Govts ارائه خطوط هوایی کمک های مالی به عنوان Coronavirus دیسک های عمیق تر پرواز کاهش

استرالیا و تایوان پیوست یک لیست در حال رشد از کشور ارائه کمک های مالی به بیمار بخش حمل و نقل هوایی جهانی به شرکت های هواپیمایی اعلام کرد عمیق تر ظرفیت کاهش به دلیل کاهش تقاضا و سختگیرانه کنترل مرز در ارتباط با کوروناویروس.

با شرکت های هواپیمایی توقف هواپیما و تحویل سفارشات جدید به صرفه جویی در پول نقد بوئینگ شرکت به نام دولت ایالات متحده به ارائه حداقل 60 میلیارد دلار در دسترسی به نقدینگی از جمله ضمانت وام برای صنعت هوافضا تولید.

ما حامل در حال حاضر خواسته واشنگتن برای 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های, به علاوه ده ها میلیارد در کاهش مالیات. مدیران شرکت هواپیمایی به دلیل صحبت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط گوشی در روز یکشنبه است.

اروپا ایرباس نیز حاکی از برخی حمایت دولت ممکن است لازم باشد اگر coronavirus بحران طول می کشد برای چند ماه سه نفر آشنا با این موضوع گفت.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: جدید Covid-19 مورد در پونا هند در مجموع افزایش می یابد به 147

دولت استرالیا گفت: این امر هزینه و صرف هزینه به شرکت های هواپیمایی مانند داخلی کنترل ترافیک هوایی هزینه به ارزش میلیارد و 715 میلیون دلار ($430 میلیون دلار) از جمله$159 میلیون صف مقابل آن را به عنوان توصیه به شهروندان در برابر همه سفر خارج از کشور.

تایوان هواپیمایی تنظیم کننده گفت: اواخر روز سه شنبه که در آن شرکت های هواپیمایی می تواند درخواست برای یارانه و وام برای کمک به کاهش هزینه های, ویروس, پیشگیری از اقدامات backdated به Jan. 15. حمل و همچنین می توانید درخواست برای وام برای کمک به عملیات عادی تنظیم کننده اضافه شده بدون در نظر گرفتن چه مقدار پول در دسترس بود.

سوئد و دانمارک روز سه شنبه اعلام کرد 300 میلیون دلار وام تضمین برای اسکاندیناوی حامل SAS در دوشنبه شدن زودهنگام محرک در انتظار عجله از وعده به این بخش است.

صنعت هواپیمایی جهانی اصلی بدن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) گفت: در کل دولت پشتیبانی مورد نیاز در سراسر جهان می تواند به $200 میلیارد.

“در خطر بودن جنجال آفرینی صنعت هواپیمایی در آستانه سقوط به عنوان دولت ها quarantining بخش های بزرگی از جمعیت خود و بسته کردن مرزهای خارجی” کوئن تحلیلگر Helane بکر گفت: مشتریان می باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: محدودیت های مسافرتی در ایالات متحده در نظر گرفته می شوند که می توان بیشتر به آن حامل داخلی.

“شما می توانید یک ملی مستند. امیدوارم ما در حال رفتن به نیاز به آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک گام بزرگ است.”

ما شرکت های هواپیمایی به دنبال به سرعت خود را کاهش می دهد حقوقی واجد شرایط از طریق بازنشستگی پیش از موعد بسته و یا مرخصی بدون حقوق تا 12 ماه با مزایای پزشکی در بیشتر نشانه آن است که شرکت های هواپیمایی نیست و انتظار یک جهش سریع و باید کاهش هزینه ها.

S&P رتبه جهانی گفت: جهانی تعداد مسافر شد و انتظار می رود به کاهش تا 30 درصد در این سال و بهبودی کامل نمی شد به احتمال زیاد تا 2022 یا 2023.

پرواز کاهش عمیق تر

وضعیت بدتر شده برای شرکت های هواپیمایی در این هفته به عنوان دولت باید محکم محدودیت های مسافرتی.

هواپیمایی متحده Holdings Inc گفت: آن را قطع 60 درصد از ظرفیت خود را در ماه آوریل از جمله 85 درصد از پروازهای بین المللی.

Air New Zealand Ltd روز چهارشنبه به حالت تعلیق در تجارت برای دو روز بیشتر به ارزیابی پیامدهای مالی شدید ظرفیت کاهش اعلام کرد در روز دوشنبه.

“این است که رفتن به بسیار دشوار است که پیش بینی می کنیم که حجم است که ما به دنبال در طول چند ماه آینده” Air New Zealand اجرایی گرگ Foran گفت: در یک ویدیو ارسال به خبرنگاران گفت.

تا 30 ٪ از هواپیمایی 12,500 کارکنان مورد نیاز نمی باشد, او گفت:, و اضافه کرد که حامل را ترک بدون پرداخت هزینه و داوطلبانه موانعی قبل از حرکت به کاهش شغل.

Auckland فرودگاه بین المللی با مسئولیت محدود بین المللی گفت: حجم مسافر در روز دوشنبه شد 44 درصد کمتر از یک سال پیش.

استرالیا شماره 2 حامل ویرجین استرالیا Holdings Ltd گفت: این امر تعلیق همکاری های بین المللی پرواز از 30 مارس تا ژوئن 14 و برش داخلی آن ظرفیت در نیمه, در یک حرکت است که می تواند منجر به از دست دادن شغل.

رقیب خطوط هوایی کوانتاس Ltd روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد برای کاهش 90% بین المللی ظرفیت و سنگاپور مبتنی بر کم هزینه خطوط هوایی Jetstar Asia گفت: این امر توقف پرواز و در مجموع به مدت سه هفته از 23 مارس تا آوریل 15.

خطوط هوایی سنگاپور Ltd برنامه به نصف ظرفیت خود را از طریق پایان ماه آوریل با کاهش بیشتر ممکن است به عنوان آن را در پرانتز برای “طولانی مدت” دوره دشواری است.

“اشتباه نکنید – ما انتظار داریم به سرعت از این بدتر برای سرعت بخشیدن به” خطوط هوایی سنگاپور مدیر عامل Goh Choon Phong گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

فیلیپین بزرگترین بودجه حامل سبو هوا وارز گفت: آن لغو تمام پروازهای داخلی و بین المللی با شروع از 19 مارس تا 14 آوریل به عنوان جزیره اصلی این کشور قرار داده شده است تحت افزایش اقدامات قرنطینه.

فیلیپین شرکت های هواپیمایی گفت: آن را به توقف خود در پروازهای بین المللی شروع مارس 20. آن را آغاز لغو همه پروازهای داخلی در روز سه شنبه و گفت که آنها از سر گرفته خواهد شد در آوریل 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>