‘رشد coronavirus کاهش در ایتالیا لمباردی,’ منطقه ای معاونت می گوید فرانسه 24

صادر شده در: Modified:

در یک مصاحبه با فرانس 24 به Fabrizio سالا معاون اجرایی رئیس جمهور ایتالیا لمباردی منطقه مورد بحث مرگبار شیوع کروناویروس در منطقه کانون بیماری همه گیر در ایتالیا. او صدا توجه داشته باشید خوش و گفت: “ما باید کمتر مردم در بیمارستان های ما نسبت به سایر روزها” و گفت که او با توجه به جزئی از سرگیری فعالیت های اقتصادی “پس از مه”.

تبلیغات

در ایتالیا بیش از 10000 نفر کشته شده اند از Covid-19 و بیش از نیمی از قربانیان در لومباردی. “بیش از 6000 کشته شدهاند” Fabrizio سالا معاون اجرایی رئیس جمهور ایتالیا لمباردی در شمال منطقه گفت: فرانسه 24. “حدود 40 ، 000 نفر در حال حاضر آلوده” توسط این ویروس در منطقه او اضافه شده است.

شمال ایتالیا یکی از epicentres از Covid-19 همه گیر و مقامات وجود دارد تصمیم به بستن مدارس میله ها و دیگر اماکن عمومی در یک رشته از شهرها عقب در فوریه 21. نخست وزیر جوزپه کونته بعد از آن قرار می گیرد و در کل کشور در مستند در 9 مارس در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus با تنها ضروری کسب و کار باقی مانده باز است.

سالا معتقد است این مستند اقدامات مثمر. “رشد ویروس آهسته گفت:” فرانسه 24 مارک پرلمن. “ما کمتر از مردم در بیمارستان های ما از روز دیگر. بنابراین در آینده این وضعیت مثبت است.”

سالا همچنین گفت خانههای گلی خالی “بسیار کند” بازگشایی اقتصاد “پس از مه”. “ما در حال مطالعه نحوه باز از آنجا که ما قادر خواهد بود برای باز کردن تنها (با) نوعی از مردم و تنها برخی از نوع شغل و غیره” او توضیح داد.

>> ایتالیا coronavirus در صدر تلفات 10,000 با وجود مستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>