هائیتی رئیس جمهور میدارد نخست وزیر جدید برای مقابله با اجتماعی-سیاسی بحران

صادر شده در:

هائیتی رئیس جمهور Jovenel Moise روز دوشنبه به نام نخست وزیر جدید برای مقابله با این کشور را وخیم تر شدن اجتماعی و سیاسی و بحران امنیتی.

تبلیغات

فرمان نامگذاری یوسف Jouthe به موقعیت منتشر شده رسمی دولت روزنامه پس از Moise ساخته شده با اعلام این خبر در توییتر — البته با هجی متفاوت از Jouthe نام.

“پس از رایزنی با بخش های مختلف من تصمیم گرفته اند در Joute یوسف به عنوان نخست وزیر جدید” Moise گفت: در حساب رسمی توییتر.

“او است که وظیفه تشکیل اسرع وقت یک دولت از شفافیت و اجماع قادر به افزایش به چالش های لحظه,” او گفت:.

Jouthe شده است وزیر محیط زیست پس از سپتامبر 2018 و همچنین منصوب شد موقت وزیر دارایی در سپتامبر 2019. او جایگزین ژان میشل خرگوش بود که اقدام نخست وزیر.

هائیتی شده است در بحران عمیق پس از استعفای مارس 2019 نخست وزیر ژان-هنری Ceant. Jouthe سوم شخص Moise است به این پست منصوب کرد پس از آن.

قانونگذاران هرگز مورد تایید هیچ یک از نامزد مانع دولت توانایی عملکرد: انتخابات نمی تواند گذشته برگزار شد پاییز و مجلس شده است در جلسه پس از ماه ژانویه است.

این بدان معناست که Jouthe وقت نمی توان به تصویب رساند با توجه به قانون اساسی و قوانین.

سیاسی مذاکرات آغاز شد که در تابستان گذشته برای پیدا کردن یک راه برای تشکیل یک دولت جدید به هیچ چیز نیست و مخالف است و خواستار آن است که Moise گام قبل از هر گونه بحث بیشتر حتی می توانید شروع.

محبوب خشم متمرکز شده است در Moise پس از دیوان عالی از حساب های اعلام شده در آوریل 2019 که او مظنون به دست داشتن در یک رسوایی فساد که در امتداد یک دهه است.

همیشه در حال عمیق تر شدن بحران ناودان ترمز داخلی و بین المللی سرمایه گذاری منجر به بیکاری گسترده سطح و نرخ تورم شکوه 20 درصد ساخته شده است که صنعت گردشگری در کشور و حتی فقیر.

یک سوم از جمعیت در حال حاضر مواجه شدید ناامنی غذایی در آخرین مرحله قبل از قحطی و با توجه به برنامه جهانی غذا (WFP).

این کشور همچنین در مواجهه با یک افزایش ناگهانی در تعداد آدم ربایی برای باج گیری, همراه با افزایش در حد معمول باند مربوط به خشونت در آن فقیر شهری محلات.

یک کارمند از تهران آزاد شد پنج شنبه گذشته دو روز پس از او ربوده شد در هائیتی سرمایه Port-au-Prince.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>