در حالی که بسیاری از کشور تحت قرنطینه برای ایمن ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس رپ Gucci Mane به نظر می رسید به نور این بیماری کشنده در یک صدای جیر جیر در صبح روز یکشنبه.

“من دعا می کنم من متنفر مرگ از کرونا ویروس” او نوشته شده اوایل روز یکشنبه.

پست بلافاصله باعث به هم بزنید در توییتر و در نتیجه بیش از 2000 نظرات خود را صدای جیر جیر. در حالی که معلوم نیست چقدر جدی او در مورد پیام بسیاری از مردم به صدا در نظرات و به خصوص با آن زمان در یکشنبه عید پاک.

“مرد شما نیاز به برخی از آنلاین خدمات کلیسا و در آغوش گرفتن. این بدترین بهنگام tweet تا کنون. مردم وجود دارد در واقع در ماتم از دست دادن عزیزان در حال حاضر با توجه به این ویروس است. بد فیلم big homie,” در پاسخ آمریکایی مخلوط هنرمند رزمی جرالد هریس.

بیش از 112,000 مردم در سراسر جهان فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و شده اند وجود دارد بیش از 1.8 میلیون موارد گزارش شده از یکشنبه. ایالات متحده دارای بیشترین تایید و میر ناشی از این ویروس را از هر کشور در جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 21,000 کشته و نزدیک به 555,000 موارد تایید شده در ایالات متحده از یکشنبه.

پناهگاه در محل قوانین تصویب شده در سراسر کشور و بسیاری از رستوران سینما و دیگر فروشگاه ها تعطیل شده اند و برای هفته ها برخی از آنها را به طور دائم. لس آنجلس ساکن بوده اند دستور داد تا در خانه بماند تا حداقل ممکن است 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im