طراحی شده توسط Netflix و آمازون نخست تصویری, Apple TV Plus و دیزنی به علاوه, در میان دیگران, اشتراک ویدئو در تقاضا در بازار پررونق است. اما در پنج سال از آن خواهد شد که قرارداد با هیچ یک سرویس به طور کامل مسلط چشم انداز با توجه به 7th, Nostradamus گزارش که پیش بینی روند در فیلم و تلویزیون.

کامل مطالعه ارائه شده توسط نویسنده آن یوهانا Koljonen در شمال اروپا بازار فیلم در جشنواره فیلم گوتنبرگ در روز جمعه.

تحت عنوان “خلاق انفجار” این گزارش روندهای کلیدی برای آینده سه تا پنج سال با شش فصل اختصاص داده شده به “تنوع فراتر از 50/50,” “پس از جریان جنگ” “درد و شکوه از ویژگی های فیلم” “The Irishman در پنجره” “رونق سال مشکلات” و “بینش به عنوان اهرم.”

این گزارش بر اساس داده های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل رسانه و ساخته شده در اطراف یک طیف گسترده ای از مصاحبه با کارشناسان صنعت از جمله الکس ماهون, مدیر عامل شرکت کانال 4; Lars Blomgren, Endemol درخشش گروه تهیه کننده اجرایی و رئیس اسکریپت, EMEA; آنا Croneman رئیس درام در سوئد پخش SVT; Bérénice وینسنت از بنیانگذاران org 50/50 و از بنیانگذاران توتم فیلم و فیلیپ Knatchbull مدیر عامل شرکت کرزن.دیگر کارشناسان مصاحبه شده برای این گزارش عبارتند از: Leon Forde مدیر عامل السبرگ SPI;

همچنین مصاحبه شد Stine Helgeland, نروژی موسسه فیلم سر ارتباطات بینش استراتژیک و روابط بین الملل; Alexandra Lebret مدیر عامل از تولید کنندگان اروپایی باشگاه; Fabio Lima, موسس-مدیر عامل برزیل مبل دیجیتال; و سوزانا اسنل سر از مخاطبان بینش در فنلاندی پخش عمومی Yle.

محبوب ترین ها در انواع

مطالعه پیش بینی کرد که هیچ یک از خدمات جریان را به وضوح تسلط در پنج سال زمان اما اپل و گوگل خواهد شد تسلط بر دستگاه بر روی سیستم عامل سطح; آمازون به آنها ملحق خواهد شد به عنوان یک بازار است. DisneyPlus است که انتظار می رود به خوبی انجام به لطف فروشگاه و Netflix بکشد باید قوی باقی می ماند اما تحت فشار برای حداقل یک سال دیگر با توجه به بدهی های بزرگ در این گزارش گفت:.

به طور کلی حق بیمه مبتنی بر اشتراک خدمات خواهد شد از دست دادن زمین به عنوان بسیاری از بینندگان را انتخاب محتوای بسته های نرم افزاری در حالی که ad-پشتیبانی از خدمات جریان را تبدیل به برجسته تر به خصوص برای پخش مارک. پخش در ضمن به طور فزاینده به کار دست در دست با پخش آنلاين خدمات اول خواهد شد و با استفاده از خطی به عنوان یک “پنجره بازاریابی برای مطالب خود را.”

مهن گفت: این افزایش در حال حاضر از خدمات جریان خواهد جرقه “ناپدید شدن بسیاری از شرکت های تولید” بیش از پنج سال آینده; Blomgren پیش بینی است که خدمات مانند HBO Max, دیزنی, Plus, Apple TV Plus هستند که با تمرکز بر محتوای فارسی در مرحله راه اندازی خواهد شد “شروع به طور جدی در بقیه جهان است.”

با توجه به برابری جنسیتی نوسترداموس گزارش پیش بینی کرد که “ما نمی خواهد که رسیده 50/50 تا سال 2020 و در اقلیت هستند هنوز در زیر نشان داده اما کار برای تنوع تبدیل شده است یک ضرورت آشکار.” “پنج سال از هم اکنون صنعت تصمیم گیری خواهد شد نزدیک به جنسيت برابر” گفت: این گزارش.

صحبت در مورد تنوع مهن گفت: Channel 4 در حال حاضر جلوتر از منحنی با 50% شرکت بالای 100 زن بودن. “من نیز در تلاش برای حرکت سازمان به 20% سیاه و آسیایی, اقلیت های قومی توسط 2023 و بالا بردن تحرک اجتماعی در سراسر سازمان” گفت: مهن اضافه کرد که کانال 4 بود و تقریبا در “11% درصد معلولیت و 8% بشر — بیش از (شرکت) اهداف این گروه است.”

Blomgren در ضمن گفت که “در همه DNA در حال حاضر به نگاه بسیار با دقت در متعادل بسته در هر بزرگتر تولید. اگر اسکریپت است که توسط یک مرد مدیر جوان باشند و در حالت ایده آل یک زن است.”

Knatchbull گفت: بیش از نیمی از کارکنان در کرزن زنان هستند اما افزود که او نگران بود در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا به دلیل تعداد زیادی از کارمندان این شرکت در حال E. U. اتباع. “من نگران انگلستان تبدیل شدن به قطع از اروپا است. از دست دادن تنوع است که می آید از هر کس قادر به commingle و نه نگرانی در مورد جایی که آنها هستند و جایی که آنها بر اساس” اجرایی گفت.

در یکی از جالب ترین فصل های نوسترداموس گزارش پیش بینی احیای در arthouse فیلم. “پنج سال از هم اکنون این صنعت خواهد بود در میان یک رنسانس سینما فرهنگ” آن را پیش بینی envisaging “arthouse و متوسط, فیلم هل دادن در برابر فیلمهای تسلط.”

با استناد به “انگل” به “مورد علاقه” “فانوس دریایی” و “جدا نشده سنگهای” این گزارش می گوید: “موج جدیدی از فیلمسازان ایجاد حس هیجان در مورد فیلم سینمایی بی سابقه پس از 1990s شروع شد.” این گزارش می گوید در جریان خدمات و کمک به غنی سازی از ویژگی های فیلم چشم انداز با دادن فیلمسازان دست کردن بودجه و همچنین “آموزش مخاطبان در بهره گیری از narratively پیچیده اغلب اصلی IPs و همچنین در خواندن زیرنویسها.”

که گفت:, گزارش پیش بینی ادامه قطبش تئاتر بازار بین فیلم های پرفروش و کوچکتر به چالش کشیدن arthouse فیلم.

“وجود دارد یک فاصله بین بزرگ, تجاری, محصولات, و, بسیار متمایز فیلم که من تماس بگیرید بالا, فیلم arthouse (مانند) ‘انگل'” گفت: وینسنت.

Knatchbull گفت که او پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت یک کاهش 20 ٪ در جهانی سینما پذیرش در پنج سال به عنوان فیلم’ تئاتر پنجره کوچک. “به عنوان ویندوز تغییر و آزادی الگوهای تغییر سینما را تبدیل به بیشتر از یک پلت فرم بازاریابی برای یک فیلم در طول عمر خواهد شد که آبشار را از طریق مختلف جریان سیستم عامل و دیگر کانال های فروش بیش از چندین سال” اضافه شده اجرایی.

نوسترداموس گزارش ایجاد شد با حمایت از فیلم i Väst, با حمایت های بیشتر از منطقه Västra Götaland, Nordisk Film & TV علاقه و Kulturakademin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im