سبز راهنمای حروف: رادیو و تلویزیون مخاطبان خود را می گویند


بار ویروسی

تلویزیون, اخبار, ارائه, به نظر می رسد منحصرا اختصاص داده شده به COVID-19 پوشش. من در حال حاضر با تکیه بر روزنامه ها به عنوان آنها در گزارش, اخبار, علاوه بر این ویروس. لطفا تلویزیونی وجود دارد چیزهای دیگر اتفاق می افتد در جهان علاوه بر coronavirus!

کی Gooch, Prahran

Medical staff test the seal of N95 respiratory masks.

کادر پزشکی آزمون مهر N95 ماسک تنفسی.اعتبار:جاستین سالیوان/گتی ایماژ/AFP

یک موقع انتخاب

تبلیغات

من به روشن SBS روز یکشنبه برای یک مهلت از دیوار-به-دیوار coronavirus به روز رسانی تنها برای پیدا کردن یک مستند سرایت بود که پیش بینی تاثیر بعدی بیماری همه گیر از طریق داده ها و مدل سازی اجتماعی و آزمایش.

در ابتدا من فکر کردم این فیلم از townsfolk پوشش در خیابان واقعی بود اما این فقط بخشی از یک شبیه سازی است. این بود که دیگر همه گیر در نظر بگیرید هنگامی که ما در حال حاضر دچار یک بیماری همه گیر – و یا برنامه های ساخته شده قبل از COVID-19 بحران ؟ بدون در نظر گرفتن آن عجیب و غریب یکشنبه شب انتخاب از SBS برنامه نویسان که به نظر می رسید فکر که بیش از حد اطلاعات است هرگز به اندازه کافی.

بروس واتسون Belgrave

کمی تعادل بیشتر لطفا

من نمی تواند توافق بیشتر در مورد antics از الفبای حفاظت از روزنامه نگاران تا لفاظی و احساسات بیش از COVID-19 ویروس سرایت. لی فروش با اشاره به تعداد موارد تایید شده “برخورد نسبت به 2500”. این ارزان است, پیروی از عواطف واحساسات در آن قابل اعتراض است. ما ممکن است انتظار می رود چیزی متعادل تر.

پیتر مک دونالد ساری هیلز

متفکرین ما نیاز

خوش آمدید به عقب روی و H. G. , کشور پیشتاز در عمق سیاسی خبرنگاران حاضر در امواج رادیو و تلویزیون با Bludging در سمت کور. تنها Roy و H. G., با تیز بینی برای حوادث در سراسر جهان اهمیت شده اند قادر به دقت اشاره کردن فشار بیشتر و ناراحت کننده جنبه های فعلی طاعون — اثر بر روی “بازی با توپ” کدهای.

خود پیشنهاد برای نصب pokies در سوپر مارکت ها و خانه های خصوصی بنابراین شرط بندی صنعت رنج می برند نیست بی جهت بود و رویایی. می توانید از ما مردان در یک نمایش جدید برای حفظ صندلی گرم و زمانی که به عنوان جهنم دیوانه مکث برای نفس.

D. Martin, کوه مارتا

نه کاملا یک 10

ده 5pm اخبار استفاده می شود بسیار خوب است اما فقط از دست من لطف پیتر ون Onselen (جلد داستان 26/3). او خود رای, از خود راضی تهاجمی و ضد جناح راست.

استفان وید Macedon

بدون توسل به زباله

من تاسف برای تماشا و شنیدن این کانال نه اخبار را پوشش بسته شدن کوئینزلند مرزها با توجه به COVID-19 با مرز “بودن آشغال با پلیس”. آخرین بار که چک پلیس بودند بسیار با ارزش تیم حرفه ای در تلاش برای نگه داشتن همه ما امن در ناراحت کننده بار. کانال نه نیاز به نقد خبرنگاران را درک زبان انگلیسی.

مایکل اسمیت, برایتون

یک قهرمان تعجب

من intrepidly رانندگی به سوپر مارکت با دستکش و ماسک در کیسه زمانی که من گوش به رادیو ماشین برای یک تاج به روز رسانی. تصور من تعجب برای پیدا کردن Coodabeens در رادیو. جهان کج به عقب به سمت عادی خود محور. فوتبال و طنز و موسیقی خوب. با تشکر از پسران است.

کی کول زالزالک شرق

نامه های پست الکترونیک از جمله نام و آدرس و درجه شماره تلفن به [email protected] نامه باید 75 کلمه یا کمتر است و ممکن است ویرایش شود.

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>