دولت ممنوعیت صادرات کلید مالاریا مواد مخدر برای مقابله با شیوع کروناویروس

دولت هند روز چهارشنبه اعلام کرد که این ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین و فرمولاسیون های ساخته شده از این دارو به عنوان کارشناسان آزمون اثر بخشی دارو در کمک به درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن پیشگیرانه برای Covid-19 بسیار مسری گاهی اوقات مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید. محققان در حال مطالعه درمان های موجود و در کار تجربی آنهایی اما بیشتر در حال حاضر بیماران دریافت تنها مراقبت های حمایتی مانند تنفس کمک.

هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو از جمله داروهایی است که در حال آزمایش به عنوان یک درمان بالقوه برای بیماران مبتلا به این بیماری است. در اوایل این هفته, the American Society of Health-System داروسازان (ASHP) که حفظ یک لیست از کمبود دارو گفت: هیدروکسی کلروکین در کمبود.

دولت ممنوعیت صادرات sanitisers پنکه با اثر فوری

دولت در روز سه شنبه ممنوع صادرات از همه sanitisers و هواکش با اثر فوری در پی شیوع کروناویروس. “صادرات sanitisers…ممنوع است و با اثر فوری,” اداره کل تجارت خارجی (DGFT) گفت: در اطلاع رسانی.

آن را نیز ممنوع صادرات انواع هواکش, از جمله هر گونه مصنوعی دستگاه تنفسی یا اکسیژن درمانی دستگاه و یا هر گونه دیگر تنفس لوازم خانگی و یا دستگاه. هفته گذشته آن را ممنوع کرده بود صادرات برخی از فن های جراحی و ماسک یکبار مصرف و پارچه مواد خام مورد استفاده برای ساخت ماسک.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده

کمبود وجود دارد از دست sanitisers و ماسک صورت در بازار میان شیوع کروناویروس که مردم با توسل به وحشت خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>