گوگل تایید کرده است که رئیس منابع انسانی آیلین Naughton شد و پله به دور از کار خود را به عنوان “معاون رئیس جمهور از مردم در عملیات” در اینترنت شرکت.

“ما سپاسگزار به آیلین برای همه او را انجام داده و منتظر او فصل بعد در گوگل” سوندار پیچای رئیس گوگل و شرکت مادر آن الفبا در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. گوگل اضافه شده بیش از 70 ، 000 کارکنان در طول Naughton زمان به عنوان مدیر منابع انسانی با توجه به پیچای.

Naughton گفت که او کار می کنند با پیچای و رئیس امور مالی اموزش Porat به پیدا کردن یک جانشین.

“من و شوهرم تصمیم گرفته اند—پس از شش سال در جاده ها اولین بار در لندن و در حال حاضر در سان فرانسیسکو—به صفحه اصلی بازگشت به نیویورک نزدیک به خانواده ما” Naughton گفت. در سال های اخیر گوگل در محل کار بوده است مختل کارمند مخالفت با سطح بالا تصمیم گیری اعم از جعل قرارداد با ارتش آمریکا به خیاطی یک نسخه از این موتور جستجو برای چین است.

گوگل در ماه نوامبر اخراج چهار کارکنان بر اساس آنها تا به حال نقض امنیت داده ها سیاست اما tech titan شد متهم به آزار و اذیت آنها را برای تلاش به unionise کارکنان.

این اخراج از quartet—لقب “شکرگزاری چهار” در رسانه های اجتماعی—عمیقتر کارکنان-مدیریت تنش در یک شرکت یک بار دیده می شود به عنوان یک الگوی سیلیکون ولی آزادی اما در حال حاضر درگیر در بسیاری از مجادلات. یکی از کارگران از کار اخراج شده بود متصل به درخواست محکوم گوگل برای کار با ما آداب و رسوم و مرز گشت آژانس است که درگیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب مهاجرت غیر قانونی.

کارمندان گوگل نیز آشکارا به مخالفت با این شرکت به دنبال عقد قرارداد برای قرار دادن فن آوری آن به کار برای ارتش ایالات متحده. در سال 2018 گوگل, کارکنان ریخت و خارج از محل در آن مشاهده کوه پردیس و در سراسر جهان در اعتراض به این شرکت دست زدن به اتهامات سوء رفتار جنسی.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im