‘Grey’s Anatomy’ به طور رسمی ارسال کردن جاستین چمبرز در مارس 5 قسمت (دیده بان)

Justin Chambers گذشته روی صفحه ظاهر در “grey’s Anatomy” بود که در نوامبر سال 2019 اما دیرین خود شخصیت الکس Karev را رسما دریافت sendoff در مارس 5 قسمت.

یک تریلر برای این قسمت تحت عنوان “ترک یک نور” (که شما می توانید در بالا) چشمک می زند از طریق اتاق های’ 15 فصل در این نمایش دیدن شخصیت الکس شروع به عنوان یک فولاد کارآموز اما در نهایت افزایش از طریق صفوف.

“ما در حال خداحافظی با دکتر الکس Karev,” عنوان کارت در تریلر بخوانید. “ببینید که چگونه داستان به پایان می رسد.”

در طول این قسمت از اتاق گذشته ظاهر از طریق انتشار از خروج خود را به “ترک در” نویسندگان ” اتاق به آرامی به سمت چپ دانه که منجر به احتمالی پاسخ خواهد داد در 5 مارس.

“ما قسمت با قسمت روشن داستان که در آن الکس این است که” showrunner Krista Vernoff قبلا گفته انواع.

الکس روی صفحه همسر Jo (Camilla Luddington) کاهش یافته و نکات که همه چیز نیست خوب با شوهرش او بازگشت او تماس, به عنوان مثال — و در یک نقطه نظر است که اگر او نمی دانم او را بهتر از او فکر می کنم او کشیدن دور از او را به پرداخت خود را برای کشیدن دور از او یک سال پیش از آن. سپس جو

“این یک بیت از یک رمز و راز [چه خبر است با الکس],” Vernoff گفت. “ما نمی دیده بان جو در همان محل است که ما به تماشای او در فصل گذشته. ما آن را به عنوان دقت به عنوان ما می تواند. اما در آن طول می کشد در حالی که برای به دست آوردن وجود دارد.”

آخرین بار اتاق شد و روی صفحه در “grey’s Anatomy” او بود بازگشت به خانه برای مراقبت از خود بیمار ،

“Grey’s Anatomy” پخش پنج شنبه ها در 9 p. m. در ABC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>