GST در گوشی های تلفن همراه پیاده به 18 درصد از 12 درصد برخی از کمک در تاخیر در پرداخت

در یک حرکت است که به احتمال زیاد به گوشی های تلفن همراه گران تر GST امروز شورای پیشنهادی بالا در محصولات و خدمات مالیات (GST) در نرخ گوشی های تلفن همراه و متحد بخش است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی که پس از GST شورای اسلامی در دیدار با وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: این شورا نیز به تولید از مسابقات به مشترک نرخ 12 درصد در سراسر هیئت مدیره. زودتر دست ساخته شده منطبق جذب 5 درصد در حالی که ماشین ساخته شده آنهایی که جذب 18 درصد است.

او همچنین گفت: علاقه برای تاخیر GST پرداخت شارژ خواهد شد در خالص بدهی مالیاتی نیست ناخالص بدهی مالیاتی و موثر خواهد بود, جولای.

Sitharaman گفت: تمام تصمیمات گرفته شده در امروز GST جلسه شورای امر به اثر در تاریخ 1 آوریل.

بیان کرد که وجود یک میزبان از مشکلات فنی در GST دولت گفت: او درگیر شدن با Infosys برای اجرای اصلاحات و خواسته بود این شرکت به آمده تا با یک راه حل پایدار. او افزود که Nandan Nilekani ساخته شده بود ارائه این اثر امروز و که او تا به حال خواسته Infosys برای حضور به صورت سه بعدی GST جلسات شورای.

Sitharaman نیز نامیده می شود برای هماهنگی بهتر بین Tech ماهیندرا و Infosys بدون وزارت مداخله. او گفت که کارهای که زودتر به پایان خواهد رسید در ماه ژانویه سال 2021 خواهد بود در حال حاضر انجام شده توسط Jun 2020.

GST در MRO خدمات با احترام از هواپیما آورده شده است را از 18 درصد به 5 درصد با ورودی اعتبار مالیاتی (ITC)

تاریخ مقرر برای تشکیل پرونده بازگشت سالانه برای سال مالی 2018-19 تمدید شده است تا 30 ژوئن. Sitharaman گفت: هزینه های اواخر نخواهد بود وضع برای تاخیر در تشکیل پرونده و آشتی بیانیه برای 2 سال برای مالیات دهندگان با گردش مالی کمتر از تومان 2 کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>