Grollo را گردش بوده است Barangarooned


Daniel Grollo. Illustration: John Shakespeare

دانیل Grollo. تصویر: جان شکسپیراعتباری:

تلخ شهر املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم دانیل Grollo را عشق وعاشقی با سیدنی به نظر می رسد به خوبی و واقعا بیش از. او Grocon توسعه اموال امپراتوری این هفته تسلیم در برابر ادعای زیرساخت NSW در تلاش برای جبران میلیون ها دلار از دست رفته در Barangaroo.

که در آن ملبورن غنی-لیستر شرط در $2 میلیارد و توسعه و با ساز و برگ Aqualand و مرکز خرید صاحبان Scentre گروه همسایه جیمز پاکر‘s تاج یکپارچه. های اخیر مشکلات مالی از جمله یک دادگاه مبارزه با صاحبخانه Dexus اموال تحت فشار قرار دادند Grollo این شرکت برای فروش سهام خود را در این پروژه به Aqualand.

کمی شناخته شده است در مورد آنچه Grocon خواستار از زیرساخت های NSW که در زمان مسئولیت برای هاربر توسعه از Barangaroo تحویل قدرت در سال گذشته است. زیرساخت NSW نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در روز پنج شنبه.

Grollo یکی از ملبورن ثروتمندترین توسعه دهندگان ملک دارای سخت تحت فشار قرار دادند به سیدنی در سال های اخیر است. او ساختمان 700 میلیون دلار روبان پروژه در دارلینگ هاربر و به تازگی موفق به کسب حق توسعه یک برج جدید Pitt Street Sydney ایستگاه مترو در کنار آکسفورد خواص.

تبلیغات

یک Grocon سخنگوی گفت که این شرکت تا به حال “تلاش برای رسیدن به تجاری نتیجه در مورد جبران ضرر و زیان در ارتباط با مرکزی Barangaroo پروژه بدون موفقیت است”.

اسناد و مدارک تسلیم دیوان عالی کشور نشان می دهد Grocon مشغول است Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan به تازگی وارد آمریکا قانونی است.

بحث معامله راگبی به سبک

این stoush بین راگبی استرالیا اجرایی Raelene قلعه و اخبار پارسیان استرالیا بیش کد پخش حقوق را نشان می دهد نشانه های کمی از مصاحبه ،

اخبار پارسیان mastheads را بمباران خوانندگان با داستان های منفی در مورد قلعه پس از RA پیاده قیمت و Fox Sports (که اتفاقا کنترل نیوز) تهدید به راه رفتن دور از مذاکرات است. فاکس پخش سوپر راگبی از سال 1996.

پس از آن وجود قلعه و فلک, مایکل “نمی تواند f—ing ناز” Earsmanکه ادعا شده در ماه نوامبر است که Fox Sports هنوز مذاکره و Optus تا به حال نه ابراز علاقه.

پس از استرالیا و اخبار پارسیان شایعات بارها و بارها گزارش شده است که Foxtel را متوقف کرده است مذاکره برای راگبی حقوق (به عنوان اولین گزارش … در هرالد).

هفته گذشته قلعه پیشنهاد این همه “تایید وجود دارد بهره واقعی”.

روز جمعه راگبی استرالیا منتشر عدم افشای توافق به طرف آن فکر خواهد بود علاقه مند در مناقصه برای حقوق. که شامل Optus. و با وجود تقریبا یک هفته گذشت خبری پارسیان نه هنوز امضا به دریافت اسناد مناقصه.

کسانی که به بحث در اخبار پارسیان حساب وجود دارد هیچ نقطه ای در حرکت اولیه است. یا Optus است که در مذاکرات به چنگال بیش از یک motza برای حقوق ترک Fox Sports یا راگبی استرالیا بلوف میزند و خواهد بود مجبور به بازگشت به میز مذاکره قبل از طولانی است.

در هر صورت یک مثال دیگر از قلعه خوب مهارت های مذاکره.

اهمیت خانواده

سوالات را به جهان از ملبورن نخبگان مدارس خصوصی توسط CBD این هفته باید در ضمن توجه ما به ارمغان آورده یکی دیگر از اخبار پارسیان-مربوط به ماده است.

به عنوان ما در حال حاضر در گزارش جدید لیبرال MP کتی آلن است نه تنها یک سابق ملبورن دختران دستور رئیس اما یک دوست خوب از Lachlan روزنامهی رئیس ستوان Siobhan McKenna. اما آن را در حال حاضر روشن شده McKenna, رسما, اخبار پارسیان مدیر گروه رادیو و تلویزیون است نه فقط گذراندن آشنایی. آلن نو از یکی از فرزندان او.

البته این دوستی می تواند به کسب و کار مخاطره آمیز. فقط از کریس Mitchell, استرالیا را, سابق, editor-in-chief که برداشت و سپس backbencher کوین راد به پسرش پدرخوانده است.

“باید اعتراف کنم که در سال 2004 من نمی بینم کوین به عنوان یک پتانسیل رهبر مخالفان — اجازه دهید به تنهایی پتانسیل نخست وزیر” میچل گفت: ایستگاه های رادیویی FIVEaa در سال 2016.

“بنابراین من بیش از حد در مورد آن نگران … اما آن را تبدیل به یک مسئله. آن را کاملا یک چیز دشوار است برای مدیریت. احتمالا آن را یک اشتباه بود اجازه دهید به یک سیاستمدار دریافت که نزدیک به خانواده است.”

راجرز موضع نهایی

تقریبا یک سال پس از اولین شارژ بودن سابق بانک ملی استرالیا اجرایی اندرو Thorburn را یک بار رئیس ستاد رزماری راجرز در نهایت التماس کرد گناه را به شرکت در یک طرح غیر قانونی به سازماندهی قراردادهای پر سود و پف کرده فاکتورها.

او به نظر می رسد در داونینگ مرکز دادگاه اوایل روز دوشنبه در مقابل اتهامات جنایی. راجرز که او نیز رئیس-از-کارکنان به Thorburn را سلف کامرون Clyneبود ظاهرا پرداخت می شود “راز کمیسیون” را در قالب تعطیلات قایق و هلیکوپتر سواری.

یکی از این کمیسیون به عنوان هرالد نشان داد در ماه مارس گذشته برای $2.2 میلیون دلار برای “پروژه عقاب”. “عقاب” تبدیل به “on-شبانه روزی” برای نخست وزیر سابق مایک بیردهای اخیر اجرایی جذب. در بیرد القایی بود که انجام شده توسط یک شرکت دیگر — برای $60,000.

هنوز هم آن را خوب چهار سال برای راجرز از جمله تعطیلات خانواده در اروپا به ارزش تقریبا $188,000 خصوصی هلیکوپتر سواری لوکس امارات رفت و آمد مکرر در Wolgan دره (RRP: $40,000) و سفر به نیویورک و میامی و هاوایی — airfares هشت دلار هزینه 150,000 تنهایی.

با راجرز داشتن گناه التماس کرد همه که سمت چپ است هفته آینده صدور حکم است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>