گرینویچ طول می کشد ایالات متحده به حقوق برنده اسکار Caroline Link ‘زمانی که هیتلر به سرقت برده خرگوش صورتی’

بتا سینما فروخته است آلمانی جعبه دفتر آمار “زمانی که هیتلر به سرقت برده خرگوش صورتی” توسط برنده اسکار کارولین لینک ایالات متحده گرینویچ سرگرمی برداشت حقوق این ویژگی را که جذب کرده است و تقریبا یک میلیون و پذیرش پس از آن انتشار کریسمس در آلمان به تنهایی.

رسانه های آلمان با تمجید از این فیلم آن را “نعمت غیر مترقبه واقعی برای سینمای آلمان در سال” (Spiegel), “یک, قابل ملاحظه, خوش بینانه, درام” (استرن) و “یک فیلم است که تجدید نظر به کودکان و بزرگسالان به همان اندازه” (Die Zeit).

این Sommerhaus تولید در شرکت-تولید برادران وارنر سرگرمی Nextfilm Filmproduktion, La Siala سرگرمی Hugofilm تولید و RAI سینما ستاره کارلا Juri (“Blade Runner 2049”) الیور Masucci (“هرگز نگاه دور” “ببین چه کسی پشت”) و ریوا Krymalowski و بر اساس نیمه زندگینامه پرفروشترین رمان توسط جودیت کر.

آن به شرح زیر 9 ساله آنا که در سال 1933 به فرار از نازی ها, ترک های مورد علاقه خرگوش صورتی اسباب بازی راحت پشت سر گذاشت. از آن پس در اسباب غالب آنا افکار به عنوان خانواده او حرکت می کند به زوریخ و پاریس در نهایت به زمین در لندن است. او برخوردهای زندگی در تبعید و نه به زبان و نه دانستن آداب و رسوم و منش از دست رفته دوستان و عزیزان. در عین حال آنا رشد می کند تا پیدا کردن دوستان جدید می آموزد به مسئولیت و مسلم است او می تواند هر چیزی را انجام دهید.

“قهرمان ما احساس اثر ظلم و ستم و یهودستیزی جابه جایی و به عنوان یک پناهنده و با وجود این خطرات واقعی به نحوی موفق به حفظ بی گناهی او و حس ماجراجویی را از طریق آن همه است. کارولین لینک ایجاد شده جدید کلاسیک فیلم از 20 قرن کودکی در extremis گفت:” ادوارد Arentz گرینویچ co-MD که مذاکره مقابله با بتا سینما مدیر عامل خنجر Schuerhoff.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>