پدربزرگ به اعتراف به گناه در کودک نو پا کشتی کروز مرگ


یک مرد بود که برگزاری نوه خود را زمانی که او سقوط کرد و به مرگ او را از کشتی کروز پنجره در پورتوریکو موافقت کرده است به قبول درخواست معامله ارائه شده توسط دادستان با توجه به یک وکیل برای فرزند خانواده است.

مقامات شارژ سالواتوره “سام” Anello در ماه اکتبر با قتل غفلت در 18-ماه-پیر چوپان Wiegand مرگ در ماه ژوئیه گفت: “تسامح در معرض کودک به ورطه از طریق یک پنجره است.”

Chloe Wiegand died after falling from the cruise ship.

چوپان Wiegand درگذشت پس از سقوط از کشتی کروز.

Anello را خدمت هر زمان زندان به عنوان بخشی از این معامله با توجه به وکیل مایکل Winkleman که نشان دهنده کودک خانواده در یک کت و شلوار مدنی در برابر رویال کارائیب بین المللی است. در دوشنبه, Anello خواست یک دادگاه در مقابل قاضی به جای داوران آسوشیتد پرس گزارش داد.

“این تصمیم بود فوق العاده دشوار است برای سام و خانواده” Winkleman در بیانیه ای گفت. “اما از آنجا که مورد درخواست شامل هیچ زمان زندان و بدون پذیرش حقایق تصمیم بر آن شد که درخواست معامله است در بهترین منافع خانواده به طوری که آنها می توانید این وحشتناک فصل است.”

تبلیغات

او افزود که خانواده می خواهد به “به نوبه خود تمرکز خود را برای عزاداری چوپان زن و مبارزه برای کروز ایمنی مسافر با بالا بردن آگاهی در مورد نیاز برای تمام حمل شایع به پایبندی به پنجره پیشگیری از سقوط قوانین طراحی شده برای محافظت از کودکان از سقوط از ویندوز است.”

Anello است که به کودک نو پا مادر بزرگ مادری همواره گفت که او فکر او بود که برگزاری چوپان تا شیشه ای جامد زمانی که او سقوط کرد. او همچنین گفت که او colourblind که می تواند توضیح دهد که چرا او نمی دانستم وجود دارد یک تفاوت رنگی پنجره های بسته و باز بخش که در آن او او را برداشته است.

رادیو فردا در گزارش ماه دسامبر که دادستان ها ارائه کرده بود ایندیانا مرد معامله: او را مجبور به اعتراف به گناه به قتل غفلت در ازای حداقل مشروط و نظارت. در زمان خود دفاع وکیل خوزه پرز گفت: “با توجه به معامله اما هنوز هم می خواستم به حرکت به جلو با یک محاکمه.

“این شرکت است که او بی گناه است و او نمی خواهید به درخواست” پرز گفت: CBS News.

Anello خدمت مشروط در ایندیانا با توجه به بیانیه ای از Winkleman.

The Freedom of the Seas cruise ship.

آزادی دریاها کشتی کروز.اعتبار:AP

چوپان پدر و مادر شکایت رویال کارائیب بین المللی در ماه دسامبر ادعا سهل انگاری بخشی از خط کروز.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای این کشتی به دیواره های شیشه ای اطراف 11 طبقه با بخش هایی که باز است. در صورتی که بیماری وجود نداشت چوپان هنوز هم خواهد بود در اینجا” مادر کیمبرلی Wiegand گفت: در یک کنفرانس خبری پس از کت و شلوار واصل شد. “ما باور داریم که پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر خط کروز می فرستد یک پیام به آنها که آنها در اشتباه بودند. بیشتر از همه ما امیدواریم که این بهبود ایمنی از این کشتی ها برای دیگر کودکان و خانواده های دیگر است.”

در دادگاه براده رویال کارائیب خواست یک قاضی به اخراج کت و شلوار, تماس, Anello اقدامات “بی پروا و غیر مسئولانه” با توجه به ایندیاناپولیس ستاره.

در اوایل این ماه یک قاضی گفت: طرح دعوی در دادگاه می تواند ادامه. رویال کارائیب گفت: آن را ادامه خواهد داد به تلاش برای به دست آوردن کت و شلوار را رد کرد سی ان ان گزارش شده است.

Winkleman گفت: تقاضای معامله هیچ تاثیری بر طرح دعوی در دادگاه.

واشنگتن پست

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>