گینه تاخیر بحث رفراندوم

صادر شده در: بروز رسانی:

گینه رئیس جمهور آلفا کند اعلام کرد که “اندکی به تعویق افتادن” از روز یکشنبه همه پرسی در مورد اینکه آیا به اتخاذ یک قانون اساسی جدید پس از نصب انتقادات بین المللی بیش از این نظرسنجی انصاف.

تبلیغات

دولت معتقد است که پیش نویس قانون اساسی را در میان چیزهای دیگر تدوین برابری جنسیتی و ممنوعیت ختنه زنان و زیر سن قانونی ازدواج در غرب آفریقا وزارت امور خارجه.

اما این پیشنهاد را برانگیخته بزرگ تظاهرات از ماه اکتبر بیش از ترس که انگیزه واقعی است به تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدودیت — اجازه می دهد Conde, 81, برای اجرا, برای یک سوم املا در دفتر بعد از این سال.

صحبت کردن در تلویزیون ملی گفت: در روز جمعه این بود که “با توجه به ما ملی و منطقه ای مسئولیت است که ما را پذیرفته اند اندکی به تعویق افتادن تاریخ برگزاری انتخابات”.

“این است که تسلیم یا یک گام به عقب” او گفت:, و اضافه کرد که “مردم گینه خواهد خود را بیان و انتخاب آزادانه در همه پرسی”.

در حالی که کند نمی علنا اعلام تاریخ جدید برای, رای, نامه ای از رهبر به غرب آفریقا بلوک ECOWAS دیده توسط AFP گفت: نظرسنجی جدید باید ظرف دو هفته.

نظرسنجی برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در کنار انتخابات مجلس-همچنین تاخیر در فقیر اما غنی از مواد معدنی کشور از 13 میلیون نفر است که میراث حکومت های خودکامه.

طولانی در حال اجرا تظاهرات بیش از قانون اساسی مسئله گاهی اوقات خشونت تبدیل شد, با حداقل 30 معترضان و یکی gendarme کشته به تاریخ.

کند اعلام, به دنبال انتقاد از روند انتخابات از اتحادیه آفریقا, اتحادیه اروپا و سازمان بین المللی از سازمان ملل متحد (OIF) است که جمع آوری به زبان فرانسوی متحده است.

این عملیات گفت: در این هفته آن را به حال مشکلات با حدود 2.5 میلیون نفر از 7.7 میلیون نفر در انتخابات رول با اشاره به تکراری ثبت و افرادی که فوت کرده است.

اتحادیه آفریقا نیز لغو انتخاباتي ماموریت نظارت به گینه در روز جمعه با استناد به یک “جنجال بزرگ” با رول.

در همین حال اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت که “عدم شمول و شفافیت کست شک در اعتبار انتخابات آینده”.

خیابان های آرام

Sekou کند یک کادر پیام رئیس جمهور تجمع از گینه مردم (RPG) حزب گفت: رای گیری شده بود به تعویق افتاد صرفا به دلایل فنی.

“این هیچ ربطی به با رول انتخاباتی” او گفت:, و اضافه کرد که مردم تا به حال غارت ایستگاه های رای گیری.

یک دیپلمات غربی که کاهش یافته است به نام برد و گفت: او فکر کرد که این تاخیر را بدون تفاوت به هر حال.

“این تغییرات هیچ چیز” او گفت:, و اضافه کرد که وجود خواهد داشت هیچ معتبر تغییر به مشکلات انتخاباتی رول در عرض دو هفته.

خیابان های پایتخت کوناکری شد آرام در شب جمعه پس از اعلام با وجود ماه از تظاهرات.

ابراهیم دیللو مدیر عملیات برای جبهه ملی برای دفاع از قانون اساسی — یک اتحاد از گروه های مخالف در پشت اعتراضات — گفت که تظاهرات ادامه خواهد داد تا زمانی که کند کنار گذاشته شدند.

اگر چه هر دو قانون اساسی فعلی و جدید ارائه شده در متن محدود ریاست جمهوری نظر به منتقدان ترس است که عبور از یک قانون اساسی جدید خواهد تنظیم مجدد ریاست جمهوری محدودیت مدت به صفر است.

این امر به طور بالقوه اجازه می دهد Conde برای اجرای دوباره زمانی که او در دوره دوم اجرا می شود در پایان سال است.

کند شد دیرین مخالفت با کشف شد که این کشور اولین رئیس جمهور منتخب دموکراتیک در سال 2010 در وعده مبارزه با فساد. او دوباره انتخاب شد در سال 2015.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>