NRL اجرایی تاد گرینبرگ را روز جمعه ارائه حکم خود را در مورد اینکه آیا تایرون ممکن است کورتیس اسکات و جاش رینولدز می توانید بازی بازی برای باشگاه خود را در یک دور.

این NRL خواهد شد انتشار یک بیانیه ساده ترسیم تصمیم خود را بر روی هر بازیکن پس حدس که آیا اسکات رینولدز موارد زیر آمده است لیگ را “بدون خطا” ایستادگی کردن حکومت. این ARL کمیسیون مورد بحث و بررسی سرنوشت این بازیکن در طول در طول یک جلسه در روز پنج شنبه.

Tyrone May outside Parramatta Local Court last week.

تایرون ممکن است خارج Parramatta در دادگاه محلی هفته گذشته است.اعتبار:AAP

ممکن است انتظار برای پیدا کردن که آیا او مجاز به بازگشت به بازی پس از او محکوم به چهار فقره عمدا ضبط صمیمی تصویر بدون رضایت. ممکن است به طور موثر در حال حاضر در خدمت 25-هفته ممنوعیت از NRL. او در دادگاه نهایی شد آخرین جمعه است.

رینولدز’ مورد بازگشت به ساترلند دادگاه در روز جمعه به عنوان Wests Tigers ستاره تلاش خود را برای رسیدن به خشونت شارژ سریع.

تبلیغات

اظهارات استخدام Curtis اسکات اتهام حمله به دو افسر پلیس در جریان یک حادثه در استرالیا روز آخر هفته طولانی در مور پارک. اسکات مدعی او Tasered توسط پلیس و دستبند به دست در حالی که نشستن زیر یک درخت. او در مورد بازگشت به دادگاه در مارس 20.

آن است که درک NRL است در انتظار کسب اطلاعات بیشتر در اتهام حادثه در فیجی مربوط Maika Sivo قبل از اینکه آنها را با یک تماس و در مورد اینکه آیا برای اعمال ممنوعیت Parramatta در جناح.

Sivo بود به اتهام زشت دلخوری پس از اتهام دست زدن به دامن یک پیشخدمت زن در Denarau جزیره Wyndham توچال در روز بوکس. شارژ شد بعد از به روز رسانی به زشت حمله.

در آن تحقیق و تفحص از حادثه NRL گفته شد به اتهام تماس با زن معده است.

Sivo مورد بازگشت به دادگاه در فیجی در فوریه 17. Sivo مورد نیاز است به نظر می رسد در دادگاه خواهد بود و مجاز به ادامه آموزش با مارماهی اما این مورد است که انتظار می رود در ماه بکشید.

تحت لیگ, سیاست, بازیکنان متهم به یک جرم است که حمل حداکثر حبس از 11 سال یا بیشتر قادر به ایستاده بود پایین تا موضوع نهایی در دادگاه اما گرینبرگ نیز قادر به ایجاد یک تماس را به ایستادگی کردن بازیکنان رو کمتر اتهامات عنوان شده علیه. یک بازیکن به احتمال زیاد ایستاده بود پایین اگر یک زن یا کودک درگیر است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de