اتحادیه امور Nirmala Sitharaman روز جمعه گفت هند به زودی اعلام تازه اقدامات امداد و اقتصادی برای کمک به فقرا و صنعت و مبارزه با تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

شرکت در لشکر 101 جلسه کمیته توسعه عمومی بانک جهانی از طریق ویدئو کنفرانس Sitharaman همچنین اطمینان داد که جامعه جهانی است که هند ادامه خواهد داد برای تامین داروهای حیاتی به نیازمندان کشور برای درمان Covid-19 بيمار.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ماهاراشترا موارد در حال حاضر 3,320; گجرات تعداد بیش از 1000

های جزئیات اقدامات رفاهی اعلام شده توسط دولت در ماه گذشته او گفت: حمایت از اقدامات با ارزش 23 میلیارد دلار (تومان 1.70 تریلیون) ارائه شد که شامل رایگان بیمه سلامت به سلامت کارگران;, نقدی, نقل و انتقالات, رایگان, مواد غذایی و توزیع گاز و اجتماعی اقدامات امنیتی برای کارگران آسیب دیده.

برای کمک به شرکت ها به خصوص شرکت های کوچک و متوسط شرکت های مقابله با از دست دادن ناگهانی از فرصت های اقتصادی دولت ارائه امداد در قانونی و مقررات مربوط به مالیات بر درآمد GST, گمرک, خدمات مالی و امور شرکت ها, او گفت:. بانک مرکزی نیز تطابقی گفت رگولاتور در حال برداشتن گام برای کاهش نوسانات بازار.

“دولت در حال کار گسترده با ذینفعان برای ارائه اضافی امداد در قالب کمک های انسان دوستانه و به ارائه محرک اقتصادی در روزهای آینده,” او گفت:. در مداخله در جلسه Sitharaman اعلام کرد که با توجه به اندازه جمعیت هند می تواند تبدیل به یک عمده Covid کانون.

همچنین بخوانید: Covid-19: MSMEs با احتیاط خوش آمدید RBI اقدامات صادرکنندگان می خواهید بیشتر

هیچ شانس دولت راه اندازی تلاش های گسترده برای کمک به سلامت سیستم پاسخگویی موثر به شیوع او گفت:.

اقدامات مهم اجتماعی شامل فاصله سفر, محدودیت, کار و اقامت در خانه در بخش های دولتی و خصوصی و مستقیم مداخلات سلامت محور در مقیاس تست غربالگری و درمان کمک کرده اند شامل تاثیر این بیماری همه گیر او اضافه شده است.

به عنوان شهروندان مسئول جامعه جهانی او گفت: “ما در حال تهیه داروهای حیاتی به نیازمندان کشور و ادامه خواهد داد به انجام این کار اگر وضعیت مطالبات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im