Greg Berlanti, Shonda Rhimes دیگر Showrunners تعهد به صندوق هالیوود دستیار صندوق امداد

در پی ده ها تن از فیلم و تلویزیون تولیدات ناگهان خاموش کردن میان مداوم coronavirus شیوع سازمان های مختلف و با مشخصات بالا showrunners — Greg Berlanti, Shonda Rhimes, David Benioff, Julie Plec, Damon Lindelof, لیزا شادی و یونس نولان — گرد هم آمده اند به صندوق امداد تلاش برای هالیوود حمایت از کارکنان یک کم پرداخت می شود که اغلب نادیده گرفته شده است. از نزدیک به ده دستیاران صحبت کرد که با تنوع در روزهای اخیر بسیاری از ابراز ترس و عدم اطمینان در مورد آینده مالی خود را.

هالیوود کارکنان پشتیبانی COVID-19 صندوق امداد است که زاییده افکار PayUpHollywood, Scriptnotes در تاریخ هالیوود رادیو و تلویزیون و جامعه آره!, و با هدف کمک به لس آنجلس مبتنی بر حمایت از کارکنان باقی می ماند مالی پایدار در طول این هفته که تولیدات رفته تاریک به طور آهسته از حق الزحمه در مقدار 450 $یا $900. هدف این گروه این است که افزایش حداقل 100.000 دلار خواهد بود که قادر به پشتیبانی از 111-222 حمایت از کارکنان برای “کمک به پوشش هزینه چیزهایی مانند اجاره و آب و برق وام های دانشجویی پرداخت و غیره.”

یک مدیر دستیار که ترجیح می دهد نام برد و گفت: او قصد دارد برای آن اعمال می شود. او فقط شروع به کار در یک استودیوی بزرگ فیلم قبل از تولید بود و به طور نامحدود به تعویق افتاد. در حالی که او برای پرداخت می شود وقت خود را صرف در محل کار “وجود دارد نه بیشتر جریان نقدی تا فیلم می شود نورد دوباره.”

“من امیدوارم که هر کسی که تا به حال یک دستیار بوده یا یکی در این صنعت می دهد آنچه را که آنها می توانید به آن!” او گفت:.

طولانی نیست پس از PayUpHollywood اعلام کرد تلاش های امدادی, “چرنوبیل” خالق و پرداخت سهام مدافع Craig Mazin توییتی که Berlanti, Rhimes و Benioff تا به حال متعهد به گرفتن کمک های مالی تا $25,000. به طور جداگانه Plec, Lindelof شادی و نولان را در مجموع وعده داده شده یکی دیگر از 75000 دلار به این صندوق در حالی که Mazin و Scriptnotes’ John August گفت: آنها مطابقت خواهد کرد تا $50 ، 000. این GoFundMe حساب در حال حاضر مطرح شده بیش از $101,000 از شنبه بعد از ظهر. با توجه به لیست اهدا کنندگان در GoFundMe صفحه دیگر اهدا کنندگان بالا شامل مایک Schur, Marti Noxon و الین بروش مک کنا که هر اهدا $5,000.

تولید دستیاران نویسندگان دستیاران آژانس دستیاران و اسکریپت هماهنگ کننده صحبت کرد که با انواع مختلفی دریافت کرده اند سطوح مختلف از حمایت بیش از چند روز گذشته.

یکی حمایت از کارمند تازه فارغ التحصیل فیلم دانشجویی است که کار back-to-back کنسرتهایی به عنوان یک دستیار تولید می گوید که او قرار بود به شروع به کار در یک فصل از یک سریال تلویزیونی است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است توسط شش هفته با توجه به کروناویروس تلاش های پیشگیری است. اولیه برای تماس های اجتماعی فاصله باید از تکامل به همه L. A. میله, رستوران ها, سینما و ورزشگاه بستن توقف این شهر کسب و کار به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس. در حالی که در سرویس خوب بیشتر از خاموش شدن ناگهانی گرفته اند و تلفات به ویژه در کارگران که چک چک.

“من باید چک در آینده از کنسرتهایی که من یک هفته قبل از همه چیز شروع به گرفتن اما اگر این طول می کشد تا زمانی که برخی از مردم می گویند آن را به مشکل تبدیل به حمایت مالی خودم” تشکیلات خودگردان فلسطینی گفت: تنوع. “من باور نکردنی پدر و مادر است که من بسیار سپاسگزار است که من اطمینان داد که آنها می تواند کمک به هنگامی که زمان می آید اما من می خواهم که به من آخرین گزینه است.”

کمک صندوق به شرح زیر PayUpHollywood تلاش در پاییز گذشته برای حمایت دستمزد قابل زندگی برای دستیاران و دیگر کارکنان پشتیبانی یک گروه از کارگران که اغلب نادیده گرفته شده در میان زرق و گلم از این صنعت است. یک نظرسنجی از بیش از 1500 دستیاران در ماه دسامبر منتشر شد نشان داد که بیش از 64 درصد از پاسخ دهندگان کمتر از 50000 دلار قبل از مالیات و بیش از دو سوم باید در یک شغل دوم برای شناور باقی می ماند.

“این افرادی که کار خستگی ناپذیر در طول سال ساخت فیلم و تلویزیون را نشان می دهد جهان را دوست دارد به تماشای” نوشت: این تیم در پشت PayUpHollywood تاسیس توسط نویسندگان تلویزیون لیز Alper و Deirdre منگان. “بسیاری از خانواده ها و یا وابستگان. در حالی که مزایای بیکاری هستند که تسریع آن منافع کلاه در $450/هفته – تقریبا به اندازه کافی برای یک فرد برای زنده ماندن در کمتر از یک خانواده است. این باور نکردنی است, تماشای showrunners, execs و دیگران گام و قرض دادن یک دست کمک به کسانی که نیاز دارند; اما تعداد افرادی که نیاز به کمک های مالی در حال افزایش است هر روز.”

برخی از کارفرمایان انجام شده است آنچه که آنها می توانند به تقویت کارکنان خود را در طول این زمان. یکی از نویسندگان’ دستیار می گوید که او showrunner داده است همه حمایت کارکنان پروژه به کار بر روی به منظور اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند شاغل بیش از چند هفته آینده.

اما حتی کسانی که هنوز شغل خود نگران هستند. با وجود این حکم به شرکت در اجتماعی, فاصله, یک, PA شده است نیاز به نگه داشتن جسمی نمایش برای کار حتی اگر در سطح بالاتر کارکنان شده اند مجاز به کار از خانه. یکی دیگر از دستیار گفت: زمانی که نشان می دهد به روشن مجازی اتاق نویسندگان این شبکه بلافاصله پرسید: برای اثبات تکمیل تکالیف از کارکنان پشتیبانی قبل از موافقت به اجازه دهید آنها را عملا کار از خانه.

“واقعیت این است که خود را در اولین واکنش به پرداخت حمایت از دستیاران مسخره است,” او گفت:.

این PayUpHollywood تیم ما در حال حاضر اصرار استودیو و دیگر سرگرمی کارفرمایان صنعت به خاطر پرداخت کارکنان خود را در حالی که تولیدات وقفه اجباری اشاره کرد که بسیاری از کارکنان گذاشته شده و یا به حال خود ساعت قطع و به عنوان پیمانکاران مستقل نمی خواهد واجد شرایط برای بیکاری و یا واجد شرایط برای فدرال امداد.

“اما هنوز هم وجود دارد برای پرداخت اجاره, دارو برای خرید و فرزندان و یا پدر و مادر (یا هر دو) به مراقبت و هیچ درآمد برای آینده قابل پیش بینی” گفت: PayUpHollywood سازمان.

“مگر و تا زمانی که استودیوهای هالیوود متعهد به جبران خسارت کارکنان پشتیبانی خود را در تولید بسته-فراز این جمع آوری کمک ارائه خواهد شد متوسط یک بار دستمزد به عنوان بسیاری از لس آنجلس مبتنی بر حمایت از کارکنان نیاز دارند که ما را پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>