفوظ است حق به پیش نویس اجباری کد بیش از قدرت از بزرگترین بازیکنان آنلاین.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>