دولت همونطور شامل بحران در Nizamuddin پس از شش coronavirus مرگ و میر

به عنوان آسمان آبی روشن برای چندمین بار با صدای azaan (دعوت به نماز) مردان به انتظارنشسته بودند با پوشیدن ماسک محافظ در خارج از مرکز در دهلی نو Nizamuddin — جدید کانون از بیماری کروناویروس (Covid-19) — در حال انتظار برای همراهی به امکانات قرنطینه.

ظهر نه اتوبوس با رانندگان بشود در مواد خطرناک (hazmat) لباس و کلاه محافظ حال همراهی حدود 300 نفر به انواع امکانات قرنطینه در سراسر سرمایه های ملی.

“یک اتوبوس را بیش از 34 نفر طوری که فاصله بین آنها…ما در حال انتظار برای DTC اتوبوس آمده در برخی از زمان” گفت: lokender می Talan دستیار زیر بازرس از پلیس.

جاده های خلوت معمولا پرتکاپو با جمعیت و ترافیک تبدیل به یکی از epicentres از این بیماری همه گیر در سرمایه های ملی تنها با پلیس و امنیت مرزی نیروهای منینگ ورود به dargah.

آنها مطمئن شوید که مردم صف درست و حفظ فاصله بین هر یک از دیگر. یک چادر بوده است و تن به تن در فاصله از جاده اصلی با کادر پزشکی به بررسی علائم و نشانه های مردم و هدایت آنها را بر این اساس به یک مرکز قرنطینه.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ما مرگ و میر بیش از چین شمارش; هند نیجریه 35

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از مردم داخل مسجد اما همه گرفته خواهد شد برای تست” یک مقام پلیس گفت:.

این تحولات پس از شش نفر که با حضور در نماز جلسه از مارس 13 تا 15 در مرکز بین المللی مقر اسلامی مبلغ سالم به در Covid-19 جرقه ترس از جامعه انتقال این بیماری است. در حدود 2000 نفر رشته در مسجد پس از مستند در سراسر کشور تحمیل شد و 300 نفر در آن نشان داده شده است Covid-19 علائم گزارش گفت:.

پلیس و شبه نظامی پرسنل را محاصره این منطقه و تخلیه صدها نفر از افراد مظنون به دست داشتن قرارداد ویروس. در حالی که بسیاری فرستاده شده به قرنطینه امکانات مانند این یکی در نزدیکی JLN ورزشگاه.

برخی از کسانی که با حضور ستایش از دیگر کشورها از جمله اندونزی و نپال و بنگلادش و ایران و عربستان سعودی با توجه به پرسنل پلیس ارسال شده در خارج از مسجد است. بیم آن می رود که بسیاری از کسانی که آلوده به طول رویداد مذهبی باعث انتقال این ویروس در نقاط مختلف کشور است.

“…ما در حال مطیع قانون نهاد بیشتر نگران هستند و آگاه و در پیروی از دستورات دولت مرکزی و دولت. ما در حال همکاری با مقامات مربوطه و انتظار لازم اجازه تخلیه این افراد از مرکز,” مولانا یوسف در بیانیه ای گفت از طرف مرکز تبلیغ Jamat.

برای کنترل وضعیت, South Delhi Municipal Corporation گرفته تا یک درایو برای پاکسازی تمام محله است. شهرداری ون رفت و در مورد دوش گرفتن بیرونی از هر خانه در Nizamuddin غرب با مواد ضد عفونی کننده. اما basti طرف سمت چپ دست نخورده. “جاده ها بیش از حد کوچک و باریک برای ما به وسیله نقلیه وجود دارد” یک کارگر شهرداری گفت.

همچنین بخوانید: Covid-19 تعداد: آخرین اطلاعات در موارد و مرگ و میر در هند و جهان

مقامات باید اجرا کامل مستند در Nizamuddin basti با پلیس و BSF مستقر در کوچه های باریک به نگه داشتن یک برگه در وضعیت و اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش های غیر ضروری.

نشسته در ورودی اصلی Nizamuddin غرب صبا خاتون (تغییر نام) یکی از basti می گوید: بسیاری وجود دارد galis (کوچه) که می تواند منجر شما خارج است. “راه هایی وجود دارد ما می دانیم…هر چند ما فقط بیرون آمدن به خرید تجهیزات و یا برای برخی از کار مهم” خاتون گفت.

وقت آن است که به زودی برای از نماز ظهر و به عنوان مقیم Nizamuddin غرب فوزیه شاه آن را قرار می دهد “در حال حاضر آن است که یک تماس در می آیند و دعا می کنم اما یک تماس را به دعا در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>