روز سبز را لغو تاریخ تور در آسیا با توجه به کروناویروس

روز سبز لغو سفر برنامه ریزی شده تاریخ در آسیا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. گروه Hella مگا تور گرفته اند که آنها را در سراسر این قاره در ماه مارس و در کشور با تایید موارد ویروس — شروع در سنگاپور و توقف در بانکوک, مانیل تایپه هنگ کنگ, سئول, اوزاکا و توکیو.

راک اند رول هال سيوند — که خود را منتشر 13th آلبوم “پدر همه Motherf–kers” در فوریه. 7 — انتشار بیانیه ای در توضیح تصمیم خود را بیان کرد: “ما متاسفانه باید تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن آینده ما را نشان می دهد در آسیا با توجه به سلامت + سفر با نگرانی coronavirus. ما می دانیم آن را بمکد به عنوان ما به دنبال به جلو به دیدن شما همه, اما نگه به بلیط خود را خواهیم شد اعلام تاریخ های جدید به زودی.”

معلوم نیست اگر روز سبز ادامه خواهد داد و با پای خود به تور که لگد کردن در مسکو در ماه مه. این شامل توقف در هلسینکی استکهلم برلین و لندن قبل از پایان دادن به در دوبلین در ماه ژوئن. Weezer, Fall Out Boy و Manic Street واعظان در میان گروههای میله میله برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با شرق خلیج پانک راک در آن پا.

Coronavirus اپیدمی سرچشمه در ووهان چین. در حالی که گسترش این ویروس در چین کند شده است, آن را همچنان به تحت تاثیر کشورهای دیگر است. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در میان کشورهای آسیایی و مکان های آسیب دیده شامل فیلیپین, سنگاپور, هنگ کنگ و کره جنوبی با ژاپن تجربه یک چشم انداز مثبت در موارد بسیاری از آنها مربوط به یک قرنطینه کشتی کروز.

پنج-زمان گرمی, برندگان هستند که نه تنها موسیقی عمل به خود را تغییر دهید تور در نظر دارد با توجه به این بیماری همه گیر. چندین K-pop اعمال را لغو و یا به تعویق افتاد, کنسرت,: قابل توجه ترین BTS که امروز اعلام لغو آن, S. Korea کنسرت.

از آنجا که دولت چین اذعان کرد که شیوع بیماری در ماه ژانویه تاثیر آن گسترش یافته است به صنعت فیلم. چینی فیلمسازان کشیده چندین منتشر میله میله برای به طور معمول شلوغ سال نو چینی. جدید فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” لغو آن پکن برتر و تبلیغاتی تور با بازیگران در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>