هائیتی جدید ساعت تماس برای کمک در مقابله با ‘متزلزل وضعیت اجتماعی و اقتصادی’

صادر شده در: بروز رسانی:

هائیتی نخست وزیر یوسف Jouthe گفت: روز چهارشنبه در اولین حضور عمومی خود را پس از انتصاب خود را توسط فرمان ریاست جمهوری که او را به تمرکز بر روی مبارزه با ناامنی و نابرابری در حالی که تقویت اقتصاد است.

تبلیغات

Jouthe یک روت مهندس عمران که منصوب شد در این هفته با رئیس جمهور Jovenel Moise در نظر گرفته شده است یک تجربه policymaker. او وزیر محیط زیست و موقت وزیر دارایی و نیز مشغول به کار برای سازمان های بشردوستانه.

“ما در حال زندگی امروز بسیار مخاطره آمیز وضعیت اجتماعی و اقتصادی است که می تواند در هر زمان به یک فاجعه انسانی کشور ما این است که در عذاب است.”

“من دولت مجددا تعهد خود را به ادامه تلاش برای بهبود امور مالی عمومی به منظور افزایش محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش تورم و افزایش درآمدهای عمومی و مهمتر از همه مبارزه با فساد است.”

Jouthe به نام مردم هائیتی را تقسیم کلاس سیاسی و سازمان های بین المللی به موضع او در زمان بحران اقتصادی است.

سفارت آمریکا در هائیتی در بیانیه ای گفت: این امر کار با Moise و Jouthe اما خواست آنها را برای بهبود امنیت و رشد اقتصادی و سازماندهی “آزاد و عادلانه و معتبر قانونی در انتخابات به عنوان به زودی به عنوان به لحاظ فنی امکان پذیر است”.

اقتصادی پیامدهای سه ماه سراسر کشور مستند هنوز هم اتفاق می افتند در آنچه در حال حاضر نیمکره غربی فقیرترین کشور که حدود دو سوم از بزرگسالان در حال تخمین زده می شود بیکار و یا بیکار.

Moise حاکم شده است هائیتی توسط فرمان از ژانویه به این دلیل که حکم مجلس نمایندگان و اکثر سناتورها به طور رسمی منقضی شده زمانی که هیچ انتخابات برگزار شد.

Jouthe جایگزین ژان میشل خرگوش بود که اقدام نخست وزیر پس از Moise منصوب او در ماه مارس سال گذشته تا استعفای خود را در ماه جولای. با وجود چندین تلاش خود را ملاقات هرگز تایید شده است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>