گواتمالا می گوید مهاجران اخراج از ما آلوده در میان ترس از سرایت و گسترش از یخ امکانات

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور گواتمالا Alejandro Giammattei گفت: در روز جمعه تعدادی از مهاجران در تبعید پرواز از ما بودند و با آلوده coronavirus نگرانی از سرایت وسیع ما مهاجر بازداشت سیستم اجرا شده توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در حال گسترش است به مرکزی امریکا است.

تبلیغات

Giammattei گفت: 12 به صورت تصادفی انتخاب مهاجران که وارد گواتمالا در تبعید پرواز آزمایش مثبت برای coronavirus هنگامی که به بررسی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

او پیشنهاد کرد بیشتر در پرواز بود آزمایش مثبت نیز هست.

“بخش زیادی از آن را آلوده شد,” گفت: رئیس جمهور در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی با اشاره به پرواز حمل 73 Guatemalans که در سمت چپ ما برای گواتمالا سیتی در اوایل این هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار گواتمالا به حفظ و دریافت اخراج مهاجران با وجود نگرانی رو به رشد در فقیر آمریکای مرکزی کشور است که عودت آوردن ویروس ها با استفاده از آنها می تواند آلوده جوامع از راه دور.

این پرواز که در زمان توصیه شده است در مرکز یک طوفان سیاسی پس از گواتمالا وزیر بهداشت هوگو Monroy گفت: تا 75 درصد از مسافران در تبعید پرواز بودند با این ویروس آلوده. آسوشیتد پرس بعد از ذکر یک گواتمالا رسمی گفت: 44 نفر در روز شنبه پرواز آلوده شدند.

کم تست سطح در ما مهاجر مراکز

تنها 400 تن از بازداشت شدگان در آمریکا از بیش از 32,000 تست شده اند تا کنون با توجه به شهادت که متی Albence مدیر اقدام از یخ به جمعه به کنگره.

خانه کمیته نظارت و اصلاحات گفت که Albence “همچنین تایید کرد که یخ نمی کند به طور معمول تست بازداشت شدگان قبل از اخراج آنها است.”

بیش از 1600 نفر اخراج از ایالات متحده آمریکا به گواتمالا در ماه گذشته اجازه داده شد به خانه بروم و به داوطلبانه unenforced قرنطینه.

ترس در حال افزایش است که ممکن است باید کشت مرکزی آمریکا کشور با یک بی حد و حصر تعداد غیر قابل تشخیص موارد افزایش آسیب پذیری خود را به این بیماری همه گیر.

آمریکا روز پنج شنبه گفت: آن را فرستاده بود CDC ماموریت برای ارزیابی وضعیت و تست مهاجران که باقی می ماند در قرنطینه در بیمارستان.

بزرگسالان و کودکان و اخراج از بالا سرایت مناطق

آن است که روشن نیست که اخراجی آلوده شد. شده اند وجود دارد 30 تایید موارد Covid-19 در میان یخ کارکنان مشغول به کار در این سازمان را بازداشت امکانات از جمله 13 در اسکندریه برگزاری تسهیلات در لوئیزیانا یخ داده ها را نشان می دهد.

تنها در روز دوشنبه انجام گواتمالا شروع تست هر مسافری که به اشتراک گذاشته یک پرواز با کسی تایید به عنوان مثبت است. همان روز یک هواپیمای حامل 76 مردم وارد یخ پرواز از اسکندریه, Louisiana. یک مهاجر بود که احساس بیمار مورد آزمایش قرار گرفت و به طور کامل منجر به آزمون برای هر کس دیگری. چهل و سه آزمایش مثبت با وجود نشان دادن هیچ نشانه ای از بیماری و در قرنطینه پزشکی, مقامات گفت.

Giammattei که صحبت می کرد در حالی که با پوشیدن یک ماسک جراحی گفت: CDC تیم نیز آزمایش 12 از مسافران در تصادفی در روز جمعه و تمام آزمایش مثبت است. او گفت: پروازهای خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که ما گواهی مسافران در چنین پروازهای رایگان از این ویروس جدید است.

“این بسیار نگران کننده است چون این کودکان و بزرگسالان در حال اخراج از مکان های با سطح بالایی از سرایت” گفت: Leonel Dubón مدیر پناهگاه برای دوران کودکی, یک مرکز برای جوان و آسیب پذیر اخراجی در گواتمالا.

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر