گجرات دولت آزاد کردن لوازم آرامش APMC هنجارهای میان مستند

در تلاش برای اطمینان حاصل شود که مزایده از سبزیجات و مواد غذایی سبوس دار در کشاورزی تولید کمیته بازار (APMC) بازار متری در سراسر کشور رزومه هموار در میان Covid-19 شیوع این گجرات دولت آرام هنجارهای خاصی در عملکرد این سیستم عامل است. دولت گفته است که یک کشاورز نیاز خود را تولید و به مندی اما می توانند فقط با نمونه ها و پس از حراج انجام شده است او می تواند متقابلا تصمیم با خریدار که آیا تحویل خواهد شد از مزرعه دروازه و یا برخی از توافق انبار.

چند متری در گجرات مربوطه معامله گران انجمن ها گفته اند که آنها نمی خواهد رفتن به مندی به عنوان طولانی به عنوان مستند همچنان ادامه دارد.

APMCs در سراسر کشور تا به حال به طور داوطلبانه تعطیل تا مارس 14 زیر در سراسر کشور مستند. این دولت است که به دنبال برای اطمینان از رویه آرامش برای باز کردن mandis از فردا. این است که به اطمینان حاصل شود که فروش کشاورزان تولید و عرضه به مصرف کنندگان نهایی می کند نهفته در این مستند که در حال حاضر تمدید تا آوریل 3.

مثلا به جای این که کل تولید و به بازار متری کشاورزان هم اکنون می توانید نمونه را برای مذاکرات قیمت با گران, زیر که هر دو طرف می تواند اطمینان از تحویل به طور مستقیم از مزرعه به معامله گران و یا واحد پردازش با توجه به آخرین بخشنامه صادر شده توسط مدیر, کشاورزی, بازاریابی و روستایی سرمایه گذاری دولت گجرات.

“(با این حال) اگر یک کشاورز با کل تولید آن باید نگه داشته شود در خارج از بازار حیاط” دایره ای می گوید.

برای اطمینان از این هنجارها در حال اجرا به دایره خواستار انتصاب یک منطقه در سطح کمیته به ریاست منطقه ثبت و دیگر مقامات کشاورزی.

“همه بازار متری باید ثبت نام کشاورزان که مایل به آمدن و فروش محصولات خود در پیشبرد. این کشاورزان پس از آن می تواند اختصاص داده شده روزهای خاصی که در آن آمده است و فروش محصولات خود بر اساس یک سیستم رمز,” دایره متحده است. جدا از تماس برای شفاف روش های دایره ای میسازد هنجارها به دنبال اجتماعی فاصله و سلامت و sanitisation اقدامات برای جلوگیری از گسترش Covid-19 coronavirus در APMCs.

این APMCs توصیه شده است به تخصیص دادن جداگانه روز به کشاورزان و معامله گران در خرید و فروش کالاهای مختلف با احزاب معاملاتی در هر مورد اختصاص یک تاریخ و زمان خاص در پیشبرد برای آمدن به حیاط.

اقدامات دیگر شامل اجباری ماسک صورت و دستکش دست sanitisation و بهداشت را بررسی کنید تا با استفاده از دیجیتال مادون قرمز متوسط اسلحه در ورود و جایگزین روز اختصاص داده می شود برای تجارت غلات و سبزیجات اگر هر دو معامله در بازار همان حیاط. دایره کشیده خواهد شد برای تعیین نقاط برای هر کشاورز یا معامله گر اجتماعی را حفظ فاصله.

علاوه بر این در بازار متری که در آن سبزیجات و غلات معامله هر دو باید جداگانه اختصاص داده شده برای تجارت دایره ای توصیه می کند.

اما APMCs کمی تردید در مورد زیر تمام هنجارهای اطمینان اجتماعی فاصله.

“ما در حمایت از کشاورزان تجارت به طور مستقیم با خریداران در سطح مزرعه. اما اطمینان اجتماعی فاصله در حیاط سطح به نظر می رسد دشوار است. تصویر واقعی تنها زمانی پدیدار می شوند که APMCs باز در 15 آوریل. همانطور که در حال حاضر معاون جمع آوری خواهد شد صدور lockdown می گذرد به 50 درصد از کسانی که با ثبت نام تجاری مجوز در APMC” گفت: Gopal Shingala رئیس گوندال APMC که به طور معمول دارای یک بلند 10000-15000 نفر از کشاورزان و تجار در هر روز داده می شود. بازار معاملات کالاها مانند گندم, سیر, پیاز, زیره سبز, شنبلیله و فلفل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>