صادر شده در: Modified:

به دام افتاده بین رقابت كاپتوپريل صرفه جویی در زندگی از Covid-19 و اجتناب از فاجعه اقتصادی برخی مقامات دولتی مطرح “ایمنی گذرنامه” به عنوان یک راه از طریق بست. اما کارشناسان گفت: فرانسه 24 که لازم آنتی بادی تست قابل اعتماد نیست به اندازه کافی – و حتی اگر این طرح شد و عملی می تواند به ایجاد یک خطرناک انگیزه ای برای به دست آوردن coronavirus به منظور واجد شرایط برای گذرنامه.

تبلیغات

جهانی شمارش از تایید coronavirus موارد پیشی گرفتن 2 میلیون در روز چهارشنبه – یک روز بعد از محققان در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد هشدار داده است که ما ممکن است نیاز به نگه داشتن برخی از اجتماعی فاصله اقدامات تا 2022 در حالی که صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که به لطف “بزرگ مستند” جهان رنج می برند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

نگران هر دو اتفاق می افتند اقتصادی فاجعه و خطر Covid-19 resurging اگر مستندات معکوس زودرس برخی از مقامات در سخت-آمار کشور پیشنهاد کرده اند که یک سیستم ایمنی گذرنامه می تواند در یک مسیر از coronavirus بحران – برای برخی از حداقل. ایده این است که افرادی که در حال حاضر این بیماری و در نتیجه به دست آورد ایمنی می تواند اجازه داده می شود به زندگی می کنند زندگی خود را بیشتر شبیه به آنها را قبل از این بیماری همه گیر.

مدت کوتاهی پس از ظهور از خود انزوا پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 انگلستان است وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد در اوایل ماه آوریل که دولت بریتانیا بود با توجه به یک “گواهی ایمنی” سیستم اجازه می دهد تا کسانی که واجد شرایط برای “رسیدن به عنوان آنجا که ممکن است به زندگی عادی”.

شهردار پاریس Anne Hidalgo نیز با توجه به این ایده او را پشتوانه قرار دادن آن در یک لیست از پیشنهادات برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول در این شهرستان از چراغ که او فرستاده شده به دولت فرانسه. در طرف دیگر اقیانوس اطلس, Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت که ایمنی گذرنامه هستند “مورد بحث” در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. “این در واقع ممکن است برخی از شایستگی تحت برخی شرایط,” او اضافه شده است.

آنتی بادی آزمون ‘به اندازه کافی دقیق’

ایمنی گذرنامه نیاز به تست برای آنتی بادی های خاص به Covid-19 خواهد بود که متفاوت از کسانی که مورد استفاده برای تشخیص اینکه آیا یا نه مردم در حال حاضر ویروس. مشکل این است که به عنوان چیز ایستاده این آزمون ها “هستند و نه به اندازه کافی دقیق برای فرد مصونیت گذرنامه” که بدان معنی است که “ما هنوز راه طولانی کردن آن مفید بودن برای آزمایش افراد با این روش ها” گفت: Claire Standley استادیار در دانشگاه جورج تاون مرکز جهانی علوم سلامت و امنیت.

یک دلیل عمده که چرا چنین آزمایش نگاه کنید به احتمال زیاد بی اثر Standley توضیح داده شده است که آنها به نظر نمی رسد به اندازه کافی خاص برای جلوگیری از اشتباه مشابه ویروس برای Covid-19: “ممکن است متقاطع بین آنتی بادی برای SARS-CoV-2 [Covid-19] و دیگر گردش coronaviruses – از جمله کسانی است که علت شایع سرماخوردگی – به معنی یک نتیجه مثبت ممکن است در گذشته نشان می دهد قرار گرفتن در معرض به SARS-CoV-2 اما شاید یکی دیگر از coronavirus به جای.”

و همچنین به عنوان ضعیف تا افرادی که بهبود از بیماری که صرفا به نظر می رسد شبیه به Covid-19, Standley گفت: این آزمون نیز یک مشکل در عدم شناسایی برخی از افرادی که تجربه صورت جزئی ویروس: “بالا منفی کاذب نرخ (عدم حساسیت) از آزمون معنی است که کسانی که در حال حاضر در دسترس هستند توصیه نمی شود برای بیمار-سطح تشخیص بالینی; مگر این حساسیت را بهبود می بخشد این آزمون نیز نمی تواند موثر در شناسایی افرادی که بهبود از موارد خفیف Covid-19, و در نتیجه ممکن است کاهش سطح آنتی بادی در خون خود.”

ایمنی برای کمتر از یک سال ؟

مسائل را با دقت و صحت تست تجهیزات حل شود ممکن است سریع از طریق پیشرفت های فن آوری به عنوان دانشمندان جهان تمرکز منابع خود را در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما یک برنامه به طور بالقوه مقاوم به درمان مشکل با ایمنی گذرنامه است که ایمنی ممکن است خیلی طولانی است.

“در این نقطه virus شده است به طور گسترده ای در گردش در اروپا و آمریکای شمالی تنها برای چند ماه و به طوری که تمام اطلاعات ما – ما می دانیم در یک سال اگر ایمنی به طول می انجامد یک سال; ما می دانیم در دو سال اگر مصونیت طول می کشد دو سال” اشاره کرد ابرام Wagner, استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان. “از گذشته تحقیقات به دیگر coronaviruses ایمنی بود و نه دراز و من تعجب نمی کنم اگر برای اکثر مردم مصونیت به طول انجامید کمتر از یک سال.”

علاوه بر این علمی موانع ایستاده در راه ایمنی گذرنامه وجود دارد نگرانی در مورد پیامدهای اجتماعی: “من گمان می کنم بسیاری از مردم خواهد بود رنجش اگر دیگران قادر به بازگشت به کار و پول را از آنجا که آنها تا به حال ایمنی گذرنامه” واگنر آن قرار داده است.

“من قبر نگرانی در مورد چگونگی این نوع طرح می تواند اجرا شود و فضاي نسبتا حتی با فرض قابل اعتماد آنتی بادی آزمون در دسترس بودند و بیشتر شناخته شده در مورد طول ایمنی و چگونه محافظ آن است” Standley اضافه شده است.

در خصوص او گفت: ایمنی گذرنامه تهدید به تشدید نابرابری بین دارا و ندار است که مستندات در حال حاضر به شدت: “اگر تست نیاز به خریداری این بیشتر می تواند باعث تشدید اختلافات بین کسانی که استطاعت آزمون (که در حال حاضر ممکن است قادر به کار از خانه/حفظ درآمد در طول مستند) در مقابل کسانی که نمی توانند و در نتیجه بیشتر خواهد بود محروم از ورود به نیروی کار است.”

دیگر نگران کننده نقطه Standley مطرح شده است که ایمنی گذرنامه می تواند ایجاد انگیزه نافرمانان به قرارداد coronavirus: “در تلاش برای بازگشت به کار و یا اجازه می دهد فرزندان خود را به مدرسه خواهد وعده ایمنی گذرنامه مردم رفتار کمتر مسئولانه و خطر عفونت به منظور پایان با مثبت آنتی بادی آزمون؟”

در این راه یک ایده تبلیغ به عنوان یک راه دادن مردم زندگی خود را می تواند به ضرر کسانی که عمل کرده ترین فضیلت, Standley هشدار داد: “این طرح را به طور بالقوه مجازات آن دسته از شهروندان که به رفتار مسئولانه و تلاش خود را برای کاهش خطر خود را از قرار گرفتن در معرض و انتقال درون جوامع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im