آن زمان 12 ماه سالگرد گزارش نهایی به بانکی سلطنتی کمیسیون برای دریافت موریسون دولت را قانونی اقدام به تعمیر سیستم های شکسته بعد از دهه نامحدود حرص و آز و جنس بنجل رفتار.

There wasn't a lot of conversation when banking royal commissioner Kenneth Hayne (left) delivered his final report to Treasurer Josh Frydenberg. "A handshake or something ...?" implored a photographer.

وجود ندارد بسیاری از مکالمه زمانی که بانکی سلطنتی کمیسر Kenneth Hayne (سمت چپ) تحویل گزارش نهایی خود را به خزانه دار جاش Frydenberg. “یک دست دادن و یا چیزی …?” التماس یک عکاس است.اعتبار:AAP

دولت دیر به مهمانی خواستار بانکی سلطنتی کمیسیون و هر راهی که می خواهد به آن چرخش کند بوده است اجرای بخش عمده ای از کمیسر Kenneth Hayne توصیه های مطرح شده در گزارش نهایی خود را.

از Hayne را 76 توصیه 54 کارگردانی شد به دولت که بیش از 40 مورد قانون. تا روز جمعه بیش از حد چند تا به حال اجرا شده است.

در تلاش برای جلوگیری از رشد تورم انتقاد خزانه دار جاش Frydenberg استفاده سالگرد گزارش نهایی به انتشار مجموعه ای از پیش نویس قانون در بیش از سلطنتی کمیسیون توصیه.

تبلیغات

بخشی از چرخش در آزادی مطبوعات بود که اواسط سال 2020 نزدیک به 90 درصد از این توصیه ها را اجرا شده اند و یا باید قانون قبل از مجلس.

این است که مجموعه ای از اصلاحات برخی از پیچیده تر از دیگران است به درک که چرا سهامداران داده شده است فقط 28 روز به خود می گویند.

به این معنی برخی را از طریق با کمی موشکافی. دیگران را هدف قرار لابی و سیراب قبل از آن مندرج است به قانون است.

به هر صورت بسیاری از دستور کار قانونگذاری برای سال 2020 خواهد بود توسط کمیسیون سلطنتی توصیه هایی است که به دور از ایده آل است.

استرالیا در ارتباط بانکی رئیس آنا Bligh توپ نورد خواسته است که مشاوره در این قانون باید “کامل و قوی” برای جلوگیری از “زانو حرکت تند و سریع” پاسخ است که می تواند ایجاد یک “اثر موج دار شدن در سراسر اقتصاد”.

اما اثر توصیه بستگی به نهایی قانون resourcing و مردم درگیر است.

شهرت بودند slayed اعتماد ضرب و شتم برخی از سازمان های فرو مدیران ارشد شغل خود را از دست

مثلا به عنوان بخشی از بسته پیشنهادی قانون Frydenberg منتشر شد قرار گرفتن در معرض پیش نویس برای ایجاد یک تنظیم کننده های مالی ارزیابی سازمان که شده بود یک توصیه از گزارش نهایی. Hayne ساخته شده توصیه بر اساس ضعیف ضبط تنظیم کننده تا به حال نشان داده شده است در تنظیم این بخش است.

قرار گرفتن در معرض پیش نویس می گوید: نظارت بدن طراحی شده است برای ارزیابی اثربخشی بانکی و بیمه تنظیم اپرا و شرکت تنظیم کننده ASIC و به انجام قابلیت بررسی که توسط درخواست وزیر.

اما در پایان روز اثر آن بستگی به منابع و هیئت مدیره اساسی است.

اندی Schmulow ارشد حقوق و مدرس دانشگاه در ولونگونگ دانشگاه که مشغول به کار در اپرا در سال 2013 شده است و بحرانی تنظیم هشدار داد که هیئت مدیره نیاز به عایق از دستگیری به اطمینان حاصل شود آن را نمی تداخل با تصمیم گیری از تنظیم کننده. “این نیاز به حفاظت از خود در برابر تعصبات شناختی است که ممکن است از بیش از حد غالب صندلی است که در خدمت بیش از حد طولانی; اطمینان حاصل شود که قرار ملاقات برای ثابت نظر (بیشتر عایق در برابر تصرف); که انتصاب شخصا و یا مادی در تضاد است; که آنها در خدمت مبهوت شرایط برای اطمینان از تداوم و شرکت های بزرگ حافظه است.”

علاوه بر دست و پنجه نرم کردن با قایق از پیش نویس قانون فقط منتشر شد, دولت به نام سهامداران به بازخورد در یکی دیگر از Hayne توصیه های صنعت-بودجه به دنبال طرح جبران گذشته رفت و آمد مکرر.

این طرح طراحی شده است برای محافظت از مشتریان که شده پاره پاره اما قادر به دریافت غرامت به دلیل مشاوره مالی کسب و کار سقوط کرده بود.

اما از آن است که باعث برخی از احساس وحشت و نگرانی در میان فعالان صنعت که نگران چنین طرح خواهد شد در نتیجه برخی از اپراتورهای کوچکتر بازی سیستم با ارائه جنس بنجل مشاوره بستن سپس عمل خود و خروج از این صنعت به انتخاب کنید تا تب.

این صنعت دارای مقدار زیادی در بشقاب خود را به عنوان آن را recalibrates پس از یک سال بررسی از کمیسیون سلطنتی. شهرت بودند slayed اعتماد ضرب و شتم برخی از سازمان های فرو مدیران ارشد شغل خود را از دست داده و میلیاردها دلار غرامت در حال حاضر پرداخت.

برای سال ها این بار ارجمند موسسات رو پاره کردن میلیون ها نفر از مردم استرالیا از طریق وسایل مختلف. در قلب آن حرص و آز و غرور و ضعف قوانین و مقررات.

کمیسیون سلطنتی بود به شدت مورد نیاز اما رفت و هرگز به اندازه کافی دور. آن را بیش از حد کوتاه, شرایط مرجع از دست رفته برخی از مناطق کلیدی مانند نقش حسابرسان و نهایی توصیه نمی رفتن به قلب از برخی از مشکلات.

کسانی که به دنبال عظیم تغییر ساختاری و سر در چوب شده اند بشدت نا امید کرد.

در واقع یک سال و در برخی خوش حال هنوز هم امیدوار است که بعد از این همه شواهد و شنیده طول کمیسیون سلطنتی از سرقت و غیر قانونی و غیر اخلاقی رفتار مانند عمدا دروغ گفتن به تنظیم کننده در نظر گرفتن هزینه برای هیچ خدمات و گمراه کننده مالی مسوولان خدمات ممکن است کسی متهم می شود. آن را ممکن است طولانی صبر کنید.

سوالی که باید پرسید این است که آیا رفتار تغییر کرده است. همه عذر خواهی خالی و یا چیزی معنی دار تر? باید سرمایه گذاران نهادی انجام می شود به اندازه کافی برای حمایت از اصلاحات داده شود بسیاری از مشکلات رانده شدند با اهداف و پاداش که آنها به طور کلی حمایت ؟

یکی از بزرگترین ضرورت محاکمه اسرائیل از کمیسیون سلطنتی بوده است مشاوره مالی میباشد. بانک ها را به جیبش پدربزرگ کمیسیون منع شده اند و یک کد اخلاق معرفی شده است.

اما آن را به اندازه کافی است ؟ بانک ها ممکن است به سمت چپ مشاوره مالی و مرتبط با درگیری از ادغام عمودی اما بازیکن جدید پا به پر کردن فضا. دیگران مانند IOOF با آن تاریخ شطرنجی باید با بهره برداری از فرصت ها.

این واقعیت جدید است که یک افزایش بزرگ در تعداد licencees عامل و کمتر بیمه ارائه مشاوران مالی حرفه ای جبران خسارت بیمه است که تیک تاک بمب.

این بدان معنی است که دولت – و تنظیم – نیاز به هشدار برای اطمینان از صحیح حمایت در محل هستند برای مصرف کنندگان است. اگر نه, از آن خواهد شد بازگشت به تخته رسم.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de