گوگل در مذاکرات با ناشران به پرداخت برای نمایش اخبار

الفبای گوگل است که در بحث و گفتگو با ناشران در مورد پرداخت هزینه های صدور پروانه شامل گزیده ای از مقالات خود را در اخبار گوگل در نتایج جستجو.

در مراحل اولیه مذاکرات در حال وقوع در درجه اول با فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی ناشران و ممکن است منجر به هر گونه توافق یک فرد آشنا با این موضوع گفت. یک معامله اعمال می شود تنها به اخبار محصولات مانند گوگل اخبار عمودی آنها اضافه شده و نه به طور کلی محتوای وب نمایش داده شد.

گوگل موجب اعتراض در فرانسه در پاییز گذشته پس از آن گفت: این امر نشان می دهد stripped-down, فرانسوی, اخبار نتایج جستجو است که نمی شامل مقاله پیش نمایش و یا قطعه زیر جدید قانون کپی رایت.

آن چراغ فرانسوی ناشران و مسئولان است که امیدوار به پیروزی غرامت از سیستم عامل به عنوان بخشی از قانون جدید برای متهم این غول جستجو قوی-مسلح کردن آنها است. فرانسوی ضد تراست رگولاتور در آن زمان گفتند که بررسی گوگل بیش از آن در اجرای قوانین است.

اخبار مدیران را خواستار شده است در Facebook و Google برای پرداخت حقوق به میزبان مقالات خود را. آنها استدلال می کنند که خود را روزنامه نگاری است که چه نقشه کشی کاربران به این سیستم عامل در حالی که این دو غول تکنولوژی در حال گرفتن بسیاری از تبلیغات آنلاین دلار است.

ریچارد Gingras گوگل معاون رئیس جمهور خبر گفت: کمک به مردم پیدا کردن کیفیت روزنامه نگاری است “مهم به اطلاع دموکراسی و کمک می کند تا حمایت پایدار, اخبار صنعت است.”

“ما در حال صحبت کردن با همکاران و به دنبال راه های بیشتری برای گسترش ما کار مداوم با ناشران,” او اضافه شده است.

در اروپا گوگل را rocky روابط با ناشران منجر به اقدام قانونی طولانی و اتحادیه اروپا ضد تراست تحقیقات و اتحادیه اروپا حق بخشنامه که اجازه می دهد تا اخبار این رسانه ها به دنبال پرداخت از سایت های اینترنتی که نمایش مقالات خود را. فرانسه اولین کشوری بود که برای اجرای قوانین جدید.

در ماه اکتبر Facebook معرفی جداگانه در بخش اخبار در آن گل سرسبد برنامه و موافقت به پرداخت برخی از ناشران $1 میلیون به 3 میلیون دلار در سال برای قرار دادن مقالات خود را در آن است.

در یک درآمد تماس در هفته گذشته, اخبار پارسیان اجرایی رابرت تامسون ذکر گوگل با نام وجود دارد گفت: “نشانه های مثبت” جستجو مدیر عامل شرکت سوندار پیچای “یک متفکر قدردانی عمیق اجتماعی نفوذ با کیفیت بالا, روزنامه نگاری است.”

به وال استریت ژورنال گزارش داد بحث قبل است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>