GST احتکار: دهلی HC می آید به نجات از نستله, کمک های مالی اقامت

آمدن به نجات از حرکت سریع کالاهای مصرفی غول نستله دادگاه عالی دهلی دوباره ماند ملی ضد احتکار خودگردان (NAA) در جهت بهبود 73 تومان کرور روپیه در ماه مارس برای عبور از مزایای کالا و خدمات مالیات (GST) کاهش نرخ به مصرف کنندگان است.

اقامت اعطا طریق سفارش صادر شده در فوریه 10, داده شد و در زمینه هایی که نستله در حال حاضر پرداخت می شود Rs 16.58 کرور از کل تقاضای تومان 89.73 کرور.

این NAA کرده بود در ماه دسامبر تایید احتکار اتهامات بر روی زمین است که این شرکت تا به حال نمی گذشت مزایای کاهش GST در رابطه با محصولات مختلف.

نستله به چالش کشیده بود سفارش بر روی زمین است که این NAA گذشته بود همان suo motu و نه بر اساس شکایت کتبی بود که جایز نیست. علاوه بر آن استدلال کرد که در حالی که این موضوع شنیده شد توسط چهار نفر از اعضای این NAA سفارش امضا شد تنها سه عضو و تصویب شد فراتر از اجباری دوره سه ماه می باشد.

این NAA اشاره کرد که روش اتخاذ شده توسط نستله به تصویب GST کاهش نرخ بود “غیر منطقی خودسرانه و غیر قانونی که منجر به بی عدالتی و نابرابری در حالی که عبور از مزایای کاهش مالیات”.

M S مانی, شریک, شرکت Deloitte هند گفت: عدم وجود یک روش تجویزی برای تعیین احتکار تا به حال ساخته شده است آن را دشوار است برای انجام کسب و کار.

“آنها خواهد شد امیدوارم که برای برخی از کمک با توجه به عملی با چالش های مواجه شده در طول دوره اولیه GST, معرفی,” او گفت:.

با توجه به ضد احتکار قوانین تحت GST, “مزایای مالیات ورودی اعتبار شده است باید به گیرنده از طریق کاهش متناسب قیمت”. تاریخ بعد از شنیدن است و ممکن است 20.

یک نستله هند سخنگو گفت: کسب و کار استاندارد قبل از آن که “…این منافع تا حد زیادی تصویب شده است و در راه کاهش MRP یا از طریق راه های افزایش grammage. در sku ها (سهام-نگه داشتن واحد) که در آن بود و نه عملی برای عبور از مزایای می گویند برای مثال نسکافه تنها خدمت packs for تومان 2 یا Maggi رشته Rs 5 بسته نفع منتقل شده است دیگر اندازه بسته در همان دسته بندی محصولات”.

دهلی HC در روز سه شنبه نیز در آنجا ماند و نشان می دهد-باعث اطلاع NAA به جانسون و جانسون به اتهام احتکار با عبور از مزایای کاهش نرخ. J&J استدلال کرد که محاسبه احتکار تومان 42.7 کرور بر اساس “خودسرانه و غیر منطقی و دمدمی مزاج شناسی”.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>