دولت تکه مناقصه به ارزش 30000 تومان کرور روپیه به فشار را در هند محصولات

دولت در مناقصه به ارزش حدود 30000 تومان کرور روپیه لغو شد به دلیل شیوه های تبعیض آمیز که به دنبال بالا گفت.

محدود و افتراقی مناقصه شیوه های جلوگیری از مشارکت شرکت های داخلی در دولت تهیه و صدمه زدن ” را در هند طرح.

این بخش برای توسعه صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) از زمان به زمان مداخله به تغییر شرایط در این مناقصه به منظور ترویج ‘ساخته شده در هند’ کالا.

“بسیاری از محدود و افتراقی مناقصه شیوه های شناسایی شده اند. تقریبا 30000 تومان کرور روپیه (ارزش) از مناقصات لغو شده اند به دلیل تبعیض آمیز شیوه های” DPIIT وزیر Guruprasad Mohapatra گفت: در اینجا در یک تابع.

او گفت: هوشیاری موارد دستور داده شده است مرکزی هوشیاری کمیسیون در هر کجا که این گروه احساس کردند که یک مناقصه شده است شناور عمدا با mala فیده قصد انکار یک سطح میدان بازی برای یک بازیکن.

گروه مصرف در هر مرحله برای اجرای موثر تدارکات عمومی, سفارش 2017, برای ترویج ‘ساخته شده در هند’ محصولات.

دولت با صدور دستور در 15 ژوئن سال 2017 به ترویج ساخت و تولید کالا و خدمات در هند و افزایش درآمد و اشتغال در کشور است.

تحت تدارکات عمومی (اولویت را در هند) به منظور آن پیش بینی شده بود که تمام دولت مرکزی ادارات خود را متصل و یا ادارات تابعه و خودمختار بدن کنترل شده توسط دولت هند باید اطمینان حاصل شود که خرید ترجیح داده می شود به تامین کنندگان داخلی در دولت تهیه شد.

وزیر امور خارجه گفت: ادارات دولتی و بخش دولتی باید اولویت را به بازیکنان محلی.

“دولت گرفته است بسیاری از طرح های مانند را در هند سهولت انجام کسب و کار سرمایه گذار تسهیل سرمایه گذاری مستقیم خارجی اصلاحات جدید ایجاد زیرساخت های مختلف و توسعه برنامه ها برای افزایش سهم تولید در تولید ناخالص داخلی و ایجاد 100 میلیون شغل تا سال 2024,” Mohapatra گفت.

تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal در ضمن خواسته صنعت به دنبال راه هایی برای گسترش صادرات کشور سبد با اضافه کردن ارزش افزوده محصولات و کاهش محموله های مواد خام. او گفت: صادرات کشور سبد در حال تغییر بود اما این تغییر در سرعت سریع.

“ما در حال حرکت از برخی از مواد اولیه به واسطه. می تواند به ما در مجموع نگاهی به تغییر سبد صادرات به انجام بیشتر ارزش افزوده محصولات ؟ می تواند ما را در کاهش صادرات بیایید می گویند سنگ آهن و صادرات با کیفیت بالا فولاد ؟ می تواند ما را در جلوگیری از صادرات مواد معدنی و ألمن و جلوگیری از واردات محصولات آلومینیوم?,” او گفت:. او خواسته DPIIT و وزارت بازرگانی برای شناسایی بخش های که در آن هند دارای مزیت رقابتی و که در آن صنعت هند می توانید فرصت های کسب و کار.

قبل از آن اضافه کردن یک بعد جدید به ” را در هند اقتصادی بررسی 2019-20 پیشنهاد کرده بود که دولت باید ادغام ‘مونتاژ در هند برای جهان’ به گل سرسبد برنامه برای افزایش صادرات و تولید شغل است. در بودجه اتحادیه برای 2020-21 سرمایه گذاری Minsiter Nirmala Sitharaman به طور قابل توجهی افزایش تخصیص برای ساخت در هند زن سبک و جلف.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>