مسلح, کشته شدن پنج کارمند در ویسکانسین آبجوسازی قبل از مصرف زندگی خود را

صادر شده در: ویرایش:

یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در Molson Coors آشامیدنی Co دم پیچیده در میلواکی در روز شنبه, کشته شدن پنج کارمند قبل از او مرده پیدا شد از یک ظاهرا خود وارد ضرب گلوله در کابل گفت.

تبلیغات

هیچ مردم دیگر زخمی شدند, در این خشونت ها که فوران حدود 2 p. m. (2000 به وقت تهران) در وسیع پردیس بیش از 20 ساختمان که در آن بیش از 1000 نفر از کارگران شاغل در آبجو شرکت در ویسکانسین بزرگترین شهرستان, رئیس گفت.

“وجود دارد هیچ تهدیدی در این زمان ما ادامه خواهد داد برای بررسی در طول شب” رئیس پلیس آلفونسو مورالس به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری ساعت پس از تیراندازی.

مورالس گفت: خونریزی محدود شد به Molson Coors مرکز که “هیچ عضوی از عموم مردم درگیر شدند.”

مظنون توضیح داده شد تنها به عنوان یک زن 51 ساله میلواکی ، اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و چگونگی این تیراندازی از جمله آنچه ممکن است رسوب قتل عام نمی شدند ارائه شده توسط مقامات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان به تیراندازی به او باز کاخ سفید در کنفرانس خبری در مورد شیوع کروناویروس اشاره به مسلح به عنوان یک “ماهواره قاتل” و به نام تفنگ خشونت “یک چیز وحشتناک.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>