مواد غذایی در مقایسه تصویری بازی ها: چگونه زنان و مردان خود را صرف محرک پرداخت متفاوت


است که دولت یک محرک پرداخت در طول دو هفته گذشته را صرف کرده اند تا در مواد غذایی, اسکناس های خانگی و ملزومات دیگر.

اما نر گیرنده حال اولویت های دیگر – آنها صرف بیش از زنان در بازی های ویدئویی, نرم افزار, موسیقی, ماشین-هزینه های مربوط به الکل تاکسی و بیمه.

Men and women have spent the government's one-off stimulus payments differently

مردان و زنان باید صرف دولت یک محرک پرداخت متفاوتاعتباری:گتی ایماژ AsiaPac

برای هفته دوم در یک ردیف $750 پرداخت به حدود 6.5 میلیون بازنشستگان و تامین اجتماعی دریافت کنندگان افزایش یافته و هزینه های سراسر اقتصاد در زمان واقعی صرف ردیاب ایجاد شده توسط دفتر اعتباری illion و مشاوره AlphaBeta را نشان می دهد.

زنان led شارژ در صرف پرداخت ویژه — زن گیرندگان صرف کرده اند 48 درصد از پول ($357) در حالی که مردان باید صرف فقط 37 درصد ($281).

تبلیغات

کسانی که موفق به دریافت محرک چک خرج اضافی $109 در مواد غذایی نسبت به مصرف کنندگان با همین مشخصات که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت محرک چک. محرک گیرنده صرف $58 بیش از حد معمول بر روی لباس و سایر کالا $38 بیشتر در مورد اجاره مسکن و هزینه های $28 بیشتر در مواد غذایی غذای آماده و 22 دلار بیشتر در خودرو هزینه (که شامل بنزین).

محرک پرداخت و اعلام کرد در ماه گذشته دارای پمپ نزدیک به 5 میلیارد دلار به اقتصاد بیش از گذشته دو هفته.

به طور کلی کسانی که موفق به دریافت یکی از محرک پرداخت صرف کمتر از نیمی (43 درصد) از 750 دلار در دو هفته.

رئیس اجرایی دفتر اعتباری illion سیمون Bligh گفت: خوب بود خیلی از محرک کرده بود به جای نجات داد.

“این پول را از طریق جریان اقتصاد به حمایت از مشاغل و کسب و کارهای انجام آن دشوار است,” او گفت:.

“زنان هستند قهرمانان از این همه اما اجازه دهید فراموش نکنید blokes پول خرج کردن در اتومبیل های خود را نگه می دارد و کمک می کند تا اقتصادی چرخ چرخش.”

مردان حدود هفت برابر بیشتر از زنان در قمار اگر چه مقدار کلی استفاده می شود برای قمار بود تنها 8 دلار در هر فرد. ترین محرک گیرنده صرف نیست هر از پرداخت در قمار.

“در حالی که ما در حال دیدن یک روشن تقسیم بر مردم چگونه خود را صرف محرک پرداخت های بین ضروری و موارد اختیاری بدون شک وجود دارد که هر دو این مقوله ضروری به اقتصاد” آقای Bligh گفت.

اندرو چارلتون یک مدیر AlphaBeta است که بخشی از Accenture گفت: اقتصادی تاثیر یک محرک پرداخت شده است قابل توجه است.

“ما می توانید ببینید که چگونه لازم است این محرک به عنوان آن صرف شده به سرعت و کارآمد در بیشتر موارد ضروری” او گفت:. “این افزایش در هزینه های مواد غذایی در این گروه که موفق به دریافت محرک خواهد شد یک راه طولانی برای گرفتن برخی از فشار بسیاری از خانواده ها.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>