گوگل حذف Infowars برنامه اندروید از فروشگاه آنلاین بیش از Coronavirus اطلاعات غلط

گوگل روز جمعه حذف نسخه اندروید Infowars برنامه از گوگل بازی فروشگاه آنلاین, پس از نظرات ساخته شده توسط Infowars بنیانگذار الکس جونز در مورد COVID-19 همه گیر شد و تلقی نادرست و مضر است.

Google Play بود که گذشته عمده اینترنت پلت فرم است که ارائه یک خروجی برای Infowars که معاملات در جناح راست تئوری های توطئه و ترس در اذهان عمومی. در سپتامبر سال 2018 سیب ممنوع Infowars برنامه از فروشگاه App با استناد به نقض آن از سیاست منع “توهین آمیز حساس ناراحت کننده در نظر گرفته شده به نفرت و یا فوق العاده ضعیف طعم و مزه است.” جونز و Infowars نیز ممنوع شده توسط Google, YouTube, Twitter, Facebook, اپل پادکست ها و Spotify برای نقض سیاست در بیان نفرت و آزار و اذیت.

اخبار گوگل ممنوعیت Infowars برنامه اندروید برای اولین بار گزارش شده توسط سیمی که گفت: حذف در پاسخ به یک ویدیو که در آن جونز “مورد مناقشه نیاز اجتماعی فاصله پناهگاه در محل قرنطینه تلاش به معنای آهسته گسترش این رمان coronavirus.”

“حالا بیشتر از همیشه مبارزه با اطلاعات غلط در فروشگاه بازی است یک اولویت برای تیم” یک سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت. “هنگامی که ما پیدا کردن برنامه های که نقض بازی سیاست با توزیع گمراه کننده و یا مضر, اطلاعات, ما آنها را حذف کنید از فروشگاه.”

جونز در پاسخ Infowars وب سایت در مورد گوگل حذف برنامه گفت: “این باعث نمی شود من دیوانه که آنها در حال انجام این کار برای من. این است که آنها در حال انجام آن برای همه ما… مدرن کتاب سوختن در حال حاضر این موقعیت به طور پیش فرض.” جونز همچنین گفت: “حتی اگر من اشتباه می کنم در مورد چیزی من حق شما حق قضاوت آن را تنظیم و یا تنظیم کردن.”

همانطور که اشاره شد در سیمی گزارش نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در مارس 12 ارسال جونز بس-و-خودداري متوجه سفارش Infowars به توقف و بازاریابی محصولات به عنوان یک درمان یا درمان برای coronavirus. “به عنوان coronavirus در ادامه به مطرح خطرات جدی برای سلامت عمومی الکس جونز spewed دروغ آشکار است و سود کردن از نیویورک’ اضطراب” جیمز در بیانیه ای گفت. در نیویورک AG جونز متقلبانه ادعا کرد که Superblue خمیر دندان “جان کل سارس-تاج خانواده در نقطه ای خالی محدوده است.” CDC می گوید وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید FDA داروهای خاص برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

با توجه به پست جمعه در Infowars سایت جونز گفت: ممنوعیت آمد و پس از او “در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین سولفات روی و آنتی بیوتیک های قوی برای درمان coronavirus.” جونز با اشاره به این که درمان او ترویج شده است “محبوبیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین مورد بحث توسط [ایسنا میزبان] Tucker Carlson, Sean Hannity, و, Laura Ingraham,” با توجه به پست.

ایالات متحده در حال حاضر اکثر موارد تایید شده از رمان coronavirus (COVID-19) در رابطه با 104,837 که از صبح روز شنبه و 1,711 مجموع مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی را coronavirus ردیاب.

جونز’ نهایی “deplatforming” از تمام خدمات اینترنت می آید پس از سالها بحث و نادرست است. خود را بدنام ترین ادعا شده است که سال 2012 به جرم تیراندازی در دبستان ” سندی هوک در کنتیکت — که در آن 20 کودک و شش بزرگسال کشته شدند — یک “غول جعل” مرتکب “بحران بازیگران.” جونز شده است شکایت افترا توسط چند تن از اعضای خانواده قربانیان سندی هوک و به تاریخ یک قاضی دستور داده جونز و Infowars به پرداخت $150,000 برای خانواده ها در هزینه های قانونی. در یک دادگاه رسوب سال گذشته جونز گفت که این یک “شکل جنون” است که باعث شد او به این باور حوادث مانند سندی هوک قتل عام برگزار شد.

این Infowars میزبان در میان نظرات دیگر نیز ادعا کرده است دولت آمریکا در پشت 9/11 حملات و گفت که بازیکنان NFL معترض در طول سرود ملی شد “زانو به رنگ سفید نسل کشی است.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>