دولت برای نهایی PSU عمومی بیمه ادغام در ماه مارس پایان: سرمایه گذاری نقد و

دولت با هدف تکمیل ادغام سه متعلق به دولت به طور کلی شرکت های بیمه — بیمه ملی شرکت با مسئولیت محدود, ایالات هند, بیمه, شرکت با مسئولیت محدود و شرقی بیمه شرکت با مسئولیت محدود-توسط پایان ماه مارس مالی وزیر راجیو کومار گفت.

انجمن مربوطه از سه شرکت در حال حاضر با توجه به در اصلی مصوبات برای ادغام.

“ادغام PSU عمومی شرکت های بیمه است که در مرحله پیشرفته. ما می توانید ببینید که اتفاق می افتد کاملا به زودی. آن را در حال حاضر قبل از کابینه” کومار گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

هر چند روند ادغام در آثار دولت را به یک تماس در لیست ادغام نهاد پس از ادغام گفت.

به منظور تسهیل در ادغام بودجه اعلام کرده است یک سرمایه تزریق تومان 6,950 کرور به سه بخش دولتی به طور کلی شرکت های بیمه (PSGICs) در سال مالی آینده.

این کمک خواهد کرد که دستیابی به شرط حداقل پرداخت بدهی نسبت با هر یک از سه PSGICs با توجه به بودجه اسناد و مدارک.

“بخشی از بودجه پشتیبانی ساخته شده است در پاسخ 2019-20 از طریق اولین دسته از مکمل تقاضا برای کمک های مالی و ارائه بیشتر سرمایه تزریق گنجانده شده است. ارائه ملاقات از ملی, صندوق سرمایه گذاری” آن گفت:.

دولت تزریق 2,500 تومان کرور روپیه به سه بیمه از طریق اولین تکمیلی تقاضا برای کمک های مالی برای 2019-20 در ماه دسامبر.

در بودجه خود را بیان 2018-19 و سپس وزیر دارایی آرون برآورده شدهاست اعلام کرده بود که سه شرکت خواهد بود با هم ادغام شدند به یک بیمه نهاد.

اما روند ادغام نمی تواند تکمیل شود با توجه به دلایل مختلف از جمله سلامت مالی ضعیف از این شرکت ها.

به عنوان در 31 مارس سال 2017 سه شرکت با هم تا به حال بیش از 200 محصولات بیمه با مجموع حق بیمه تومان 41,461 کرور و سهم بازار حدود 35 درصد است.

ترکیب خود را خالص ارزش روپیه بود 9,243 کرور با کارکنان کل قدرت در اطراف 44,000 گسترش بیش از 6000 دفاتر.

در سال 2017 متعلق به دولت جدید هند شرکت تضمین و به طور کلی شرکت بیمه هند شده بودند در ثبات نسبی بازار بورس.

این دولت مطرح کرده بود نزدیک به 17,500 کرور روپیه از طریق عرضه اولیه جدید در هند تضمین شرکت با مسئولیت محدود و به طور کلی بیمه پارسیان هند با مسئولیت محدود, تنها ذکر شده متعلق به دولت شرکت های بیمه غیر زندگی.

با هدف حفاظت از منافع سپرده گذاران تعاونی بانک ها گفت: دولت در اصلاح مقررات بانکی عمل می کنند برای جلوگیری از تکرار PMC بانک نوع تقلب است.

“این تعاونی ها نیز نقش مهمی در آخرین مایل کشاورزی اعتباری. بنابراین در حالی که ما نیاز به اجازه می دهد آنها را به ادامه کار در همان زمان اگر شما در کسب و کار بانکی اگر شما در حال گرفتن پول سپرده گذاران, شما باید به دنبال همان سخت گیری و استحکام سیستم بانکی,” او گفت:.

تحت مقررات بانکی عمل بانک مرکزی هند (RBI) تنظیم و نظارت بر بانکداری توابع شهری بانک های تعاونی, اما خود را کنترل اداری است که با ثبت تعاونی جوامع است.

نظارتی lacunae در تعاونی بانک ها را به ميدان آمده و پس از یک افشاگر شکایت به RBI در مورد بی نظمی های مالی در پنجاب و ماهاراشترا تعاونی بانک که در حال حاضر تحت یک مدیر منصوب شده توسط بانک مرکزی است.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر